بدون نظر
 
اوباما عاشق توافق با ایران است
تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۲۸ ب.ظ
 
ساعت 24- فرماندار جمهوری خواه ایالت اوهایو با انتقاد از رویکرد دولت آمریکا در قبال ایران دولت باراک اوباما را عاشق توافق هسته ای با ایران دانست.

به گزارش فاکس نیوز، «جان کاسیچ» فرماندار جمهوری خواه ایالت اوهایو گفت: تلاش دولت باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا برای رسیدن به توافق هسته ای نشان می دهد این دولت به شدت علاقه مند است طرحهایش در این زمینه به نتیجه برسد.

وی در ادامه گفت: دولت آمریکا عاشق این است که به توافق هسته ای برسد. وقتی شخصی حرف زیادی درباره یک مسئله مطرح کند و نتواند به آنچه می خواهد دست پیدا کند، ممکن است توافقی را امضاء کند که نباید امضاء کند.

وی با انتقاد از تمایل بیش از حد دولت اوباما برای امضاء توافق هسته ای با ایران وی را به اتخاذ موضع قوی در برابر ایران مشابه موضع رونالد ریگان دربرابر اتحاد جماهیر شوروی سابق تشویق کرده و گفت: وقتی گورباچوف به ریگان گفت که آمریکا باید همه تسلیحات هسته ای اش را نابود کند ریگان در پاسخ گفت آمریکا این کار را نخواهد کرد. بنابراین باید این قدرت را داشت که با قدرت از گفتگوها خارج شد.

این مقام آمریکایی بار دیگر همچون دیگر هم حزبی های خود با تاکید بر لزوم بقای تحریم های ایران ، ایران را متهم کرد که بعد از لغو تحریم ها دارایی هایش را در حمایت از تروریسم بکار خواهد بست

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود