بدون نظر
 
مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه مطرح کرد؛
امضای تفاهم نامه ۵٫۵ میلیارد ریالی احداث فضای آموزشی خیرساز در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۳ ق.ظ
 
مدبر آموزش و پرورش تربت حیدریه گفت: با مشارکت خیرین مدرسه ساز دو فضای آمورشی جدید درابن شهرستان به ارزش 5.5 میلیارد ریال توسعه و احداث می شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سعید نیرویی در حاشیه انعقاد این تفاهم نامه ها اقدامات خیرین مدرسه ساز در توسعه فضاهای آموزشی را نوعی توفیق الهی وآن را بسیار ارزشمند برشمرد.

 

وی اظهار داشت: در همین راستا و با مشارکت خیرین مدرسه ساز دو فضای آمورشی جدید درابن شهرستان به ارزش ۵٫۵ میلیارد ریال توسعه و احداث می شود.

 

نیروی بیان کرد: این فضاها شامل؛ توسعه فضای آموزشی دبیرستان دخترانه آزاده با هزینه ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال و مشارکت ۵۰ درصدی خیر “ایمان سلطانی” احداث می شود.

 

مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه گفت: یک باب سالن چند منظوره با زیربنای ۱۱۰ مترمربع با هزینه ۶۰۰ میلیون ریال با مشارکت خیر “عذرا ضیاءالحق” پیشکسوت آموزش و پرورش از تهران در آموزشگاه امام رضا(ع) روستای نوغاب احداث می شود.

 

شایان ذکر است عذرا ضیاءالحق خیر فرهنگی در سال گذشته مبادرت به ساخت آموزشگاه امام رضا(ع) روستای نوغاب از توابع بخش مرکزی تربت حیدریه به صورت مشارکتی کرده بود.

 

از آغاز تشکیل مجمع خیرین مدرسه ساز در تربت حیدریه تاکنون بالغ بر ۴۳ فضای آموزشی و پژوهشی در شهرستان تربت حیدریه با مشارکت خیرین داخلی و خارجی و سازمان توسعه و تجهیز مدارس استان احداث شده است.

 

بالغ بر ۳۲ هزار و ۶۷۰ نفر از جمعیت ۲۵۰ هزار نفری شهرستان تربت حیدریه را دانش آموزان تشکیل می دهند که زیر نظر دو هزار و ۵۰۰ نیروی فرهنگی در ۲۵۶ مدرسه آموزش می بینند.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
«هلیا باغبانی» مشعلدار المپیک زمستانی۲۰۱۸ از تربت حیدریه مردم تربت حیدریه به دنبال یک وجب پارکینگ! حضرت زینب (س) اسوه صبر و ایثار است برگزاری نخستین المپیاد ورزش همگانی در تربت حیدریه مشکلات باید تفکیک شده و در کارگروههای تخصصی بررسی شود ادامه اجرای تبصره ۳ به صلاح مدیریت شهری نیست عبور اصلاح طلبان از دولت، بازی سیاسی و رسانه ای است/جریان اصلاحات انتخابات آینده را هدف قرار داده است دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در شناسائی و رفع آسیب های اجتماعی حضور کم رنگ دارند عوامل پیروزی انقلاب اسلامی و آفاتی که این نهضت الهی را تهدید می کند انتقاد معاون برنامه ریزی فرماندار تربت حیدریه از حرکت لاک پشتی بانک ها در پرداخت تسهیلات بانکی وعده سرخرمن برای تسویه حساب زعفرانکاران درآمد ۱۳ هزار میلیارد تومانی خراسان رضوی از بخش کشاورزی/تنها راه نجات بخش کشاورزی تجمیع خرده مالکان و تشکیل شرکت های تعاونی است