بدون نظر
 
رئیس مرکز فوریت های پزشکی تربت حیدریه:
انجام بیش از ۴۸۰ مورد ماموریت توسط اورژانس ۱۱۵تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۷ فروردین ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۷ ق.ظ
 
رئیس مرکز فوریت های پزشکی تربت حیدریه اعلام کرد: در مرحله نخست تعطیلات نوروزی طی ده روز گذشته 484 ماموریت توسط پرسنل فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به انجام رسیده است.

جواد امیری در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار داشت: طی ده روز گذشته ۴۸۴ ماموریت توسط پرسنل فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به انجام رسیده است که از این تعداد ۳۱۶ مورد ماموریت شهری و ۱۶۸ مورد نیز ماموریت های جاده ای بوده است.

 

وی افزود: در ده روزه اول آغاز طرح سلامت نوروزی و در ماموریت های انجام شده توسط همکاران پرتلاش مرکز اورژانس ۱۱۵ دانشگاه تعداد ۳۳۲ نفر به بیمارستان منتقل و ۱۴۲ نفر نیز در محل مداوا شده اند. وی همچنین گفت: متاسفانه در طی این مدت یک نفر بدلیل سوانح جاده ای و ۸ نفر نیز بدلایل دیگر جان خود را از دست داده اند.

 

رییس مرکز فوریت های پزشکی با تاکید بر رعایت اصول ایمنی در سفرهای نوروزی گفت تمامی مراکز اورژانس ۱۱۵ دانشگاه تا پایان تعطیلات نوروزی در آماده باش کامل بسر خواهند برد و آماده خدمت رسانی هستند اما امیدواریم سالی با کمترین حادثه در انتظار هموطنان عزیزمان باشد.

 

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با تحت پوشش قرار دادن شهرستانهای تربت حیدریه، مه ولات و زاوه به حدود نیم میلیون نفر در جنوب خراسان رضوی خدمات آموزشی و درمانی ارائه می کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است