بدون نظر
 
یادداشت:
انحراف افکار عمومی تا کجا ادامه دارد؟
تاریخ انتشار : ۱۴ تیر ۱۳۹۴ در ۱:۲۱ ب.ظ
 
در این مقطع حساس کنونی که برخی آقایان همه مسائل کشور را به مذاکرات گره زده اند و همه دغدغه رهبری نظام هم بر این است تا جو جامعه را نسبت به فرایند مذاکرات ثابت نگه دارند، متاسفانه برخی رسانه های زنجیره ای افکار عمومی ملت را به سمت دیگر سوق می دهند.

به گزارش تابان تربت، متاسفانه برخی اقدامات برانداز در رسانه های وابسته به برخی جریانات خاص بدنبال هرج و مرج فکری در بین اذهان عمومی جامعه است و نسبت دادن برخی اتهامات که هنوز ثابت نشده خصوصا در مورد دکل حفاری می تواند یکی از این پروژه ها باشد.

 

دکل حفاری که حداقل 50 خدمه دارد و جابجائی ان تشریفات خاص و ویژه ای را می طلبد مگر سوزن است که در انبار کاهی گم شود.

 

عملکرد شرکت های پیمانکاری که خود دارای شخصیت حقوقی، مدیرعامل، هیئت مدیره و مجمع عمومی هستند به وزارت نفت ارتباطی نداشته که امروز برخی هرج و مرج طلبان رسانه ای با ایجاد یک فضای از پیش تعیین شده در تضعیف همه جانبه عملکرد وزارت نفت دولت دهم برخاسته اند.

 

اولا، وزیر نفت دولت دهم بعنوان یک عنصر خدوم و دلسوز با همان روحیه جهادگونه خود در دوران دفاع مقدس توانسته کشتی وزارت نفت را از تلاطم تمام بحرانها نجات دهد.

 

ثانیاٌ در همان دوران هیچگونه وقوع تخلفی نسبت به دکل حفاری شده به وزارت نفت گزارش نشده تا عکس العمل وزیر نفت را داشته باشد.

 

بهر حال این اقدام به مانند اقداماتی از قبیل اتهام چالش های عظیم اقتصادی، تجاری، بازرگانی و کاری به دولتهای قبل در کنار تطهیر سران فتنه توسط کسانی که خود تریبون دارهمایش ها و برنامه های سران فتنه بودند حاکی از طراحی حذف تدریجی خطوط صحیح امام و رهبری و جابجائی ارزشهای مادی با ارزشهای الهی است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد فرهنگ دفاع مقدس باید در قالب های مختلف به نسل های آینده منتقل شود