بدون نظر
 
اوباما عاشق توافق با ایران است
تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۲۸ ب.ظ
 
ساعت 24- فرماندار جمهوری خواه ایالت اوهایو با انتقاد از رویکرد دولت آمریکا در قبال ایران دولت باراک اوباما را عاشق توافق هسته ای با ایران دانست.

به گزارش فاکس نیوز، «جان کاسیچ» فرماندار جمهوری خواه ایالت اوهایو گفت: تلاش دولت باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا برای رسیدن به توافق هسته ای نشان می دهد این دولت به شدت علاقه مند است طرحهایش در این زمینه به نتیجه برسد.

وی در ادامه گفت: دولت آمریکا عاشق این است که به توافق هسته ای برسد. وقتی شخصی حرف زیادی درباره یک مسئله مطرح کند و نتواند به آنچه می خواهد دست پیدا کند، ممکن است توافقی را امضاء کند که نباید امضاء کند.

وی با انتقاد از تمایل بیش از حد دولت اوباما برای امضاء توافق هسته ای با ایران وی را به اتخاذ موضع قوی در برابر ایران مشابه موضع رونالد ریگان دربرابر اتحاد جماهیر شوروی سابق تشویق کرده و گفت: وقتی گورباچوف به ریگان گفت که آمریکا باید همه تسلیحات هسته ای اش را نابود کند ریگان در پاسخ گفت آمریکا این کار را نخواهد کرد. بنابراین باید این قدرت را داشت که با قدرت از گفتگوها خارج شد.

این مقام آمریکایی بار دیگر همچون دیگر هم حزبی های خود با تاکید بر لزوم بقای تحریم های ایران ، ایران را متهم کرد که بعد از لغو تحریم ها دارایی هایش را در حمایت از تروریسم بکار خواهد بست

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود بهره برداری از ۴۹ پروژه عمرانی در شهرستان زاوه شکوه و بالندگی انقلاب اسلامی در شهر پیشتاز انقلاب اداره کشور نیازمند مسئولانی با قواره انقلابی است/جمهوری اسلامی با شهید سلیمانی رسم مقاومت را به ملت‌های منطقه آموخت