بدون نظر
 
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا علیه السلام:
اهداف انقلاب اسلامی از ضروریات جهاد تبیین است
تاریخ انتشار : ۰۶ آذر ۱۴۰۰ در ۱۲:۵۵ ب.ظ
 
حجت الاسلام باقری گفت: یکی از مهمترین و اساسی ترین ضروریات جهاد تبیین مورد تاکید مقام معظم رهبری اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی است که باید توسط نخبگان و فرهیختگان جامعه تبیین شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام باقری، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا علیه السلام ظهر امروز در نشست بصیرتی طلاب حوزه علمیه مرحوم هراتی تربت حیدریه اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی پس از شکست در جنگ سخت نظامی و همچنین ترور شخصیت ها و راه اندازی توطئه ها و فتنه ها در سالیان اخیر با جنگ  نرم و عملیات روانی به دنبال اهداف شوم خود است.

وی تصریح کرد: امروز طلاب و روحانیون در خط مقدم مبارزه با این ترفند دشمن هستند که ابتدا باید خودشان را مسلح به سلاح جنگ نرم کرده و با هدایت ها و تدابیر مقام معظم رهبری در این عملیات روانی و جنگ نرم به شبهات و مسایلی که دامن زده می شود پاسخ دهند.

باقری به رسالت طلاب و روحانیون در قبال بسیج اشاره کرد و افزود: امروز طلاب و روحانیون حوزه های علمیه جزئی از بسیج هستند که در مرحله نخست تغذیه فکری و در ادامه جهاد تبیین را باید سرلوحه اقدامات عملی خود قرار دهند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا علیه السلام گفت: یکی از مهمترین و اساسی ترین ضروریات جهاد تبیین مورد تاکید مقام معظم رهبری اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی است که باید توسط نخبگان و فرهیختگان جامعه تبیین شود.

وی بیان کرد: تسلیم و تبعیت از ولایت فقیه لازم است و باید کار کنیم تا این مهم در جامعه محکم شود و تنها راهش تبیین است چرا که مشکلاتی که در این ۴۳ بوجود آمده بخاطر عدم تبعیت از ولایت فقیه بوده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دیدار چهره به چهره و بدون واسطه با مردم پای میز خدمت/میز خدمت فرصتی برای پاسخگویی بدون واسطه مدیران به مطالبات مردم است سوء مدیریت‌های گذشته در حوزه اقتصاد بیشترین ضربه را حتی بیش از تحریم‌ها به حوزه تولید و صنعت وارد کرده است/حلقه مفقوده اقتصاد کشور استراتژی اقتصادی است مجموعه آبی سرپوشیده شهدای غواص بسیج تربت حیدریه سال آینده به بهره برداری می رسد شهدا اسوه های اخلاق ملت ایران هستند/مهمترین شاخصه شهدا اطاعت پذیری از ولی فقیه بود حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی قطعی است بیمارستان امام حسین علیه السلام قطب درمانی جنوب خراسان رضوی می‌شود تکریم خانواده معظم شهدا باید عملی باشد/واکسیناسیون یک واجب اجتماعی است دشمن در بستر فضای مجازی به دنبال القای یاس و ناامیدی در جامعه است/جوانان ظرفیت های شهرستان را به مردم معرفی کنند ایجاد ۵۰۰ هزار شغل برای جامعه هدف کمیته امداد در سال ۱۴۰۱ خارج شدن از لیست سیاه اولویت نخست فروش اراضی بافت فرسوده است خاشعی سیوکی سرپرست دانشگاه تربت حیدریه شد احداث سایت پردازش زباله در دومین زباله گاه بحرانی کشور معطل اعتبار است