بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
انتظار فرج موتور محرک مجاهدان خدا و آرمان انبیای الهی است/هسته های مقاومت جهان اسلام در حال سازماندهی است
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ در ۱:۴۵ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: انتظار فرج در حقیقت آرمان انبیا و اولیای الهی است که مردم بر اساس دو شاخصه معنویت و عدالت تحت پرچم یک انسان الهی جمع شده و با مبارزه طاغوت نظام سلطه و مستکبران را از بین خواهند برد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: انتظار و فرج حضرت بقیه الله الاعظم(عجل الله) کلید همه قفل ها و مشکلات امت اسلامی و به معنای واقعی کلمه نگاه خوش بینانه به آینده است.

وی تصریح کرد: دو رکن اساسی انتظار فرج یعنی انسان های خداجو با معنویت و عبادت در برابر خدا و مبارزه با طاغوت و مستکبرین هستند که برای ظهور ولی خدا زمینه سازی می کنند.

امام جمعه تربت حیدریه گفت: انتظار فرج در حقیقت آرمان انبیا و اولیای الهی است که مردم بر اساس دو شاخصه معنویت و عدالت تحت پرچم یک انسان الهی جمع شده و با مبارزه طاغوت نظام سلطه و مستکبران را از بین خواهند برد.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی بیان داشت: انتظار فرج یعنی تشکیل یک نظام اسلامی که در پی آن دولت اسلامی و جامعه اسلامی به معنای واقعی انسانهای پایبند به آرمان ها و ارزشها تربیت کند و با تحکیم جبهه و هسته های مقاومت حزب مستضعفین یعنی همان حزب الله بر مستکبران چیره شوند.

خطیب جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: این بدان معناست که انسان های مومن و مدیر و ارزشی بر دنیا حاکم شوند و جامعه را به سمت خدا و ارزشهای والای الهی و انسانی هدایت کنند.

امام جمعه تربت حیدریه همه این اقدامات را متوجه زمینه سازی دانست و گفت: پیروزی انقلاب اسلامی و مقاومت چهل ساله برابر نظام سلطه در برابر تهدیدات و تحریم ها و تشکیل هسته های مقاومت از این دست زمینه سازی ها برای فرج امام زمان (عجل الله) است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
Dirty Factual Statements About free spins Unveiled Celebrating the Women at Tufts کمیته برنامه ریزی شهرستان بی خاصیت است Top Five casino real money Urban myths تخلف دفاتر پیشخوان دولت در تربت حیدریه خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی