بدون نظر
 
معاون برنامه ریزی فرمانداری تربت حیدریه:
ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ در ۱۲:۵۶ ب.ظ
 
معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرماندار تربت حیدریه گفت: پیرو پیگیری های به عمل آمده ، مقدمات ایجاد منطقه ویژه اقتصادی از سوی دولت برای این شهرستان فراهم شده و حال باید سرمایه گذاران بخش خصوصی وارد کار شوند.

به گزارش تابان تربت؛ مهدی عباسپور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: : دولت ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در ۵۱ نقطه کشور را در دست اقدام دارد و ما نیز دوست داریم اشخاص حقوقی بخش خصوصی در زمینه اخذ کسب مجوز در تربت حیدریه نسبت به سایر شهرهای کشور پیشقدم باشند.

 

معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرماندار تربت حیدریه گفت: پیرو پیگیری های به عمل آمده ، مقدمات ایجاد منطقه ویژه اقتصادی از سوی دولت برای این شهرستان فراهم شده و حال باید سرمایه گذاران بخش خصوصی وارد کار شوند.

وی با بیان اینکه بعد از اخذ مجوز قطعی به نام شرکت حقوقی، مراحل بعدی کار از جمله واگذاری زمین توسط فرمانداری انجام خواهد گرفت، گفت: کلیه شرکت های حقوقی که توان پیگیری امور مربوط به سرمایه گذاری را دارند تا ۳۰ ماه جاری فرصت اعلام حضوری در معاونت برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری تربت حیدریه را دارند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است