بدون نظر
 
مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه مطرح کرد؛
امضای تفاهم نامه ۵٫۵ میلیارد ریالی احداث فضای آموزشی خیرساز در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۳ ق.ظ
 
مدبر آموزش و پرورش تربت حیدریه گفت: با مشارکت خیرین مدرسه ساز دو فضای آمورشی جدید درابن شهرستان به ارزش 5.5 میلیارد ریال توسعه و احداث می شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سعید نیرویی در حاشیه انعقاد این تفاهم نامه ها اقدامات خیرین مدرسه ساز در توسعه فضاهای آموزشی را نوعی توفیق الهی وآن را بسیار ارزشمند برشمرد.

 

وی اظهار داشت: در همین راستا و با مشارکت خیرین مدرسه ساز دو فضای آمورشی جدید درابن شهرستان به ارزش ۵٫۵ میلیارد ریال توسعه و احداث می شود.

 

نیروی بیان کرد: این فضاها شامل؛ توسعه فضای آموزشی دبیرستان دخترانه آزاده با هزینه ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال و مشارکت ۵۰ درصدی خیر “ایمان سلطانی” احداث می شود.

 

مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه گفت: یک باب سالن چند منظوره با زیربنای ۱۱۰ مترمربع با هزینه ۶۰۰ میلیون ریال با مشارکت خیر “عذرا ضیاءالحق” پیشکسوت آموزش و پرورش از تهران در آموزشگاه امام رضا(ع) روستای نوغاب احداث می شود.

 

شایان ذکر است عذرا ضیاءالحق خیر فرهنگی در سال گذشته مبادرت به ساخت آموزشگاه امام رضا(ع) روستای نوغاب از توابع بخش مرکزی تربت حیدریه به صورت مشارکتی کرده بود.

 

از آغاز تشکیل مجمع خیرین مدرسه ساز در تربت حیدریه تاکنون بالغ بر ۴۳ فضای آموزشی و پژوهشی در شهرستان تربت حیدریه با مشارکت خیرین داخلی و خارجی و سازمان توسعه و تجهیز مدارس استان احداث شده است.

 

بالغ بر ۳۲ هزار و ۶۷۰ نفر از جمعیت ۲۵۰ هزار نفری شهرستان تربت حیدریه را دانش آموزان تشکیل می دهند که زیر نظر دو هزار و ۵۰۰ نیروی فرهنگی در ۲۵۶ مدرسه آموزش می بینند.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است