بدون نظر
 
رئیس مرکز فوریت های پزشکی تربت حیدریه:
انجام بیش از ۴۸۰ مورد ماموریت توسط اورژانس ۱۱۵تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۷ فروردین ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۷ ق.ظ
 
رئیس مرکز فوریت های پزشکی تربت حیدریه اعلام کرد: در مرحله نخست تعطیلات نوروزی طی ده روز گذشته 484 ماموریت توسط پرسنل فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به انجام رسیده است.

جواد امیری در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار داشت: طی ده روز گذشته ۴۸۴ ماموریت توسط پرسنل فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به انجام رسیده است که از این تعداد ۳۱۶ مورد ماموریت شهری و ۱۶۸ مورد نیز ماموریت های جاده ای بوده است.

 

وی افزود: در ده روزه اول آغاز طرح سلامت نوروزی و در ماموریت های انجام شده توسط همکاران پرتلاش مرکز اورژانس ۱۱۵ دانشگاه تعداد ۳۳۲ نفر به بیمارستان منتقل و ۱۴۲ نفر نیز در محل مداوا شده اند. وی همچنین گفت: متاسفانه در طی این مدت یک نفر بدلیل سوانح جاده ای و ۸ نفر نیز بدلایل دیگر جان خود را از دست داده اند.

 

رییس مرکز فوریت های پزشکی با تاکید بر رعایت اصول ایمنی در سفرهای نوروزی گفت تمامی مراکز اورژانس ۱۱۵ دانشگاه تا پایان تعطیلات نوروزی در آماده باش کامل بسر خواهند برد و آماده خدمت رسانی هستند اما امیدواریم سالی با کمترین حادثه در انتظار هموطنان عزیزمان باشد.

 

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با تحت پوشش قرار دادن شهرستانهای تربت حیدریه، مه ولات و زاوه به حدود نیم میلیون نفر در جنوب خراسان رضوی خدمات آموزشی و درمانی ارائه می کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
از اقدامات شتاب زده مواقع بحران در فضای مجازی پرهیز شود بازدید ۱۲۰ هزار زائر و مسافر از جاذبه های تاریخی و گردشگری تربت حیدریه محور تربت حیدریه به نیشابور مسدود شد جهاد اقتصادی نیازمند فرهنگ سازی است روستای زیبای کامه علیا در مسیر زائران و مسافران نوروزی مشهدالرضا(ع)+تصاویر بهره برداری از چهارمین پایگاه شهری اورژانس در تربت حیدریه «کوه شصت دره» صنوبر تفرجگاه بهاری تربت حیدریه جبهه مقاومت محاسبات آمریکا در منطقه را برهم زد/موشک های نقطه زن انقلاب اسلامی تن آمریکا و اسرائیل را می لرزاند/بخش مهمی از مشکلات کشور نتیجه سوء مدیریت هاست مدارس تربت حیدریه آماده اسکان زائران و مسافران نوروزی اصحاب رسانه مطالبه گری از مدیران شهری را در دستور کار خود قرار دهند حاشیه نشینی بزرگترین معضل مدیریت شهری تربت حیدریه/شورای شهر به جای مجری گری باید به تصمیم سازی ها و سیاست گذاری های کلان ورود کنند