بدون نظر
 
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن:
امروز هیچ تصمیمی بدون نظر و اراده ایران در غرب آسیا قابلیت اجرایی ندارد
تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ در ۴:۱۴ ب.ظ
 
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: اقتدار انقلاب اسلامی ایران به حدی رسیده که هیچ تصمیمی بدون نظر و اراده ایران در منطقه غرب آسیا قابلیت اجرایی ندارد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمد علی رضایی قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ظهر امروز در آئین پایانی افتتاح پروژه های دهه فجر بخش مرکزی تربت حیدریه اظهار کرد: زمانی در راس امور این کشور فردی فاسد و مزدور بر ملت حکومت می کرد اما حضور در صحنه مردم باعث شد تا با پیروزی انقلاب اسلامی فقیهی مجتهد و سیاستمداری هوشمند و مقتدر قرار بگیرد.

 

وی تصریح کرد: بسیاری از سران کشورهای مختلف جهان در دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی محو معنویت و زکاوت ایشان می شوند و به همین جهت از نظرات مشورتی معظم له برای اداره امور کشور خود استفاده می کنند.

 

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بیان داشت: زمانی دائم می گفتند که دین افیون ملتهاست و در صد دین زدائی از جوامع بودند، اما اسلامی که ایران دنبال می کند اگر در سراسر جهان حکمفرا باشد ریشه ظلم را می سوزاند.

 

رضایی اذعان کرد: امروز اقتدار انقلاب اسلامی ایران به حدی رسیده که هیچ تصمیمی بدون نظر و اراده ایران در منطقه غرب آسیا قابلیت اجرایی ندارد و این از نعمت ها و الطاف الهی است که همه مردم و مسئولان باید قدردان آن باشند.

 

در سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی ۵۵ طرح عمرانی و بهداشتی با اعتبار ۳۵۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه! استمرار انقلاب نیازمند ایجاد بازدارندگی در ابعاد مختلف است ششمین قطار گردشگری خراسان رضوی وارد تربت حیدریه شد گزارش جهرمی از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در حد یک پاورپوینت است/ احتمالا شبکه ملی را با خدمات الکترونیک اشتباه گرفتند! میانجی گری یا عملیات فریب! سياست‌زدگي آفت جدي نظام تعليم و تربيت کشور