بدون نظر
 
گفتگو/معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور:
امید به دشمن حاصلی را به ارمغان نمی آورد/ مشکل اصلی اقتصاد کشور ضعف مدیریت در راهبردهای کلان اقتصادی است
تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۲ ق.ظ
 
معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور گفت: گره زدن مشکلات کشور به تحریمها مشکلی را حل نخواهد کرد و تنها راه برون رفت از مشکلات کنونی اجرای سیاست های اقتصاد مققاومتی است.

حجت الاسلام ابوالقاسم علیزاده در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت افزود: هر کشور در داخل دارای پتانسیل و ظرفیت هائی است که می تواند بر اساس آن افق چشم انداز آینده اقتصادی خود را بدون نگاه به خارج ترسیم کند.

 

وی بیان کرد: کشور ایران هم از این قائده مستثنی نیست و پس از پیروزی انقلاب علاوه بر ترور و جنگ و فتنه با تحریمهای ناجوانمردانه مواجه بود اما بدون نگاه به این اغراض شوم دشمن به راه خود ادامه داد و اکنون بعنوان یک قدرت بلامنازع در منطقه به مانند خورشیدی درخشان می درخشد.

 

علیزاده به مشکلات اقتنصادی کشور اشاره کرد و گفت: بهترین راه برای رشد و پیشرفت کشور پیاده سازی نسخه شفا بخش اقتصاد مقاومتی است و امید بستن به دست دشمن هرگز حاصلی را به ارمغان نخواهد اورد.

 

وی اظهار داشت: مشکل اصلی اقتصاد کشور سوء مدیریت در راهبردهای کلان اقتصادی است و تا مادامی که مدیریت جهادی شکل نگرفته و تغییر ساختارهای اقتصادی اصلاح نشود، حتی با رفع تحریمها هم مشکلی از این کشور حل نخواهد شد.

 

معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور تاکید کرد: راهبردهای مهم رهبری نظام در باب توسعه و پیشرفت کشور نسخه شفا بخشی است که اگر مسئولان به آن عمل کنند اقتصادی شکوفا و بالنده خواهیم داشت.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بلاتکلیفی باغداران کامه ادامه دارد! نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود