بدون نظر
 
رییس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه:
انتصاب جدید هیئت فوتبال تربت حیدریه با نگاه شخصی است و آن را قبول نداریم
تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۳۹۹ در ۱:۲۶ ب.ظ
 
مجید رضایی، با تاکید بر اینکه به روند انتصاب سرپرست هیئت فوتبال تربت حیدریه معترضیم و آن را قبول نداریم، افزود: ما طبق اساسنامه گزینه جدید را معرفی کردیم اما متاسفانه رییس هیئت فوتبال استان با نگاه شخصی به این مساله ورود کرده و برای شخص دیگری حکم سرپرستی صادر کرده است.

به گزارش تابان تربت؛ مجید رضایی، رییس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه صبح امروز درآستانه هفته تربیت بدنی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: روند انتصاب روسای هیئت های ورزشی با پیشنهاد رئیس اداره ورزش و جوانان و تایید حراست اداره کل ورزش و جوانان استان انجام می شود، اما در موضوع معرفی سرپرست هیئت فوتبال شهرستان تربت حیدریه خلاف این رویه عمل شده است.

وی تصریح کرد: در تاریخ 16 تیرماه امسال به رئیس هیئت فوتبال استان نامه زدیم و آقای سید احمد رضوی را بعنوان گزینه هیئت فوتبال تربت حیدریه معرفی کردیم اما سرپرست هیئت فوتبال استان اصرار به گزینه دیگری دارد که ما آن را قبول نداریم.

رضایی با بیان اینکه ما به سرپرست هیئت فوتبال استان اصرار کردیم که علت اینکه با گزینه شهرستان مخالفت می شود را اعلام کنید، گفت: متاسفانه در چندین شهرستان استان این اتفاق رخ داده و هیچ دلیل فوتبالی در جایگزینی افراد جدید وجود ندارد و فقط شخص آقای اصولی، رئیس هیئت فوتبال استان با نگاه شخصی به این مسایل ورود کرده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه  با بیان اینکه گزینه معرفی شده هیئت فوتبال استان نقص مدرک دارد، گفت: آقای رجبی اعلام کرده من می توانم 5 ماهه فوق دیپلم بگیرم، ضمن آنکه سه روز است هنوز فرم حراست را تکمیل و ارائه نکرده است.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار مبنی بر علت تخریب سکوهای ورزشگاه تختی، گفت: در مرحله اول این سکوها خطر ساز بود و باید بهسازی و مرمت می شد اما در آن زمان برای این پروژه ردیف اعتباری پیش بینی نشده بود، در نهایت برای بهسازی ورزشگاه تختی ردیف بودجه ای تعریف شد، اما هنوز تخصیص صادر نشده است.

رضایی گفت: از آنجایی که فضای ورزشی روباز استاندارد برای والیبال و بستکبال در این ورزشگاه وجود نداشت، سعی کردیم تا با تخریب بخشی از سکوها که خطر ساز هم بودند به فضاهای باز مجموعه تختی بیافزاییم.

رئیسی اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه به پروژه نیمه تمام استخر سرپوشیده شهرک ولی عصر عجل الله نیز اشاره کرد و افزود: از زمان کلنگ احداث این پروژه اکنون 14 سال می گذرد و حتی آن قسمت های ساخته شده در حال فرسوده شدن است، لذا با توجه به شرایط موجود و عدم اعتبار لازم، مجوز فروش این مجموعه و یا مشارکت بخش خصوصی را همراه با حفظ کاربری دریافت کردیم و چنانچه کسی حاضر به سرمایه گذاری باشد با آن همراهی خواهیم کرد.

وی در بخشی دیگر به عملکرد یکساله حوزه ورزش و جوانان اشاره کرد و بیان داشت: در یکسال گذشته میزبان 8 رویداد ورزشی استانی و ملی بودیم که مهمترین آن اولین دوره میزبانی مسابقات لیگ والیبال نشسته دسته یک باشگاههای کشور بود که در تربت حیدریه برگزار شد.

رضایی خاطر نشان کرد: کسب 442 نشان رنگارنگ در میادین بین المللی و کشوری و استانی که از این تعداد، 115 مدال طلا 22 نقره و 50 برنز سهم بانوان ورزشکار این شهرستان بوده است.

 رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه مجموع بیمه شدگان ورزشی این شهرستان را 7 هزار و 920 نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد 572 ورزشکار در حوزه روستایی فعالیت می کنند.

وی بیان کرد: با قول مساعد مدیر کل استان قرار است بهره برداری از خانه جوانان و همچنین بهسازی و مرمت ورزشگاه تختی تربت حیدریه تا پایان امسال انجام شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دسترنج یک ساله زعفرانکاران دست مایه دلال بازی ها ۲ هزار تخت به ظرفیت مراکز بستری و مراقبت های ویژه کشور اضافه می شود افتتاح باشگاه سوار کاری در تربت حیدریه نمایشگاه مشترک دستاوردهای نیروی انتظامی و میراث فرهنگی در تربت حیدریه افتتاح شد ظرفیت بخش مراقبت های ویژه بیمارستان نهم دی تربت حیدریه تکمیل شده است فضای مجازی بلای جان کتابخوانی شده/ شاید یکی دو سال دیگر با تریلی کتاب به شهرها سفر کنم برداشت زعفران از اراضی زعفران خیز خراسان رضوی آغاز شد هیچ تغییری در سهمیه و نرخ آرد نانوایی های دولتی و نیمه دولتی اعمال نشده است امنیت زیر بنای توسعه و پیشرفت جامعه است/نیروهای مسلح در اوج اقتدار و بازدارندگی قرار دارند نمک روی دل مجروح مردم نپاشید افزایش ۷ درصدی جرایم مالی و اقتصادی فضای مجازی در تربت حیدریه/کاهش ۴۴ درصدی تصادفات منجر به فوت راه اندازی بزرگترین بازار فروش طلای سرخ کشور در تربت حیدریه