بدون نظر
 
دلبریان:
امروز میدان جنگ و مبارزه در جبهه فرهنگی و اقتصادی است
تاریخ انتشار : ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۸:۴۲ ق.ظ
 
پیشکسوت دوران دفاع مقدس میدان مبارزه امروز ملت و نظام اسلامی ایران را در جبهه فرهنگی و اقتصادی عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، علیرضا دلبریان در همایش هیئت عاشقان ولایت تربت حیدریه در بقعه متبرکه بی بی حسنیه طی سخنانی افزود: جنگ نظامی دشمن به پایان رسیده و امروز در برابر یک هجمه و جنگ نابرابر فرهنگی و اقتصادی قرار گرفتیم و اگر هوشیار نباشیم بازنده میدان خواهیم بود.

 

وی اظهار کرد: شهدا و رزمندگان در 8 سال جنگ تحمیلی از تمام وجود و هستی خود گذشتند تا شرمنده فرزندان و آیندگان این کشور نباشند و ما هم در جنگی دیگر در برابر دشمنی قرار گرفته ایم که فرهنگ و اقتصاد این نظام را هدف قرار داده و باید طوری عمل کنیم تا شرمنده فرزندان ونسلهای بعد از خود نباشیم.

 

دلبریان گفت: در این جنگ نرم، دشمنان اسلام هر روز یک قدم به جلو حرکت می کنند و تمام برنامه ریزی و توان خود را معطوف بر این کشور کردند تا بتوانند مقاومت این ملت را در هم بشکنند.

 

این پیشکسوت عرصه جهاد و شهادت جبهه اقتصادی مردم و مسئولین را حمایت و کمک به تولید داخلی، خرید اجناس با کیفیت ایرانی، پرهیز از اسراف و بریز و بپاش ها و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.

 

وی تبیین اهداف دشمن علیه جوانان را جبهه فرهنگی نظام دانست و گفت: دشمن به شدت و شبانه روز در تلاش است تاجوانان و نوجوانان رابا برنامه های متقاوت و از طریق مختلف از این کشور و نظام ولائی جدا کند اما باید هوشیار باشیم و راهی را برویم که سید و سالار شهیدان برای ما ترسیم کرده است.

 

دلبیران خاطر نشان کرد: اگر با فرهنگ کربلا آشنا شویم و بدانیم که فلسفه تشنگی کربلا در فرهنگ شیعی کجاست تسلیم دشمن نخواهیم شد و با قدرت و صلابت به راه عزتمندانه خود تا رساندن پرچم به دست صاحب اصلی آن یعنی حضرت بقیه الله الاعظم(عج) ادامه خواهیم داد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اختصاص هزینه جشن های نیمه شعبان به معیشت محرومان در تربت حیدریه مطالبات زعفرانکاران تا پایان اردیبهشت پرداخت می شود بیش از ۱۷ هزار جعبه تخم نوغان در استانهای خراسان توزیع می شود تولید ماسک های دولایه استریل در جلگه رخ تربت حیدریه تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز و رفع تصرف اراضی دولتی در تربت حیدریه تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن