بدون نظر
 
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران:
انقلاب اسلامی ایران مرگ تدریجی آمریکا را رقم زده است/ اتحاد تحجر و سکولار نقشه دشمنان اسلام است
تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۱ ق.ظ
 
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: مهمترین نقشه جبهه استکبار برای انحراف و فروپاشی اسلام ناب محمدی(ص) اتحاد بین تحجر و سکولار است و تا حدودی در این راه موفق بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی در جمع روحانیون و طلاب جنوب خراسان رضوی به نقشه دشمنان اسلام اشاره کرد و افزود: دشمنان اسلام 50 راهبرد را برای از بین بردن انقلاب و اسلام ناب در دنیا طراحی کردند که مهمترین آن، به راه انداختن جنگهای نیابتی با کارگردانی آمریکائی ها در کشورهای اسلامی است.

 

وی اظهار کرد: امروز تحجر وسکولار با هم متحده شده و مسلمانان را به جان هم انداخته اند تا اسلام معاویه ای را جایگزین اسلام ناب کنند.

 

حاجی صادقی گفت: آمریکائی ها معتقدند که آب را باید از سرچشمه بست و سرچشمه تمام بدبختی ها استکبار جهانی انقلاب اسلامی ایران است و لذا به این جمع بندی رسیده اند که باید با عملیات نرم، جان نظام اسلامی ایران را گرفت.

 

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران به سخنان اخیر دشمنان انقلاب اشاره کرد و افزود: آنها بر این باورند که امت بی امام خطر و امام بدون امت اقتدار ندارد و امت متصل به امام نیز شکست ناپذیر است و به همین منظور باید رگ اتصال بین امت و امام را از بین برد.

 

وی اذعان کرد: دشمن به این جمع بندی رسیده که محاسبات را تغییر دهد و بر اساس آن ارزشهای دینی و پایگاههای انقلابی مردم را باید به انحراف کشاند و از بین برد.

 

حاجی صادقی گفت: انقلاب اسلامی ایران در 36 سال گذشته بدون توقف و با صلابت و اقتدار به راه عزتمند خود ادامه داده و مرگ تدریجی آمریکا را نیز رقم زده است.

 

همایش تبیین گفتمان انقلاب اسلامی ایران در جنوب خراسان رضوی با حضور طلاب و روحانیون شهرستانهای تربت حیدریه، کاشمر، خواف، رشتخوار، زاوه، مه ولات، خلیل آباد، بردسکن، گناباد و بجستان در امامزاده سید حمزه کاشمر برگزار شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود