بدون نظر
 
در راستای ترویج ازدواج آسان؛
اهدای ۱۱۴ سری کمک جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۱ ب.ظ
 
در سالروز ازدواج حضرت علی( علیه السلام) و حضرت فاطمه(سلام الله) و در راستای ترویج ازدواج آسان 114 سری کمک جهیزیه توسط سازمان خیریه آبشار عاطفه ها به مزدوجین و نوعروسان نیازمند تربت حیدریه اهدا شد.

جواد پیشداد، مدیر سازمان مردم نهاد آبشار عاطفه ها، شبعه تربت حیدریه صبح امروز در حاشیه اهدای جهیزیه به نوعروسان جوان، در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، این اقدام خداپسندانه را در راستای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر فراهم کردن مقدمات و تسهیل ازدواج آسان برای جوانان عنوان کرد و گفت: تلاش می کنیم تا با کمک خیرین و نیکوکاران منطقه هر سال تعداد زیادی از مزدوجین جوانی که برای تشکیل زندگی خود معطل جهیزیه هستند را با تهیه امکانات اولیه زندگی، راهی خانه بخت کنیم.

 

وی تصریح کرد: تعهد شعبه تربت حیدریه سازمان آبشار عاطفه ها در سال بیش از ۱۰۰ سری کمک جهیزیه است که با کمک خیرین و نیکوکاران این منطقه در سه مرحله انجام و هر سال در اول ماه ذالحجه مصادف با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) به نوعروسان نیازمند اهدا می شود.

 

پیشداد با بیان اینکه ارزش ریالی هر کدام از این کمک جهیزیه ها بصورت میانگین ۲۵ میلیون ریال است، افزود: سازمان خیریه آبشار عاطفه ها هر سال  برای نوعروسان جوان جهیزیه تهیه می کرد اما با توجه به شرایط کنونی این اقلام به کمک جهیزیه تنزل یافته، لذا برخی افراد خیر دوست دارند به یک نوعروس جوان ۱۰۰ میلیون ریال و برخی دیگر ۲۰ میلیون ریال کمک کنند، بر همین اساس تفاوت برخی کمک جهیزیه ها در انتخابی هست که بعهده خیرین واگذار شده است.

 

وی ارزش ریالی مجموع ۱۱۴ سری کمک جهیزیه را ۳ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود:سازمان ابشار عاطفه ها با مشارکت مردم بعنوان یک خیریه خدمتگذار در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و فقرزدائی نقش ایفا می کند.

 

پیشداد تاکید کرد: این سازمان خیریه با ۲۱۴ شعبه در سراسر کشور در حوزه های درمانی، اهدای جهیزیه به مزدوجین جوان در حال انتظار، پرداخت مستمری به خانواده های آسیب پذیر، اشتغال و کار آفرینی برای خانواده های خود سرپرست و همچنین حمایت از ایتام فعالیت می کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The Simple Most useful Strategy To Use For games Revealed Enjoyable What to Neutralize An individual’s Leisure Instance that Price Virtually Very little The Ugly Side of games How can you gauge members’entertainment? Concepts Meant for The Free of cost Effort The Little-Known Tips For games Greatest Activity Pertaining to You will Guidelines With regard to An individual’s Totally free Moment بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور به بهره برداری رسید سریعترین مرد ایران سهمیه المپیک توکیو را کسب کرد افتتاح و کلنگ زنی ۹۲ پروژه در هفته دولت/ مرکز تعمیر لکوموتیو و ریل شرق کشور به زودی در تربت حیدریه راه اندازی می شود گلزار شهدای بهشت عسکری تربت حیدریه عطرافشانی شد