بدون نظر
 
رییس شورای شهر تربت حیدریه عنوان کرد؛
انتخاب شهردار تربت حیدریه در گام های آخر
تاریخ انتشار : ۰۵ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۸ ق.ظ
 
ریاحی گفت: جمع کاندیداهای تصدی پست شهردار تربت حیدریه به ۳ نفر رسیده و بزودی شهردار جدید این شهر پس از بررسی های کارشناسانه معرفی می شود.

اردشیر ریاحی، رئیس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: با بررسی های صورت گرفته شورای اسلامی شهر در خصوص انتخاب شهردار به ۳ گزینه رسیده و بزودی شهردار جدید این شهر پس از بررسی های کارشناسانه معرفی می شود.

وی افزود: اشرفیان شهردار سابق طبس، لکزی و قدرتی معاونت های شهرداری سابق مشهد سه گزینه ای هستند و امیدواریم هر چه زودتر به نتیجه قطعی در انتخاب شهردار برسیم.

شهروندان حق دارند به برنامه ها، اقدامات و مصوبات شورای اسلامی شهر از طریق مرجعی رسمی و مستند دسترسی داشته باشند

رئیس شورای اسلامی شهر بر حق شهروندان به اطلاع از برنامه ها و اقدامات شورای اسلامی شهر تاکید کرد و گفت: چند سالی است که شورای شهر و شهرداری سایت ندارند و بیشتر از طریق کانال های تلگرام و یا صفحه اینستاگرامی “ندای تربت ” اقدام به انتشار اخبار می‌نمایند و لازم است تا سایتی طراحی شود و شهروندان اطلاعاتی مانند تعداد کارکنان، پروژه های عمرانی و وضعیت آنها، مناقصه ها و مزایده ها چ، مصوبات شورا، هزینه و درآمد شهرداری مطلع باشند.

ریاحی بیان داشت: حتی شهروندان باید بتوانند پرونده های شهرسازی و سایر درخواست های خود را از طریق سایت رصد و پیگیری و توانند از بدهی های ملکی و کسبی خود مطلع باشند.

وی بیان داشت: خوشبختانه سایت شهرداری آماده شده و در حال بارگزاری محتواست و امیدواریم طی یک ماه آینده این سایت رونمایی شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیوست عدالت در وزارت بهداشت خدمت رسانی به مناطق محروم است واردات واکسن طی دو هفته آینده به ۱۶۰ میلیون دز می رسد / ۷۶ میلیون جمعیت کشور واکسینه شده اند بیمارستان ۲۷۲ تختخوابی امام حسین علیه السلام تربت حیدریه افتتاح شد وزیر بهداشت وارد تربت حیدریه شد مرزبانی از دین مهمترین میثاق طلاب و روحانیون است خرید حمایتی زعفران در خراسان رضوی آغاز شد پسته‌کاران پسته خندان نیستند مهمترین دستاورد سفرهای استانی دولت محرومیت زدایی از مناطق محروم است پروژه های نیمه تمام ورزشی تربت حیدریه معطل ۱۸ میلیارد تومان اعتبار پیکر شهید محمد محمدی در تربت‌حیدریه تشییع شد بهره برداری از ۴ مینی چمن ورزشی در منطقه تربت حیدریه پارک جنگلی شهید حجتی تربت حیدریه فرصت مناسب برای تقویت گردشگری