بدون نظر
 
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن:
امروز هیچ تصمیمی بدون نظر و اراده ایران در غرب آسیا قابلیت اجرایی ندارد
تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ در ۴:۱۴ ب.ظ
 
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: اقتدار انقلاب اسلامی ایران به حدی رسیده که هیچ تصمیمی بدون نظر و اراده ایران در منطقه غرب آسیا قابلیت اجرایی ندارد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمد علی رضایی قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ظهر امروز در آئین پایانی افتتاح پروژه های دهه فجر بخش مرکزی تربت حیدریه اظهار کرد: زمانی در راس امور این کشور فردی فاسد و مزدور بر ملت حکومت می کرد اما حضور در صحنه مردم باعث شد تا با پیروزی انقلاب اسلامی فقیهی مجتهد و سیاستمداری هوشمند و مقتدر قرار بگیرد.

 

وی تصریح کرد: بسیاری از سران کشورهای مختلف جهان در دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی محو معنویت و زکاوت ایشان می شوند و به همین جهت از نظرات مشورتی معظم له برای اداره امور کشور خود استفاده می کنند.

 

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بیان داشت: زمانی دائم می گفتند که دین افیون ملتهاست و در صد دین زدائی از جوامع بودند، اما اسلامی که ایران دنبال می کند اگر در سراسر جهان حکمفرا باشد ریشه ظلم را می سوزاند.

 

رضایی اذعان کرد: امروز اقتدار انقلاب اسلامی ایران به حدی رسیده که هیچ تصمیمی بدون نظر و اراده ایران در منطقه غرب آسیا قابلیت اجرایی ندارد و این از نعمت ها و الطاف الهی است که همه مردم و مسئولان باید قدردان آن باشند.

 

در سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی ۵۵ طرح عمرانی و بهداشتی با اعتبار ۳۵۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حریم ها جا به جا شده اند/اگر آبی سرازیر شود آتش خواهیم گرفت!؟ اقتدار نظامی از ابعاد مهم انتظار فرج است/دشمن از نفوذ تفکر انقلاب اسلامی به هراس افتاده است طرح «جهاد همبستگی ملی» ظرفیتی برای تسریع در حل مشکلات سیل زدگان کشور است روستای ده منار بخش کدکن تربت حیدریه تخلیه شد/کارشناسان کشاورزی برای بررسی میزان خسارت به منطفه اعزام می شوند افزایش ۴ درصدی مصرف گاز سی ان جی در منطقه تربت حیدریه محور کدکن به رباط سنگ همچنان مسدود است/میزان بارش باران در کدکن به ۵۵ میلمتر رسید مدعیان دروغین حقوق بشر فجیع ترین اقدامات بین المللی را مرتکب می شوند/اقدام رییس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه در راستای تبلیغات انتخاباتی برای صهیونیست ها بود مبنای حرکت سپاه ولایت محوری و خدمت مجاهدانه به مردم است ۲۰ میلیارد ریال تخلف صنفی در تربت حیدریه ثبت شد رژیم آمریکا بزرگترین تروریست دولتی است/آمریکا در تسخیر خاکریز جبهه مقاومت ناکام ماند سپاه مظهر اقتدار حهان اسلام است/تفکر سپاه و بسیج بر محور مقاومت سایه انداخته است آمریکا سیلی سختی از سپاه خورده است/سپاه نیروی مردمی و بر آمده از قانون اساسی است