بدون نظر
 
حوزه های نظارتی ورود کنند
انتقاد رییس شورای شهر تربت حیدریه از هجمه های ناجوانمردانه در فضای مجازی
تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۹ ق.ظ
 
احمد وطندوست، رییس شورای شهر تربت حیدریه گفت: متاسفانه همچنان مشاهده می کنیم که در فضای مجازی ناجوانمردانه و بدون داشتن اطلاعات و تخصص کافی بر علیه مسئولین قلم می زنند و حوزه های نظارتی هیچ گونه عکس العملی نشان نمی دهند.

به گزارش تابان تربت، احمد وطندوست رییس شورای شهر تربت حیدریه صبح امروز در جلسه علنی شورای شهر به موضوع شیوع ویروس کرونا اشاره و اظهار داشت: متاسفانه روند شیوع کرونا همچنان صعودی و حاد است و از مجموعه دست‌اندرکاران ستاد کرونا شهرستان درخواست داریم با توجه به حالت فوق العاده ای که در شهر وجود دارد نظارت ها بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی را با شدت و دقت بیشتری اجرا و در صورت لزوم نسبت به اعمال محدودیت های بیشتر اقدامات لازم را انجام دهند.

وی به هجمه های اخیر در فضای مجازی نیز اشاره کرد و افزود: متاسفانه همچنان مشاهده می کنیم که در فضای مجازی ناجوانمردانه و بدون داشتن اطلاعات و تخصص کافی بر علیه مسئولین قلم می زنند و متاسفانه حوزه های نظارتی هیچ گونه عکس العملی نشان نمی دهند.

وطندوست تصریح کرد: گویا فقط نماینده مجلس شورای اسلامی، شهرداری و شورای اسلامی شهر هستند که باید پاسخگوی مشکلات انباشته شده در شهر باشند.

وی بیان کرد: مدیران گروههای های تلگرامی چگونه به خود اجازه می‌دهند به اعضای شورای شهر، شهردار و یا نماینده توهین کنند، شورای شهر یک نهاد سیاست‌گذار و نظارتی است نه یک نهاد اجرایی، لذا تنها در حوزه سیاست گذاری و نظارت می تواند ورود کند.

رییس شورای شهر تربت حیریه گفت: در دوره ای که مشکلات اقتصادی حاکم بر کشور موجب شده تا سطح درآمدهای شهرداری به شدت کاهش داشته باشد و از طرفی قیمت‌کالا و خدمات به شدت افزایش یابد، برخی ها مغرضانه و بدون رعایت جانب انصاف همه را متهم به کم کاری می کنند، با طعنه زدن و حاشیه ساختن یقیناً به جایی نخواهیم رسید.

وی گفت: درب شورای اسلامی شهر بر روی همه شهروندان دغدغه مند و صاحب ایده و پیشنهاد عملیاتی باز است و همیشه پاسخگوی شهروندان بوده و هستیم.

مدیریت شهری در حال حاضر برای کسب درآمد با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کند

وطندوست به موضوع درآمدهای شهرداری اشاره کرد و بیان داشت: مدیریت شهری در حال حاضر برای کسب درآمد با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کند و وضعیت درآمدی شهرداری مطلوب نیست.

رییس شورای شهر تربت حیدریه اظهار کرد: در بودجه سال جاری شهرداری پیش‌ بینی‌هایی در خصوص اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهر داشته که متاسفانه از یک طرف افزایش شدید نرخ کالا و خدمات و از طرفی کاهش درآمدهای شهرداری و همچنین مشکلات انباشته شده شهر، موجب شد تا وضعیت مناسبی به لحاظ تغییر مبلمان شهری و اجرای پروژه‌های عمرانی نداشته باشیم.

وی افزود: البته مدیریت شهری می بایست در کسب همین درآمدهای قطر چکانی جدیت بیشتری داشته باشد و منابع جدید درآمدی تعریف کند.

رئیس شورای اسلامی شهر از روسای کمیسیون ها خواست با توجه به نزدیک شدن به ماه های پایانی سال با سرعت و دقت نظر بیشتری نسبت به موضوعاتی که باید در کمیسیون ها بررسی شود اقدام کنند.

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دکتر مهرداد حیدری دومین شهید مدافع سلامت تربت حیدریه آسمانی شد تورم فعلی در کشور دلیل اقتصادی ندارد/ماهیت شورای ملی و اتحادیه صادرکنندگان زعفران برای مردم مشخص شده است/طرح شفافیت آرا نبابد فضای پوپولیستی را در مجلس ایجاد کند حضور روحانیون، هیئت امنا و فرماندهان بسیج در طرح مسجد سنگر سلامت الزامی است/تفکر بسیج باید جهانی شود مهمترین ماموریت هفته بسیج اجرای طرح مسجد سنگر سلامت است تهدیدات شهری را باید به فرصت تبدیل کرد/هماهنگی بین بخشی و نگاه راهبردی به توسعه شهری نقش بسزایی در عمران و آبادانی دارد ۱۸ بیمار مبتلا به کرونا طی یک هفته گذشته در تربت حیدریه جان باختند بیش از ۱۲۰۰ کودک یتیم در تربت حیدریه چشم انتظار حمایت نیکوکاران ۱۴ صندوق اعتباری زنان روستایی دربخش رخ تربت حیدریه فعال است توزیع بیش از ۱۰ هزار بسته کمک معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان در تربت حیدریه تغییر کاربری ۳ کاروانسرای تربت حیدریه توسط بخش خصوصی در حال انجام است دوبانده شدن محور تربت حیدریه_زاوه در انتظار تحقق وعده مسئولان نیمی از مساجد و پایگاههای بسیج تربت حیدریه در طرح مسجد سنگر سلامت شرکت دارند