بدون نظر
 
آیت الله علم الهدی به تربت حیدریه سفر می کند
اولین سفر استانی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی به تربت حیدریه+تشریح برنامه ها
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۵ در ۱:۵۱ ب.ظ
 
تربت حیدریه پیشتاز در پیروزی انقلاب اسلامی در 9 دی 57 بعنوان اولین مقصد سفر استانی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی انتخاب شد و مردم این شهرستان روز یکشنبه 28 اذرماه پذیرای آیت الله سید احمد علم الهدی خواهند بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، تربت حیدریه پیشتاز در پیروزی انقلاب اسلامی در ۹ دی ۵۷ بعنوان اولین مقصد سفر استانی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی انتخاب شد و مردم این شهرستان روز یکشنبه ۲۸ اذرماه پذیرای آیت الله سید احمد علم الهدی خواهند بود.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در سفر یک روزه خود به شهرستان تربت حیدریه در روز یکشنبه ۲۸  اذرماه جاری  ابتدا با حضور در گلزار شهدای انقلاب اسلامی نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرده و سپس به دیدار نیروهای مسلح این شهرستان خواهند رفت.

 

مراسم استقبال رسمی و مردمی از آیت الله سید احمد علم الهدی در ساعت ۹:۳۰ صبح در محل مسجد جامع تربت حیدریه می باشد.

 

حضور در شورای اداری شهرستان، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، اقامه نماز جماعت با دانشجویان و همچنین شرکت در همایش وحدت حوزه و دانشگاه در محل دانشگاه عالی این شهرستان اهم برنامه های نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی می باشد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کشف ۱۳۹۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در خراسان رضوی قیام انقلابی نهم دیماه ۵۷ تربت حیدریه بیانگر ولایتمداری مردم این دیار است تلاش میراث فرهنگی تربت حیدریه برای احیای بخشی از تاریخ تحقیق و تفحص از بزرگترین تخلف مالی کشور در ایستگاه شفاف سازی/از مصلحت سنجی تا فشار لابی های زر و زور فقه اسلامی مهمتربن رکن ولی فقیه است فوتبال خراسان رضوی گرفتار روز مرگی شده است کارگاه آموزشی دانَش افزایی فوتبال در تربت حیدریه برگزار شد تعلیم و تربیت بستر تغییر در فضاهای ورزشی را فراهم می کند اعتماد نابجا به دوست باز هم دردسر ساز شد گرمخانه ای که زمستان را برای بی سرپناهان گرم می کند غاصبان بیت المقدس یک گام تا نابودی پیروزی و استحکام زنجیره مقاومت صهیونیست ها را به هراس انداخته است