بدون نظر
 
فرمانده انتظامی خراسان رضوی:
امنیت امروز جامعه اسلامی امانت شهداست و همه باید از آن صیانت کنند
تاریخ انتشار : ۲۸ دی ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۸ ق.ظ
 
فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: امنیت امروز جامعه اسلامی مرهون شهداست و این اقتدار و صلابت، امانتی است که همه مسئولان جامعه اسلامی و مردم باید از آن صیانت کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، سردار بهمن امیری مقدم فرمانده انتظامی خراسان رضوی صبح امروز در آئین تکریم و معارفه فرماندهان انتظامی تربت حیدریه اظهار کرد: در شرایطی که نقاط مختلف دنیا و بخصوص غرب آسیا در ناامنی غوطه ور شده، نظام اسلامی ایران به برکت مجاهدت ها و رشادت های شهدا و ایثارگران مقتدرانه در جزیره ثبات امن قرار گرفته است.

 

وی تصریح کرد: مسئولیت در نظام اسلامی برای مدیران فرصتی است برای اثر بخشی و خدمت به مردم که نتیجه آن به سعادت و پویایی ختم خواهد شد، لذا این مسئولیت ها باید به حسنه ماندگار تبدیل شود.

 

امیری مقدم ادامه داد: امنیت امروز نظام اسلامی ایران سرآمد در دنیاست و بسیاری از دشمنان قصد دارند تا این امنیت را از بین ببرند لذا باید با وفاق ملی و اثربخشی در کشور از این اقتدار و امنیت صیانت کرد.

 

فرمانده سابق نیروی انتظامی تربت حیدریه در ادامه این نشست به عملکرد دو ساله حوزه مدیریتی خود اشاره کرد و افزود: در این مدت ۷۶ هزار تماس با پلیس ۱۱۰ گرفته شده که ۳۳ هزار و ۴۵ مورد آن عملیاتی شده و برای ۲۷ هزار و ۱۳۲ مورد پرونده تشکیل شده است.

 

سید ابوالقاسم حیدری مقدم از کشف ۲۳۲۳ فقره سرقت و دستگیری ۱۹۰ سارق در این مدت خبر داد و گفت: در حوزه کشف کالای قاچاق ۵۲۵ مورد کالای قاچاق به ارزش ۱۴ میلیارد ریال که قالب آن سوخت، اشیاء عتیقه و مواد غذایی و البسه تشکیل داده بود کشف و ضبط شد.

 

فرمانده انتظامی جدید تربت حیدریه در این آئین اذعان کرد: امنیت اجتماعی در پرتو عمل به قانون محقق می شود و جامعه با همدلی و تعامل، باید غنای فرهنگی را در جامعه ارتقا بخشند، زیرا این مهم باعث خود کنترلی در کشور می شود.

 

در پایان این مراسم از زحمات دو ساله سرهنگ حیدری مقدم تقدیر و سرهنگ اکبر آقا بیگی بعنوان فرمانده انتظامی تربت حیدریه معرفی شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روحیه جهاد و شهادت سایه جنگ را از این کشور دور کرد نه سازش و مذاکره! مطالعه زندگی نامه علما و اندیشمندان جهان اسلام از مهمترین سنت های کارآمد حوزه علمیه است ۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند توفیقات توئیتری جبهه انقلاب خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه!