بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
امپراطوری رسانه ای جبهه استکبار حقایق جهان را وارونه منعکس می کند/آمریکا و انگلیس در خلیج فارس زمین گیر شدند
تاریخ انتشار : ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۷ ق.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه با بیان اینکه بسیاری از واژگان در دنیای امروز وارونه و اخلاق در آن ذبح شده، افزود: امپراطوری رسانه ای جبهه استکبار جای حق و باطل را با هم تغییر داده و از کشوری مانند ایالات متحده که مولد و حامی تروریسم است، حمایت می کند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی رستمی صبح امروز در چهارمین نشست شورای اداری تربت حیدریه گرامیداشت شهید اسدالله پازیر، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران در سه حوزه حقوق بشر، تروریسم و دموکراسی با آمریکا چالش جدی دارد و می توان با نگاهی به تاریخ این دو کشور به حقایق واقعی آن نیز پی برد.

 

وی تصریح کرد: امروز وقتی به کارنامه امریکا می نگریم، متوجه می شویم سیاستمداران ایالات متحده از همه نظام های غیر دموکراتیک، پادشاهی و وراثتی دنیا که اساسا انتخابات در انجا معنایی ندارد وبرای زنان حق رای و رانندگی قائل نیستند، حمایت می کند و این در حالی است که در چهل سال گذشته در جمهوری اسلامی ایران حداقل 40 بار انتخابات برگزار شده و به همه قوانین بین المللی پایبند است.

 

فرماندار تربت حیدریه بیان داشت: کشوری که سلاح هسته ای دارد و از آن استفاده کرده و همچنین با پرورش گروههای تروریستی در جهان عامل جنایت های فراوان شده،  شایسته نیست خود را مدافع حقوق بشر و پرچمدار مبارزه با تروریسم بداند.

 

وی افزود: آمریکا، طالبان و داعش را بوجود آورد و آن را به جان مردم بی گناه افغانستان و کشورهای غرب آسیا انداخت و خون هزاران انسان بی گناه بر زمین ریخته شد و امروز داعیه دار مبارزه با ترورسم و به دنبال نابودی آنها بر امده و این در حالی است که ملت ایران قربانی تروریسم  و برای مبارزه با این پدیده شوم هزینه فراوان داده است.

 

معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه با بیان اینکه بسیاری از واژگان در دنیای امروز وارونه و اخلاق در آن ذبح شده، افزود: امپراطوری رسانه ای جبهه استکبار جای حق و باطل را با هم تغییر داده و از کشوری مانند ایالات متحده که مولد و حامی تروریسم است، حمایت می کند.

 

وی خاطر نشان کرد: باید به چنین نظم نوین جهانی تاسف خورد که حقایق را به خاطر منفعت طلبی دول استکباری وارونه جلوه می دهد.

 

آمریکا و انگلیس در خلیج فارس زمین گیر شدند

 

رستمی با تمجید از اقدام اخیر نیروهای مسلح در سرنگونی پهباد متجاوز امریکایی و توقیف نفتکش انگلیسی، افزود: فرزندان این ملت با اقتدار کامل و بر اساس اصل عزت و مصلحت و با رعایت تمام قوانین بین المللی این اقدام عزتمندانه را به نمایش گذاشتند تا حقیقت زمین گیر شدن آمریکا و انگلیس در خلیج فارس نمایان شود.

 

فرماندار تربت حیدریه بیان داشت: آمریکا و همپیمانانش در یک سال گذشته با تشدید تحریم های گسترده اقتصادی قصد به زانو در اوردن نظام اسلامی را داشت که بحمدالله با هوشیاری و بصیرت مردم از این پیچ حساس عبور کردیم و توطئه دشمنان خنثی شد.

 

رستمی نیاز و رسالت جامعه امروز را وحدت و همدلی و در در کنار هم بودن عنوان کرد و افزود: در شرایطی که دولت در جبهه مقدم جنگ اقتصادی قرار گرفته، شایسته است همه مسوولان و مردم با انسجام و همدلی به دنبال رفع مشکلات کشور باشند.

 

افزایش 14 درصدی بودجه تملک دارایی

 

وی در بخشی دیگر به مسایل حوزه شهرستان اشاره کرد و افزود: در مرحله نخست به تمام مدیران دستگاههای اجرایی اعلام می کنم چنانچه مدیری خانواده اش در حوزه جغرافیایی مستقر نباشد طبق مصوبه استانداری و سازمان بازرسی ماندنش منع قانونی دارد.

 

رستمی همچنین از افزایش 14 درصدی بودجه تملک دارایی در سالجاری خبر داد و افزود: در حوزه توازن منطقه ای 18 درصد کاهش بودجه داشتیم و این بدان خاطراست که در برخی مباحث توازن منطقه ای به نقطه استاندارد رسیدیم و این موضوع باعث کاهش بودجه شده است.

 

فرماندار تربت حیدریه به سرمایه گذار کشتارگاه صنعتی و مدیران مرتبط با آن یک ماه فرصت داد تا این پروژه را تعیین تکلیف کنند و در غیر این صورت اول شهریور سرمایه گذار جدید معرفی خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست