بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
امنیت زیر بنای توسعه و پیشرفت جامعه است/نیروهای مسلح در اوج اقتدار و بازدارندگی قرار دارند
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۱ ق.ظ
 
علی رستمی گفت: امنیت زیر بنای توسعه و پیشرفت هر جامعه ای است و چنانچه این حوزه با مشکل روبرو شود خیلی از حوزه های دیگر از دست خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی رستمی، فرماندار تربت حیدریه صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، اظهار داشت: امروز نیروهای مسلح در اوج اقتدار و بازدارندگی قرار دارند و توانستند در حوزه های مختلف توان دفاعی کشور را افزایش دهند.

وی تصریح کرد: امنیت زیر بنای توسعه و پیشرفت هر جامعه ای است و چنانچه این حوزه با مشکل روبرو شود خیلی از حوزه های دیگر از دست خواهد رفت.

رستمی بیان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران به پایگاه امن و باثبات منطقه تبدیل شده و به این توانمندی رسیده تا عوامل و عناصر ناامنی را هزاران کیلومتر آنطرف مرزها مدیریت کند.

فرماندار تربت حیدریه افزود: در موضوع امنیت باید همه دستگاهها و مردم نقش خود را به نحو مطلوب ایفا کنند، زیرا امنیت یک پدیده اجتماعی و با مشارکت بدست می اید لذا بنا نیست در سایه کارکرد های غیر موثر فقط پلیس را در این زمینه مقصر بدانیم.

فرمانده انتظامی تربت حیدریه در تشریح عملکرد 7 ماهه نخست امسال بیان داشت: از ابتدای امسال تاکنون 2 تن انواع مواد مخدر توسط ناجا کشف شده که این میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه پارسال 52 درصد افزایش داشته و این حامل دو پیام مهم است، از یک سو عملکرد مناسب پلیس در مبارزه با قاچاقچیان را می رساند، اما مهمترین پیام آن افزایش مصرف مواد افیونی در جامعه است.

کیانی خاطر نشان کرد: نزاع های فردی در یکسال گذشته کاهش یافته، ضمن آنکه در این مدت هیچ فقره قتلی در شهرستان رخ نداده است..

وی از افزایش 11 درصدی سرقت های خرد در این شهرستان نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد و از مردم خواست نسبت به ایمن سازی منازل و مغازه ها و همچنین خودروهای شخصی خود حساسیت داشته باشند.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دکتر مهرداد حیدری دومین شهید مدافع سلامت تربت حیدریه آسمانی شد تورم فعلی در کشور دلیل اقتصادی ندارد/ماهیت شورای ملی و اتحادیه صادرکنندگان زعفران برای مردم مشخص شده است/طرح شفافیت آرا نبابد فضای پوپولیستی را در مجلس ایجاد کند حضور روحانیون، هیئت امنا و فرماندهان بسیج در طرح مسجد سنگر سلامت الزامی است/تفکر بسیج باید جهانی شود مهمترین ماموریت هفته بسیج اجرای طرح مسجد سنگر سلامت است تهدیدات شهری را باید به فرصت تبدیل کرد/هماهنگی بین بخشی و نگاه راهبردی به توسعه شهری نقش بسزایی در عمران و آبادانی دارد ۱۸ بیمار مبتلا به کرونا طی یک هفته گذشته در تربت حیدریه جان باختند بیش از ۱۲۰۰ کودک یتیم در تربت حیدریه چشم انتظار حمایت نیکوکاران ۱۴ صندوق اعتباری زنان روستایی دربخش رخ تربت حیدریه فعال است توزیع بیش از ۱۰ هزار بسته کمک معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان در تربت حیدریه تغییر کاربری ۳ کاروانسرای تربت حیدریه توسط بخش خصوصی در حال انجام است دوبانده شدن محور تربت حیدریه_زاوه در انتظار تحقق وعده مسئولان نیمی از مساجد و پایگاههای بسیج تربت حیدریه در طرح مسجد سنگر سلامت شرکت دارند