بدون نظر
 
در راستای ترویج ازدواج آسان؛
اهدای ۱۱۴ سری کمک جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۱ ب.ظ
 
در سالروز ازدواج حضرت علی( علیه السلام) و حضرت فاطمه(سلام الله) و در راستای ترویج ازدواج آسان 114 سری کمک جهیزیه توسط سازمان خیریه آبشار عاطفه ها به مزدوجین و نوعروسان نیازمند تربت حیدریه اهدا شد.

جواد پیشداد، مدیر سازمان مردم نهاد آبشار عاطفه ها، شبعه تربت حیدریه صبح امروز در حاشیه اهدای جهیزیه به نوعروسان جوان، در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، این اقدام خداپسندانه را در راستای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر فراهم کردن مقدمات و تسهیل ازدواج آسان برای جوانان عنوان کرد و گفت: تلاش می کنیم تا با کمک خیرین و نیکوکاران منطقه هر سال تعداد زیادی از مزدوجین جوانی که برای تشکیل زندگی خود معطل جهیزیه هستند را با تهیه امکانات اولیه زندگی، راهی خانه بخت کنیم.

 

وی تصریح کرد: تعهد شعبه تربت حیدریه سازمان آبشار عاطفه ها در سال بیش از 100 سری کمک جهیزیه است که با کمک خیرین و نیکوکاران این منطقه در سه مرحله انجام و هر سال در اول ماه ذالحجه مصادف با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) به نوعروسان نیازمند اهدا می شود.

 

پیشداد با بیان اینکه ارزش ریالی هر کدام از این کمک جهیزیه ها بصورت میانگین 25 میلیون ریال است، افزود: سازمان خیریه آبشار عاطفه ها هر سال  برای نوعروسان جوان جهیزیه تهیه می کرد اما با توجه به شرایط کنونی این اقلام به کمک جهیزیه تنزل یافته، لذا برخی افراد خیر دوست دارند به یک نوعروس جوان 100 میلیون ریال و برخی دیگر 20 میلیون ریال کمک کنند، بر همین اساس تفاوت برخی کمک جهیزیه ها در انتخابی هست که بعهده خیرین واگذار شده است.

 

وی ارزش ریالی مجموع 114 سری کمک جهیزیه را 3 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود:سازمان ابشار عاطفه ها با مشارکت مردم بعنوان یک خیریه خدمتگذار در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و فقرزدائی نقش ایفا می کند.

 

پیشداد تاکید کرد: این سازمان خیریه با ۲۱۴ شعبه در سراسر کشور در حوزه های درمانی، اهدای جهیزیه به مزدوجین جوان در حال انتظار، پرداخت مستمری به خانواده های آسیب پذیر، اشتغال و کار آفرینی برای خانواده های خود سرپرست و همچنین حمایت از ایتام فعالیت می کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای تربت حیدریه قطب رشته ورزشی پاورلیفتینگ کشور مردم برای حفظ نظام اسلامی با بصیرت به میدان آمدند/مسئولان با بی تدبیری خود مشکلات معیشتی مردم را بیشتر نکنند بسیج شاکله ای از ابمان و بصیرت است/دشمن به دنبال تکرار پایان صفین است/درایت رهبری و بسیج مردمی فتنه ۹۸ را خنثی کرد