بدون نظر
 
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن:
انقلاب اسلامی هیمنه پوشالی آمریکا را در هم شکست/حضور حداکثری در انتخابات دشمن را مایوس می کند
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ در ۹:۰۳ ق.ظ
 
حجت الاسلام محمدعلی رضایی با اشاره به انتقام سخت گفت: سیلی عین الاسد پیام اقتدار، عزت و عظمت نظام، ولایت، ملت و نیروهای مسلح و شکست هیمنه پوشالی آمریکا در منطقه بود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدعلی رضایی، قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارشنبه شب در ویژه برنامه گرامیداشت دهه فجر در مسجد جامع تربت حیدریه اظهار کرد: امام راحل با نهضت انقلاب اسلامی بعنوان یک پدیده نو نخستین قدمی که بعد از پیروزی انقلاب برداشت این بود که مردم خودشان سرنوشت کشور را تعیین کنند که در نهایت مردم با رای بالای ۹۸ درصد خواهان حاکمیت نظام اسلامی شدند.

وی تصریح کرد: بعد از نخستین انتخابات مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری با رای مردم شکل گرفت تا جهانیان در بهت این دموکراسی مردم سالاری دینی نظام اسلامی فرو بروند.

رضایی خاطر نشان کرد: امروز ایران هم به لحاظ اسلامیت و هم جمهوریت در جایگاه بالایی قرار گرفته و دلیل آن هم حضور و صحنه گردانی مردم در میادین مختلف با رهبری داعیانه امام و رهبری بوده است.

حجت الاسلام محمدعلی رضایی با اشاره به انتقام سخت گفت: سیلی عین الاسد پیام اقتدار، عزت و عظمت نظام، ولایت، ملت و نیروهای مسلح و شکست هیمنه پوشالی آمریکا در منطقه بود.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را ضامن امنیت و اقتدار نظام عنوان کرد و افزود: حضور حداکثری مردم در انتخابات دشمن را مایوس و ناامید و در پیشبرد اهداف و آرمانهای انقلاب و نظام نقش تاثیر گذاری دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث