بدون نظر
 
مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه مطرح کرد؛
امضای تفاهم نامه ۵٫۵ میلیارد ریالی احداث فضای آموزشی خیرساز در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۳ ق.ظ
 
مدبر آموزش و پرورش تربت حیدریه گفت: با مشارکت خیرین مدرسه ساز دو فضای آمورشی جدید درابن شهرستان به ارزش 5.5 میلیارد ریال توسعه و احداث می شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سعید نیرویی در حاشیه انعقاد این تفاهم نامه ها اقدامات خیرین مدرسه ساز در توسعه فضاهای آموزشی را نوعی توفیق الهی وآن را بسیار ارزشمند برشمرد.

 

وی اظهار داشت: در همین راستا و با مشارکت خیرین مدرسه ساز دو فضای آمورشی جدید درابن شهرستان به ارزش ۵٫۵ میلیارد ریال توسعه و احداث می شود.

 

نیروی بیان کرد: این فضاها شامل؛ توسعه فضای آموزشی دبیرستان دخترانه آزاده با هزینه ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال و مشارکت ۵۰ درصدی خیر “ایمان سلطانی” احداث می شود.

 

مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه گفت: یک باب سالن چند منظوره با زیربنای ۱۱۰ مترمربع با هزینه ۶۰۰ میلیون ریال با مشارکت خیر “عذرا ضیاءالحق” پیشکسوت آموزش و پرورش از تهران در آموزشگاه امام رضا(ع) روستای نوغاب احداث می شود.

 

شایان ذکر است عذرا ضیاءالحق خیر فرهنگی در سال گذشته مبادرت به ساخت آموزشگاه امام رضا(ع) روستای نوغاب از توابع بخش مرکزی تربت حیدریه به صورت مشارکتی کرده بود.

 

از آغاز تشکیل مجمع خیرین مدرسه ساز در تربت حیدریه تاکنون بالغ بر ۴۳ فضای آموزشی و پژوهشی در شهرستان تربت حیدریه با مشارکت خیرین داخلی و خارجی و سازمان توسعه و تجهیز مدارس استان احداث شده است.

 

بالغ بر ۳۲ هزار و ۶۷۰ نفر از جمعیت ۲۵۰ هزار نفری شهرستان تربت حیدریه را دانش آموزان تشکیل می دهند که زیر نظر دو هزار و ۵۰۰ نیروی فرهنگی در ۲۵۶ مدرسه آموزش می بینند.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آغاز عملیات اجرایی فاز نخست فولاد رخ در مردادماه نقشه راه اقتصاد کشور بهبود فضای کسب و کار و مشارکت دادن مردم است/بازارهای منطقه ظرفیت عظیمی برای جهش اقتصادی ایران دارد بلوک زایمان طبیعی «ال دی آر» بیمارستان رازی تربت حیدریه به بهره برداری رسید همایش استانی تکریم امامزادگان و بقاع متبرکه در تربت حیدریه برگزار می شود امسال ۷ هزاز کلاس درس به فضای آموزشی کشور اضافه می شود/مشارکت ۱۰ هزار میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز بیماری خود ایمنی به نام «نمای رومی» اتفاقات بازار سکه و ارز در کشور مصداق سهل انگاری و بی تدبیری بود مرحله استانی رقابت های قرآن کریم در تربت حیدریه برگزار شد برگزاری هفتمین رویداد استارت آپی در تربت حیدریه امروز دشمن بنیان خانواده را هدف قرار داده است اهدای عضو بیمار مرگ مغزی به سه نفر حیات دوباره بخشید