بدون نظر
 
گفتگو/معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور:
امید به دشمن حاصلی را به ارمغان نمی آورد/ مشکل اصلی اقتصاد کشور ضعف مدیریت در راهبردهای کلان اقتصادی است
تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۲ ق.ظ
 
معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور گفت: گره زدن مشکلات کشور به تحریمها مشکلی را حل نخواهد کرد و تنها راه برون رفت از مشکلات کنونی اجرای سیاست های اقتصاد مققاومتی است.

حجت الاسلام ابوالقاسم علیزاده در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت افزود: هر کشور در داخل دارای پتانسیل و ظرفیت هائی است که می تواند بر اساس آن افق چشم انداز آینده اقتصادی خود را بدون نگاه به خارج ترسیم کند.

 

وی بیان کرد: کشور ایران هم از این قائده مستثنی نیست و پس از پیروزی انقلاب علاوه بر ترور و جنگ و فتنه با تحریمهای ناجوانمردانه مواجه بود اما بدون نگاه به این اغراض شوم دشمن به راه خود ادامه داد و اکنون بعنوان یک قدرت بلامنازع در منطقه به مانند خورشیدی درخشان می درخشد.

 

علیزاده به مشکلات اقتنصادی کشور اشاره کرد و گفت: بهترین راه برای رشد و پیشرفت کشور پیاده سازی نسخه شفا بخش اقتصاد مقاومتی است و امید بستن به دست دشمن هرگز حاصلی را به ارمغان نخواهد اورد.

 

وی اظهار داشت: مشکل اصلی اقتصاد کشور سوء مدیریت در راهبردهای کلان اقتصادی است و تا مادامی که مدیریت جهادی شکل نگرفته و تغییر ساختارهای اقتصادی اصلاح نشود، حتی با رفع تحریمها هم مشکلی از این کشور حل نخواهد شد.

 

معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور تاکید کرد: راهبردهای مهم رهبری نظام در باب توسعه و پیشرفت کشور نسخه شفا بخشی است که اگر مسئولان به آن عمل کنند اقتصادی شکوفا و بالنده خواهیم داشت.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اصلاح ساختار بودجه از اولویت های اصلی مجلس یازدهم است/میزان درآمد داخلی شرکت ملی نفت از صادرات بیشتر است شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند توزیع ۷۳۰ بسته کمک معیشتی در جلگه رخ تربت حیدریه سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ