بدون نظر
 
رئیس هیأت ورزش روستایی وبازیهای بومی تربت حیدریه:
اولین مرحله المپیاد ورزشی بازیهای بومی محلی منطقه ای در تربت حیدریه برگزار شد/راهیابی گناباد و کاشمر به مرحله دوم
تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۸ ق.ظ
 
رئیس هیأت ورزش روستایی وبازیهای بومی محلی تربت حیدریه گفت: اولین مرحله المپیاد ورزشی بازیهای بومی محلی منطقه ای نوجوانان روستایی استان خراسان رضوی در تربت حیدریه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، علی حسین زاده رئیس هیأت ورزش روستایی وبازیهای بومی محلی تربت حیدریه در این خصوص افزود: المپیاد ورزشی بازیهای بومی محلی منطقه یک نوجوانان پسر روستاها که مرحله اول آن عصر دیروز در دو رشته الاختر(خروس جنگی) و الک دولک در استادیوم تختی این شهرستان برگزار و با اعلام تیم ها ونفرات برتر به کار خود پایان داد.

وی تنصریح کرد: در این دوره از رقابتها و در رشته  الاختر(خروس جنگی) که با شرکت 10 بازیکن از روستاهای  5شهرستان کاشمر، مه ولات، خلیل آباد، گناباد و تربت حیدریه همراه بود حمزه باقریان، علی صادقی و علی عبداللهی به ترتیب از گناباد، خلیل آباد و کاشمر عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

 

حسین زاده ادامه داد: در رشته الک دولک نیز پس از پایان رقابت بین 5 تیم کاشمر، گناباد، مه ولات، خلیل آباد و تربت حیدریه تیم کاشمر با ترکیب امیر محمد زراعتکار و سیدحسین حسن نژاد مقام اول  و تیم های خلیل آباد با شرکت علی و فاضل صدیقی و تربت حیدریه با ترکیب سید عباس هاشمی و سیدمحمد محمودی بترتیب عناوین دوم و سوم را بدست آوردند.

 

رئیس هیأت ورزش روستایی وبازیهای بومی محلی تربت حیدریه خاطر نشان کرد: امیر ارسلان نامدار باوفا، مصطفی زمانی و مرتضی رضوانی داوران اعزامی از هیأت ورزشهای روستایی وبازیهای بومی محلی استان با نظارت غلامرضا حریری کار قضاوت این دوره از مسابقات که بصورت دو حذفی برگزار شد را بر عهده داشتند.

 

شایان ذکر است تیمها و نفرات برتر این دوره از رقابتها پس از پایان مسابقات بخش روستایی در 6 منطقه خراسان رضوی و در مرحله دوم المپیاد که به میزبانی یکی از شهرستانهای استان خراسان رضوی  برگزار می شوند، حضور خواهند یافت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد