بدون نظر
 
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن:
انحراف از غدیر مانع حاکمیت اسلام بر جهان شد/انقلاب اسلامی خواب راحت استکبار جهانی را آشفته کرده است/هفت تریلون دلار آمریکا و سعودی ها منجر به استحکام زنجیره مقاومت شد
تاریخ انتشار : ۰۵ شهریور ۱۳۹۷ در ۲:۳۷ ب.ظ
 
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یکی از بزرگترین موانع عدم حاکمیت اسلام بر جهان را انحراف از غدیر عنوان کرد و افزود: بعد از جریان غدیر عده ای نفوذی در میان مسلمانان با چهره دینی و اسلامی توطئه کردند و دین را به انحراف کشاندند و این انحراف تا به امروز نیز ادامه دارد.

به گزلرش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمد علی رضایی ظهر امروز در همایش طلایه داران هدایت ویژه طلاب منطفه تربت حیدریه اظهار کرد: بعد از حجه الوداع پیامبر (ص) و جریان غدیر علی رغم اینکه عده ای بیعت کردند اما بعد از آن به دلیل منافع خود و حب دنیا و قدرت طلبی دست به توطئه زده و مسیر صحیح نبوت و امامت را به انحراف کشاندند.

 

قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یکی از بزرگترین موانع عدم حاکمیت اسلام بر جهان را انحراف از غدیر عنوان کرد و افزود: بعد از جریان غدیر عده ای نفوذی در میان مسلمانان با چهره دینی و اسلامی توطئه کردند و دین را به انحراف کشاندند و این انحراف تا به امروز نیز همچنان ادامه دارد.

 

رضایی خاطر نشان کرد: این انحراف حاصل نفوذی ها در دین اسلام بود که در ظاهر با اسلام اما در باطن بر علیه اسلام و مسلمین و مسیر امامت و ولایت توطئه می کردند.

 

انقلاب اسلامی خواب راحت استکبار جهانی را آشفته کرده است

قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی در شرایطی که قدرت های زر و زور و تزویر بر جهان حاکمیت داشتند و دین را افیون ملتها بر می شمردند، تزلزلی در دنیا ایجاد کرد، افزود: این انقلاب در راستای اهداف پیامبر (ص) و امیر المومنین(ع) به مانند یک معجزه شکل گرفت و هبچ کس گمان نمی کرد که پیشوای آن از درون حوزه های علمیه پرچم اسلام را برافراشته و حقیقت دین را به مردم دنیا نشان دهد.

 

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی همچنان عزتمندانه به راه خود ادامه می دهد و روز شمار جبهه استکبار از بدو پیروزی در سال ۵۷ برای نابودی انقلاب شکل گرفت اما با گذشت چهل سال این تطام با پشتوانه مردمی پابرجاست.

 

رضایی در بخش دیگر سخنان خود به عدم موفقیت انقلاب در برخی صحنه ها اشاره کرد و آن را همانند واقعه غدیر خم حاصل نفودی ها در درون انقلاب برشمرد و افزود: ما به اهداف صد درصدی خود در انقلاب نرسیدیم و علت آن صرف تظر از توطئه های استکبار جهانی علیه این نظام، نفود برخی عناصر بر بدنه کشور بود که نسبت به پیشرفت انقلاب کارشکنی کردند و این مزیت بر علت شد تا در برخی صحنه ها با چالش جدی مواجه باشیم.

 

قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یاداور شد: برخی گمان می کنند که در انحراف انقلاب اسلامی موفق عمل کردند اما همگان شاهد جایگاه رفیع و ارزشمند ان در منطقه و جهان هستند که روز به روز بر این اقتدار و عزت افزوده می شود.

 

وی افزود: تمام ۷ تریلون دلاری که آمریکا و سعودی ها برای نابودی جبهه انقلاب در متطقه در این چند سال هزینه کردند به یک فرصت تبدیل شد و حاصل آن تقویت و استحکام زنجیره مقاومت شد.

 

علما و روحانیون تمام ظرفیت خود را برای مقابله با فتنه های آخر الزمان پای کار بیاورند

امام جمعه تربت حیدریه گفت: فتنه های آخرالزمان در اسلام هر روز بیشتر می شود و علما و روحانیون با اسلحه علم و جهاد خود را برای مقابله با این فتنه ها بخصوص مدعیان دروغین آماده و تمام ظرفیت های خود را پای کار بیاورند.

 

حجت الاسلام محمدرضا عصمتی افزود: عالمان باید آگاه و مسلط به علوم دینی باشند و از این ظرفیت برای هدایت انسانها در عرصه های مختلف جامعه استفاده کنند.

 

وی بیان کرد: باید برای کذابانی که با ادعاهای کذب خود باعث ایجاد بدعت در دین می شوند با اسلحه علم و جهاد آماده باشبم تا از اندیشه و تفکر ناب امام عصر عجل الله بتوانیم دفاع کنیم‌.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین محموله کمک های مردمی تربت حیدریه به مناطق سیل زده ارسال شد انتظار فرج موتور محرک مجاهدان خدا و آرمان انبیای الهی است/هسته های مقاومت جهان اسلام در حال سازماندهی است ولایت محوری و ولایت پذیری وجه تمایز ارتش جمهوری اسلامی ایران با سایر ارتش های جهان حریم ها جا به جا شده اند/اگر آبی سرازیر شود آتش خواهیم گرفت!؟ اقتدار نظامی از ابعاد مهم انتظار فرج است/دشمن از نفوذ تفکر انقلاب اسلامی به هراس افتاده است طرح «جهاد همبستگی ملی» ظرفیتی برای تسریع در حل مشکلات سیل زدگان کشور است روستای ده منار بخش کدکن تربت حیدریه تخلیه شد/کارشناسان کشاورزی برای بررسی میزان خسارت به منطفه اعزام می شوند افزایش ۴ درصدی مصرف گاز سی ان جی در منطقه تربت حیدریه محور کدکن به رباط سنگ همچنان مسدود است/میزان بارش باران در کدکن به ۵۵ میلمتر رسید مدعیان دروغین حقوق بشر فجیع ترین اقدامات بین المللی را مرتکب می شوند/اقدام رییس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه در راستای تبلیغات انتخاباتی برای صهیونیست ها بود مبنای حرکت سپاه ولایت محوری و خدمت مجاهدانه به مردم است ۲۰ میلیارد ریال تخلف صنفی در تربت حیدریه ثبت شد