بدون نظر
 
آیت الله صدیقی:
انقلاب اسلامی مقابله تمامیت اسلام با کفر جهانی است/خوی استکباری سکولار درصدد القای نارکارآمدی نظام اسلامی است
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ در ۲:۵۰ ب.ظ
 
امام جمعه موقت تهران گفت: امروز علی رغم امکانات تسلیحاتی و اطلاعاتی جبهه استکبار، انقلاب اسلامی با تمامیت اسلام در مقابله با کفر جهانی قرار گرفته و با خون شهدا و رهبری ولایت فقیه تجلی پیدا کرده و در حال گسترش به همه کشورهای دنیاست.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، آیت الله کاظم صدیقی صبح امروز در آغاز ویژه برنامه های دهه فجر در مسجد جامع تربت حیدریه اظهار داشت: علی رغم برخی سخنان بیهوده در داخل و خارج از کشور،  امروز انقلاب اسلامی در کشورهای لبنان، سوریه، عراق، یمن، افغانستان و پاکستان و نیجریه و دیگر کشورهای اسلامی جوانه زده و گروههای مقاومت مردمی در حال مبارزه با نظام سلطه هستند.

 

وی افزود: امروز علی رغم امکانات تسلیحاتی و اطلاعاتی جبهه استکبار،  انقلاب اسلامی با تمامیت اسلام در مقابله با کفر جهانی با خون شهدا و رهبری ولایت فقیه تجلی پیدا کرده و در حال گسترش به همه کشورهای دنیاست.

 

صدیقی  تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی سه استان را در کشور از دست دادیم و۱۰ سال نظام نوپای اسلامی ایران درگیر فتنه های قومی و مذهبی و جنگ تحمیلی شد و هیچ کشوری حاضر نبود که به ما تجهیزات نظامی بدهد اما تکیه بر قدرت الهی و حضور رزمندگان اسلام و رهبری داعیانه امام راحل، کشور از این امتحان بزرگ الهی سربلند بیرون آمد.

 

صدیقی بیان کرد: امروز شبکه دفاعی انقلاب اسلامی از مرزهای جغرافیایی عبور کرده و در کشورهای منطقه حشدالشعبی، حیدریون، نجبا، حزب الله، انصارالله و زینبیون و فاطمیون با پرچم ولایت فقیه راه را برای ولایت امام زمان(عج) هموار کرده است.

 

سیاست انفعال و توافق ذلت بار نیست، بلکه هجوم فکری و فرهنگی و نفوذ اقتصادی است

امام جمعه موقت تهران به تعاریفی از سیاست پرداخت و افزود: سیاست یعنی اهتمام به امور مختلف کشور و رسیدگی به دغدغه ها و مطالبات مردم، مقابله با فسادها، رانت خواری ها و فتنه ها، مقابله با نفوذ و نفاق، اینگونه سیاستمداری کشور را به اهداف متعالی نزدیک می کند.

 

صدیقی اضافه کرد: سیاست انفعال و توافق ذلت بار نیست، بلکه هجوم فکری و فرهنگی و نفوذ اقتصادی است، چراکه شهدای مدافع حرم و مستشاران نظامی ما در ادامه تقویت زنجیره مقاومت سوریه و عراق را از چنگال فتنه داعش و استکبار رهایی بخشیدند اما بازار اقتصادی این کشورها که مرهون نظام اسلامی هستند در اختیار دیگر کشورهاست.

 

خوی استکباری سکولاردرصدد القای نارکارآمدی نظام اسلامی است

امام جمعه موقت تهران گفت: اگر امروز می بینیم بعد گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی سکولارها به دنبال القای ناامیدی و ناکارآمد جلوه دادن نظام هستند، این بیانگر خوی استکباری و نفسانی آنهاست که پیشرفت و موفقیت نظام اسلامی را تحمل نمی کنند.

 

وی بیان داشت: امروز برخی از کسانی که در این کشور صاحب مقام و درجه شدند بعنوان نفوذی دشمن در حال مسموم کردن فضای عمومی جاممعه هستند، اما موفقیتی حاصل نخواهند کرد و انقلاب اسلامی همچنان به اهداف خود بیش از گذشته نزدکتر خواهد شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سومین سوگواره پرده خوانی خراسان بزرگ در تربت حیدریه برگزار می شود اقتدار اسلام با دشمن شناسی و ایستادگی جلوه می کتد/تدبیر در الفاظ دردی از مردم درمان نمی کند جنگ اقتصادی امروز نیازمند مدیریت دوران دفاع مقدس است/مسوولان شعار خوب می دهند اما در عمل به فکر مردم نیستند/همه فرزندانم در ایران و مشغول پاسداری از میهن اسلامی هستند پیگیری مطالبات فرهنگیان باید بر مدار شبکه تعاملی باشد نه رسانه ای امروز بیش از هر زمانی نیازمند روحیه آزادگان دفاع مقدس در سطوح مدیریتی کشور هستیم نیمی از جمعیت تربت حیدریه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند نخستین روستای خراسان رضوی ثبت ملی شد رسانه ها در اجتماعی شدن سلامت نقش مهمی دارند حاشیه نشینی بزرگترین تهدید برای مدیریت شهری تربت حیدریه اطلاع نگاشت/ جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد اخذ مجوز آزمایش طلای سرخ در پژوهشکده ملی زعفران تربت حیدریه/نمایندگان اتحادیه اروپا به تربت حیدریه می آیند اختصاص ۱۰ میلیارد ریال برای طرح های آبخیزداری در تربت حیدریه