بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
امنیت اقتصادی جامعه در سایه مبارزه جدی با مفاسد است/رشد اندک فرزند آوری در جامعه یک تهدید است
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ در ۱:۳۴ ب.ظ
 
حجت الاسلام عصمتی گفت: امنیت اقتصادی جامعه در سایه مبارزه جدی با مفاسد است که جای تقدیر دارد از ریاست قوه قضائیه که با مفسدان اقتصادی برخورد جدی کردند و امیدواریم این آغازی باشد برای مبارزه جدی با فساد تا دستان رانت و مفسدان از داخل کشور قطع شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمدرضا عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار کرد: جایگاه قضا در جامعه اسلامی با عظمت و تاثیر گذار است، بگونه ای که مقام معظم رهبری از این دستگاه مطالباتی را بیان داشتند که می بایست اجرایی شود.

وی بیان کرد: ایجاد امنیت در فضای اقتصادی از جمله وظایف دستگاه قضاست، یعنی فوه قضائیه با متخلف به شدت برخورد کند تا برای دیگران که کارشان را درست انجام می دهند امنیت ایجاد شود.

خطیب جمعه تربت حیدریه گفت: امنیت اقتصادی جامعه در سایه مبارزه جدی با مفاسد است که جای تقدیر دارد از ریاست قوه قضائیه که با مفسدان اقتصادی برخورد جدی کردند و امیدواریم این آغازی باشد برای مبارزه جدی با فساد تا دستان رانت و مفسدان از داخل کشور قطع شود.

عصمتی از اقنای افکار عمومی در برخورد با مفسدان اقتصادی و شفاف سازی برای مردم، عنصر نیروی انسانی صالح و همچنین برخورد عقلایی و متطقی بدون ملاحظه سیاسی را در راس عوامل تحول و پیشرفت قوه قضاییه یاد کرد و افزود: کسی که در ابن حایگاه قرار می گیرد بابد صالح و هیچ چشم داشتی به دنیا نداشته باشد که در این قوه از ابن نیروها فراوان داریم.

رشد اندک فرزند آوری در جامعه یک تهدید است

حجت الاسلام عصمتی گفت: با توجه به کم شدن موالید، رشد اندک فرزند آوری تهدیدی برای آینده جامعه اسلامی است و در صورت ادامه این روند شاهد جامعه ای پیر و سالمند و ناکار آمد خواهیم بود.

وی خاطر نشان کرد: تکثر اولاد یک ضرورت است و امت اسلامی باید به این امر نگاه ویژه ای داشته باشد و از تبلیعات منفی که توسط بیگانگان انجام می شود پرهیز کنند تا جامعه همچنان با نشاط، پر تحرک و با انرژی باقی بماند.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی تصریح کرد: بعد از اینکه اصل فرزند اوری تحقق پیدا کرد وظایفی برای پدران و مادران ایجاد می شود که در گام نخست باید برای او نام زیبا انتخاب کنند و با آموزه های قرآن آشنا تا فرزندی قابل تحویل جامعه اسلامی دهند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کاهش ۶۰ درصدی استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی در تربت حیدریه شهردار تربت حیدریه انتخاب شد تشدید نظارت ها در تربت حیدریه/ادامه سهل انگاری ها ما را ناچار به اعمال محدودیت های بیشتری خواهد کرد خودسازی عملی و علمی مهمترین هدف تحصیل علوم حوزوی است بازگشت محدودیت های کرونایی به تربت حیدریه/هسته مرکزی شهر مسدود شد تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه