بدون نظر
 
اوباما عاشق توافق با ایران است
تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۲۸ ب.ظ
 
ساعت 24- فرماندار جمهوری خواه ایالت اوهایو با انتقاد از رویکرد دولت آمریکا در قبال ایران دولت باراک اوباما را عاشق توافق هسته ای با ایران دانست.

به گزارش فاکس نیوز، «جان کاسیچ» فرماندار جمهوری خواه ایالت اوهایو گفت: تلاش دولت باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا برای رسیدن به توافق هسته ای نشان می دهد این دولت به شدت علاقه مند است طرحهایش در این زمینه به نتیجه برسد.

وی در ادامه گفت: دولت آمریکا عاشق این است که به توافق هسته ای برسد. وقتی شخصی حرف زیادی درباره یک مسئله مطرح کند و نتواند به آنچه می خواهد دست پیدا کند، ممکن است توافقی را امضاء کند که نباید امضاء کند.

وی با انتقاد از تمایل بیش از حد دولت اوباما برای امضاء توافق هسته ای با ایران وی را به اتخاذ موضع قوی در برابر ایران مشابه موضع رونالد ریگان دربرابر اتحاد جماهیر شوروی سابق تشویق کرده و گفت: وقتی گورباچوف به ریگان گفت که آمریکا باید همه تسلیحات هسته ای اش را نابود کند ریگان در پاسخ گفت آمریکا این کار را نخواهد کرد. بنابراین باید این قدرت را داشت که با قدرت از گفتگوها خارج شد.

این مقام آمریکایی بار دیگر همچون دیگر هم حزبی های خود با تاکید بر لزوم بقای تحریم های ایران ، ایران را متهم کرد که بعد از لغو تحریم ها دارایی هایش را در حمایت از تروریسم بکار خواهد بست

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای تربت حیدریه قطب رشته ورزشی پاورلیفتینگ کشور مردم برای حفظ نظام اسلامی با بصیرت به میدان آمدند/مسئولان با بی تدبیری خود مشکلات معیشتی مردم را بیشتر نکنند بسیج شاکله ای از ابمان و بصیرت است/دشمن به دنبال تکرار پایان صفین است/درایت رهبری و بسیج مردمی فتنه ۹۸ را خنثی کرد