بدون نظر
 
فرمانده انتظامی خراسان رضوی:
امنیت امروز جامعه اسلامی امانت شهداست و همه باید از آن صیانت کنند
تاریخ انتشار : ۲۸ دی ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۸ ق.ظ
 
فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: امنیت امروز جامعه اسلامی مرهون شهداست و این اقتدار و صلابت، امانتی است که همه مسئولان جامعه اسلامی و مردم باید از آن صیانت کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، سردار بهمن امیری مقدم فرمانده انتظامی خراسان رضوی صبح امروز در آئین تکریم و معارفه فرماندهان انتظامی تربت حیدریه اظهار کرد: در شرایطی که نقاط مختلف دنیا و بخصوص غرب آسیا در ناامنی غوطه ور شده، نظام اسلامی ایران به برکت مجاهدت ها و رشادت های شهدا و ایثارگران مقتدرانه در جزیره ثبات امن قرار گرفته است.

 

وی تصریح کرد: مسئولیت در نظام اسلامی برای مدیران فرصتی است برای اثر بخشی و خدمت به مردم که نتیجه آن به سعادت و پویایی ختم خواهد شد، لذا این مسئولیت ها باید به حسنه ماندگار تبدیل شود.

 

امیری مقدم ادامه داد: امنیت امروز نظام اسلامی ایران سرآمد در دنیاست و بسیاری از دشمنان قصد دارند تا این امنیت را از بین ببرند لذا باید با وفاق ملی و اثربخشی در کشور از این اقتدار و امنیت صیانت کرد.

 

فرمانده سابق نیروی انتظامی تربت حیدریه در ادامه این نشست به عملکرد دو ساله حوزه مدیریتی خود اشاره کرد و افزود: در این مدت 76 هزار تماس با پلیس 110 گرفته شده که 33 هزار و 45 مورد آن عملیاتی شده و برای 27 هزار و 132 مورد پرونده تشکیل شده است.

 

سید ابوالقاسم حیدری مقدم از کشف 2323 فقره سرقت و دستگیری 190 سارق در این مدت خبر داد و گفت: در حوزه کشف کالای قاچاق 525 مورد کالای قاچاق به ارزش 14 میلیارد ریال که قالب آن سوخت، اشیاء عتیقه و مواد غذایی و البسه تشکیل داده بود کشف و ضبط شد.

 

فرمانده انتظامی جدید تربت حیدریه در این آئین اذعان کرد: امنیت اجتماعی در پرتو عمل به قانون محقق می شود و جامعه با همدلی و تعامل، باید غنای فرهنگی را در جامعه ارتقا بخشند، زیرا این مهم باعث خود کنترلی در کشور می شود.

 

در پایان این مراسم از زحمات دو ساله سرهنگ حیدری مقدم تقدیر و سرهنگ اکبر آقا بیگی بعنوان فرمانده انتظامی تربت حیدریه معرفی شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر