بدون نظر
 
اگر بمانم باز هم با “علی دایی” مذاکره می‌کنم
تاریخ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۴۵ ب.ظ
 
مالک ملوان با بیان اینکه شیطنت‌هایی صورت گرفته که مانع از آغاز به کار ملوان شده است، اظهار کرد: امروز مشخص می‌شود که در این تیم می‌مانم یا نه.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، داریوش بهشتی درباره عدم آمادگی ملوان در آستانه آغاز لیگ برتر، اظها‌ر کرد: مشکلاتی در انزلی بود که باعث به وجود آمدن ناهماهنگی‌هایی شد. پنجشنبه هفته قبل جلسه‌ای را با بازیکنان برگزار و سوء تفاهمات را برطرف کردیم.

مالک جدید ملوان درباره سوء تفاهم‌های به وجود آمده میان مسئولان تیم و او مبنی بر عدم تعهدات هر دو طرف به وظایف‌شان، خاطر‌ نشان کرد: بحث تعهدات نیست. سرمایه‌گذاری که می‌خواهد سرمایه‌اش در را جایی صرف کند باید حاشیه امنیت داشته باشد و شفاف سازی صورت بگیرد. به شخصه وقتی می‌خواهم پولم را بابت بدهی فصل گذشته بازیکنان بدهم، باید ضمانتی از باشگاه دریافت کنم، اما مدیران تیم به من اعتماد ندارند. در این قصه افرادی هم ورود کرده‌اند که قصد خرید سهام باشگاه را ندارند و فقط شیطنت می‌کنند.

وی درباره مذاکره بعضی از مسئولان ملوان با متقاضیان مالکیت ملوان و اسپانسرهای جدید، خاطر‌ نشان کرد: دوشنبه هفته‌ گذشته هم‌زمان با مذاکره من با علی دایی، یکی از مدیران باشگاه با یکی از شرکت های لوازم آرایشی برای اسپانسری باشگاه صحبت‌هایی را انجام داده بود. این در حالی بود که برای مالکیت ملوان با من قرارداد امضا کرده بودند و قطعا از این موضوع ناراحت شدم. امروز (شنبه) بعد از ظهر بعد از گفت‌و‌گو با مشاورم مشخص می‌شود که در این تیم می‌مانم یا نه.

بهشتی درباره دعوت نامه هیات فو‌تبا‌ل انزلی به جواد شهبازی، دیگر متقاضی مالکیت ملوان مبنی بر پرداخت مبلغی برای گرفتن مالکیت این تیم، گفت: از اول هم قرار نبود شهبازی به این مساله ورود کند، اما این شیطنت‌ها از جای دیگری آب می خورد. در حالی که از 17 خرداد ماه درخواست کتبی‌ام را برای مالکیت ملوان ارائه کرده بودم و انتظار داشتم تا پایان خرداد شرایط مالکیت تیم مشخص شود تا به امروز تیم شرایط مشخصی ندارد. باید جایی سرمایه‌گذاری ‌کنم که آرامش حاشیه امنیت داشته باشد.

مالک ملوان در پاسخ به این سوال که آیا بعد از قطعی شدن حضورش در این تیم باز هم به سراغ علی دایی می‌رود و زمان را علیه تیمش هدر می‌دهد؟ اظها‌ر کرد: قطعا بعد از قطعی شدن حضورم در طی یک یا دو روز سرمربی را مشخص می‌کنیم. باید مربی‌ای را معرفی کنیم که علاوه بر آماده کردن تیم در طی 18 روز بتواند حاشیه‌های تیم را هم جمع کند. در همه جای دنیا زمان آماده‌سازی تیم‌ها 8 الی 9 هفته‌ است، اما این زمان برای ملوان به کمتر از سه هفته‌ کاهش یافته است. باز هم با علی دایی گفت‌و‌گویی را انجام خواهد داد تا او را به انزلی بیاورم./ایسنا/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است