بدون نظر
 
رئیس کمیته امداد تربت حیدریه خبر داد؛
اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۹ دی ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۲ ق.ظ
 
عباس ترکمن زاده، از اهدای 35 سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ه) خبر داد.

عباس ترکمن زاده، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: ۳۵ سری جهیزیه شامل ۱۰ قلم کالاهای اساسی زندگی به نوعروسان نیازمند و تحت حمایت این نهاد اهداء شد.

وی گفت: ۵ سری از این جهیزیه ها با مشارکت سپاه ناحیه مقاومت تربت حیدریه فراهم شده که به نوعروسان نیازمند معرفی شده تحویل شد.

رئیس کمیته امداد تربت حیدریه ارزش هر سری جهیزیه را ۵۰ میلیون ریال اعلام کرد و با اشاره به اینکه در حال حاضر۵۰ نو عروس نیازمند در انتظار تحویل جهیزیه هستند، از نیکوکاران خواست با مشارکت در تامین جهیزیه نوعروسان خانواده بزرگ امداد، زمینه تشکیل زندگی آنها را فراهم کنند.

وی اظهار کرد: از مجموع جمعیت 250 هزار نفری در تربت حیدریه بالغ بر 17 هزار نفر در قالب 9 هزار و 500 خانوار از خدماتی شامل، مستمری ماهانه، اشتغال، درمان و تحصیل و تسهیلات بانکی بهره مند هستند.

به گفته ترکمن زاده در این شهرستان بیش از 1265 دانش آموز و 125 دانشجو در مراکز آموزش عالی از خدمات کمک تحصیلی کمیته امداد استفاده می کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد پرداخت مطالبات زعفرانکاران خراسان طی هفته جاری نماز جمعه شهر کدکن ۱۰ ساله شد