بدون نظر
 
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن:
انقلاب اسلامی هیمنه پوشالی آمریکا را در هم شکست/حضور حداکثری در انتخابات دشمن را مایوس می کند
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ در ۹:۰۳ ق.ظ
 
حجت الاسلام محمدعلی رضایی با اشاره به انتقام سخت گفت: سیلی عین الاسد پیام اقتدار، عزت و عظمت نظام، ولایت، ملت و نیروهای مسلح و شکست هیمنه پوشالی آمریکا در منطقه بود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدعلی رضایی، قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارشنبه شب در ویژه برنامه گرامیداشت دهه فجر در مسجد جامع تربت حیدریه اظهار کرد: امام راحل با نهضت انقلاب اسلامی بعنوان یک پدیده نو نخستین قدمی که بعد از پیروزی انقلاب برداشت این بود که مردم خودشان سرنوشت کشور را تعیین کنند که در نهایت مردم با رای بالای ۹۸ درصد خواهان حاکمیت نظام اسلامی شدند.

وی تصریح کرد: بعد از نخستین انتخابات مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری با رای مردم شکل گرفت تا جهانیان در بهت این دموکراسی مردم سالاری دینی نظام اسلامی فرو بروند.

رضایی خاطر نشان کرد: امروز ایران هم به لحاظ اسلامیت و هم جمهوریت در جایگاه بالایی قرار گرفته و دلیل آن هم حضور و صحنه گردانی مردم در میادین مختلف با رهبری داعیانه امام و رهبری بوده است.

حجت الاسلام محمدعلی رضایی با اشاره به انتقام سخت گفت: سیلی عین الاسد پیام اقتدار، عزت و عظمت نظام، ولایت، ملت و نیروهای مسلح و شکست هیمنه پوشالی آمریکا در منطقه بود.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را ضامن امنیت و اقتدار نظام عنوان کرد و افزود: حضور حداکثری مردم در انتخابات دشمن را مایوس و ناامید و در پیشبرد اهداف و آرمانهای انقلاب و نظام نقش تاثیر گذاری دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است