بدون نظر
 
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن:
امروز هیچ تصمیمی بدون نظر و اراده ایران در غرب آسیا قابلیت اجرایی ندارد
تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ در ۴:۱۴ ب.ظ
 
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: اقتدار انقلاب اسلامی ایران به حدی رسیده که هیچ تصمیمی بدون نظر و اراده ایران در منطقه غرب آسیا قابلیت اجرایی ندارد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمد علی رضایی قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ظهر امروز در آئین پایانی افتتاح پروژه های دهه فجر بخش مرکزی تربت حیدریه اظهار کرد: زمانی در راس امور این کشور فردی فاسد و مزدور بر ملت حکومت می کرد اما حضور در صحنه مردم باعث شد تا با پیروزی انقلاب اسلامی فقیهی مجتهد و سیاستمداری هوشمند و مقتدر قرار بگیرد.

 

وی تصریح کرد: بسیاری از سران کشورهای مختلف جهان در دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی محو معنویت و زکاوت ایشان می شوند و به همین جهت از نظرات مشورتی معظم له برای اداره امور کشور خود استفاده می کنند.

 

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بیان داشت: زمانی دائم می گفتند که دین افیون ملتهاست و در صد دین زدائی از جوامع بودند، اما اسلامی که ایران دنبال می کند اگر در سراسر جهان حکمفرا باشد ریشه ظلم را می سوزاند.

 

رضایی اذعان کرد: امروز اقتدار انقلاب اسلامی ایران به حدی رسیده که هیچ تصمیمی بدون نظر و اراده ایران در منطقه غرب آسیا قابلیت اجرایی ندارد و این از نعمت ها و الطاف الهی است که همه مردم و مسئولان باید قدردان آن باشند.

 

در سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی 55 طرح عمرانی و بهداشتی با اعتبار 350 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه