بدون نظر
 
رئیس کمیته امداد تربت حیدریه خبر داد؛
اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۹ دی ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۲ ق.ظ
 
عباس ترکمن زاده، از اهدای 35 سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ه) خبر داد.

عباس ترکمن زاده، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: ۳۵ سری جهیزیه شامل ۱۰ قلم کالاهای اساسی زندگی به نوعروسان نیازمند و تحت حمایت این نهاد اهداء شد.

وی گفت: ۵ سری از این جهیزیه ها با مشارکت سپاه ناحیه مقاومت تربت حیدریه فراهم شده که به نوعروسان نیازمند معرفی شده تحویل شد.

رئیس کمیته امداد تربت حیدریه ارزش هر سری جهیزیه را ۵۰ میلیون ریال اعلام کرد و با اشاره به اینکه در حال حاضر۵۰ نو عروس نیازمند در انتظار تحویل جهیزیه هستند، از نیکوکاران خواست با مشارکت در تامین جهیزیه نوعروسان خانواده بزرگ امداد، زمینه تشکیل زندگی آنها را فراهم کنند.

وی اظهار کرد: از مجموع جمعیت 250 هزار نفری در تربت حیدریه بالغ بر 17 هزار نفر در قالب 9 هزار و 500 خانوار از خدماتی شامل، مستمری ماهانه، اشتغال، درمان و تحصیل و تسهیلات بانکی بهره مند هستند.

به گفته ترکمن زاده در این شهرستان بیش از 1265 دانش آموز و 125 دانشجو در مراکز آموزش عالی از خدمات کمک تحصیلی کمیته امداد استفاده می کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث