بدون نظر
 
مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه مطرح کرد؛
امضای تفاهم نامه ۵٫۵ میلیارد ریالی احداث فضای آموزشی خیرساز در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۳ ق.ظ
 
مدبر آموزش و پرورش تربت حیدریه گفت: با مشارکت خیرین مدرسه ساز دو فضای آمورشی جدید درابن شهرستان به ارزش 5.5 میلیارد ریال توسعه و احداث می شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سعید نیرویی در حاشیه انعقاد این تفاهم نامه ها اقدامات خیرین مدرسه ساز در توسعه فضاهای آموزشی را نوعی توفیق الهی وآن را بسیار ارزشمند برشمرد.

 

وی اظهار داشت: در همین راستا و با مشارکت خیرین مدرسه ساز دو فضای آمورشی جدید درابن شهرستان به ارزش ۵٫۵ میلیارد ریال توسعه و احداث می شود.

 

نیروی بیان کرد: این فضاها شامل؛ توسعه فضای آموزشی دبیرستان دخترانه آزاده با هزینه ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال و مشارکت ۵۰ درصدی خیر “ایمان سلطانی” احداث می شود.

 

مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه گفت: یک باب سالن چند منظوره با زیربنای ۱۱۰ مترمربع با هزینه ۶۰۰ میلیون ریال با مشارکت خیر “عذرا ضیاءالحق” پیشکسوت آموزش و پرورش از تهران در آموزشگاه امام رضا(ع) روستای نوغاب احداث می شود.

 

شایان ذکر است عذرا ضیاءالحق خیر فرهنگی در سال گذشته مبادرت به ساخت آموزشگاه امام رضا(ع) روستای نوغاب از توابع بخش مرکزی تربت حیدریه به صورت مشارکتی کرده بود.

 

از آغاز تشکیل مجمع خیرین مدرسه ساز در تربت حیدریه تاکنون بالغ بر ۴۳ فضای آموزشی و پژوهشی در شهرستان تربت حیدریه با مشارکت خیرین داخلی و خارجی و سازمان توسعه و تجهیز مدارس استان احداث شده است.

 

بالغ بر ۳۲ هزار و ۶۷۰ نفر از جمعیت ۲۵۰ هزار نفری شهرستان تربت حیدریه را دانش آموزان تشکیل می دهند که زیر نظر دو هزار و ۵۰۰ نیروی فرهنگی در ۲۵۶ مدرسه آموزش می بینند.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
یادواره های شهدا باید سبک زندگی شهدا را در جامعه نهادینه کند/به زودی شاهد فروپاشی نظام های مزدور و ادم کش خواهیم بود نخستین المپیاد ورزشی محلات تربت حیدریه برگزار می شود نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد