بدون نظر
 
جانشین قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه علیه السلام سپاه در شمالشرق:
انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۳ ق.ظ
 
سردار مجید رضا حسن زاده گفت: انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام بوجود آورد و ارزشمند ترین دستاورد این انقلاب نیز همین تحول در افکارها، باورها بود که این اقتدار و عظمت را شکل داد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، سردار مجید رضا حسن زاده جانشین قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه علیه السلام سپاه در شمالشرق، صبح امروز در مراسم راهپیمایی 22 بهمن مردم تربت حیدریه اظهار کرد: در شرایطی که مکاتب سوسیالیست و کمونیست غرب و شرق عالم به بن بست رسیده بودند،  انقلاب اسلامی یک انقلاب تحول کننده ای در دنیا بود و در زمانی رخ داد که هیچ کس آن را پیش بینی و تصور نمی کرد.

وی تصریح کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی، وزیر وقت رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کرد که این انقلاب زلزله مهیبی بود که کاخ های امید انها را ویران کرده است.

حسن زاده خاطر نشان کرد: در دوران پهلوی تنها پوسته ای از اسلام در جامعه بود و به جایگاه رفیعی که اسلام برای پیروان خود ترسیم کره بود عمل نمی شد اما با پیروزی انقلاب مغز حیات بخش این دین الهی در تمام این کشور جاری و شاهد تحولی بزرگی در جهان شدیم.

وی با بیان اینکه تفکر انقلابی و باور الهی ارزشمندترین محصول انقلاب اسلامی تاکنون منشا عزت و اقتدار برای جهان اسلام شده، گفت: انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام بوجود آورد و ارزشمند ترین دستاورد این انقلاب نیز همین تحول در افکارها، باورها بود که این اقتدار و عظمت را شکل داد.

جانشین قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه علیه السلام خطاب به دشمنان انقلاب گفت: بمب هسته ای جمهوری اسلامی، این حضور ارزشمند، حماسی و عزتمندانه ملت ایران است و تا زمانی که این مردم پای انقلاب و ولایت خود ایستاده باشند استکبار جهانی خواب راحتی نخواهد داشت.

وی به اربعین شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همزمانی آن با راهپیمایی 22 بهمن اشاره کرد و افزود: حاج قاسم سردار مبارزه با تروریسم بین المللی و سیدالشهدای جبهه مقاومت شد و این امنیت، اقتدار و عزت مرهون تلاش های مجاهدانه او و همرزمان شهیدش است.

جانشین قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه علیه السلام به ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی اشاره کرد و افزود: حاج قاسم بک نیروی انقلابی، جهادی و متعبد ولایت فقیه بود و هیچگاه ترسی از دشمن به خود راه نداد.

راهپیمایی با شکوه 22 بهمن مردم تربت حیدریه از ساعت 10 صبح از محل میدان امام خمینی(ره) به سمت خیابان شهید سپهبد حاج قام سلیمانی و میدان بسیج برگزار شد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث