بدون نظر
 
جانشین ناحیه بسیج دانشجویی خراسان رضوی:
امروز گفتمان انقلاب اسلامی جهانی شده است/رژیم غاصب صهیونیستی و ناوهای آمریکائی در گروگان ایران اسلامی قرار دارند
تاریخ انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۵ در ۱:۱۶ ب.ظ
 
جانشین ناحیه بسیج دانشجویی خراسان رضوی گفت: گفتمان انقلاب اسلامی جای خود را در دنیا باز کرده و جنبش های آزادیخواه جهان با ایجاد پایگاههای مردمی در حال نشر و تبیین آن برآمده اند؛ اما این گفتمان سازی در بایکوت خبری رسانه های غربی مبحوس شده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، مهدی بهرامی جانشین ناحیه بسیج دانشجویی خراسان رضوی ظهر امروز در جمع دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان تربت حیدریه اظهار داشت: حرکت جنبش دانشجویی در ۱۶ آذر سال ۳۲ با محوریت ظلم ستیزی در برابراستکبار جهانی با به شهادت رساندن ۳ دانشجو توسط عوامل مزدور آمریکا در رژیم منحوس پهلوی آغاز شد.

 

وی تصریح کرد: جنبش دانشجویی در تثبیت انقلاب اسلامی و همچنین نهاد سازی بعد از پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس و جهاد سازندگی نقش بسزایی را در پیشبرد اهداف نظام ایفا کرد.

 

بهرامی اذعان کرد: در حالی که در دهه دوم انقلاب کشور نیاز به نیروهای باغیرت و با تلاش در عرصه جهاد و سازندگی داشت، دانشجویان پیرو خط امام و رهبری  با حضور در عرصه های سازندگی نقش آفرینی کردند و این زمانی بود که جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن در دستور کار جبهه استکبار قرار گرفته بود.

 

جانشین ناحیه بسیج دانشجویی، دهه سوم انقلاب را دهه تولید علم و فناوری دانست و بیان داشت: دانشجویان انقلابی با تاسی از اهداف ناب انقلاب اسلامی در این دهه شتاب علمی کشور را افزایش دادند و نمونه بارز آن پیشرفت های فوق العاده در عرصه نظامی، هسته ای و پزشکی بود که دشمن را متعجب و مبهوت خود ساخته بود.

 

وی به وظیفه دانشجوی مسلمان در دهه چهارم انقلاب اشاره داشت و گفت: مهمترین رسالت دانشجویان در دهه چهارم انقلاب اسلامی مبارزه با فساد اقتصادی و رفع معضلات اجتماعی جامعه است.

 

بهرامی با انتقاد از اینکه چرا باید سخنرانان روز ۱۶ اذرماه از قشر سیاسیون باشند، افزود: امروز مشکلات و مفاسد اقتصادی و آسیب های اجتماعی گریبان جامعه را گرفته و می طلبد مراکز آموزش عالی با دعوت از نخبگان و محققان اقتصادی و اجتماعی در ارائه راهکارها و برنامه ها برای حل معضلات تلاش کنند.

 

وی گفتمان سازی انقلاب اسلامی را رسالت دیگر دانشجویان عنوان کرد و گفت: گفتمان انقلاب اسلامی جای خود را در دنیا باز کرده و جنبش های آزادیخواه جهان با ایجاد پایگاههای مردمی در حال نشر و تبیین آن برآمده اند؛ اما این گفتمان سازی در بایکوت خبری رسانه های غربی مبحوس شده است.

 

جانشین ناحیه بسیج دانشجویی خراسان رضوی اظهار کرد: امروز برخی افراد در داخل کشور آگاهانه یا نا آگاهانه می گویند ما سایه جنگ را از کشور دور کردیم کما اینکه آمریکائی ها اگر شجاعت حمله نظامی به ایران را داشتند همان سال ۲۰۰۱ به جای تجاوز به عراق و افغانستان به جمهوری اسلامی ایران حمله می کرد.

 

وی اذعان کرد: امروز رژیم غاصب صهیونیستی و ناوهای امریکائی در گروگان ایران اسلامی است و می دانند کوچکترین تعرضی به کشور با پاسخ و قاطع دندان شکن انقلاب اسلامی در منطقه مواجه می شوند.

 

بهرامی واژه های اسلام، انقلاب اسلامی و نظام اسلامی را از یکدیگر تفکیک کرد و گفت: اسلام ناب ظلم و استبداد را نفی می کند و انقلاب اسلامی تعیین کننده مصداق ظلم و استکبار و مسئولان نظام اسلامی بعنوان مجری، باید اهداف و سیاست های انقلاب اسلامی را بی چون و چرا به پیش ببرند.

 

جانشین ناحیه بسیج دانشجویی خاطر نشان کرد: دشمن از یک سو سراب و از سوی دیگر تهدید و تحریم را نشان می دهد و لازم است دانشجویان در کنار مسئولان و کارگزاران نظام و همه اقشار مختلف مردم ضمن تلاش برای شکوفائی و آبادانی کشور پاسخ قاطعی به دشمنان بدهند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است