بدون نظر
 
معاون سابق قوه قضائیه
امروز موشک های سپاه خواب را از چشم آمریکا و رژیم صهیونیستی ربوده است
تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ در ۷:۵۰ ب.ظ
 
معاون سابق اداری، مالی قوه قضائیه گفت: آنچه که امروز بیش از همه جبهه استکبار را رنج می دهد بالندگی نظامی و توان بازدارندگی انقلاب اسلامی است که خواب را از چشم آمریکا و رژیم صهیونیستی ربوده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ عباسعلی علیزاده چهارشنبه شب در مراسم یادبود شهید گمنام دفاع مقدس در تربت حیدریه اظهار کرد: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی ایران جبهه استکبار با انواع توطئه ها سعی در براندازی درخت نوپای انقلاب اسلامی داشت و جنگ سخت نظامی را بر این کشور تحمیل کرد اما رشادت ها و روحیه شهادت طلبی جوانان غیور این دسیسه را خنثی کرد.

وی تصریح کرد: آمریکا با تحریم و محاصره اقتصادی و نظامی فروپاشی انقلاب را هدف قرار داد اما با وجود همین بحرانها و تحریم ها کشور به اوج بازدارندگی در عرصه دفاعی رسید.

معاون سابق اداری، مالی قوه قضائیه گفت: آنچه که امروز بیش از همه جبهه استکبار را رنج می دهد بالندگی نظامی و توان بازدارندگی انقلاب اسلامی است که موشک های سپاه خواب را از چشم آمریکا و رژیم صهیونیستی ربوده است.

وی گفت: این وضعیت در شرایطی بوجود آمده که دشمنان انقلاب از هر سمت و سو و با تجدید قوا سعی بر ایجاد چالش و ناامنی برای جمهوری اسلامی ایران دارد و امروز بر همه ما واجب است تا به مانند شهدا تکلیف گرا عمل کرده و در راه رسیدن به اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی تلاش کنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
هزینه ۲ میلیارد ریالی شهرداری برای فضای سبز ویژه نوروز حضور در مسابقات آسیایی جاکارتا مهمترین میدان رقابت حسن تفتیان در سال آینده پرداخت ۹۰ درصد مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی/توزیع ۲۰۰ تن میوه شب عید در تربت حیدریه خراسان رضوی با جشن نوروزگاه به استقبال بهار می رود نظام اسلامی ایران با دو رکن جمهوریت و اسلامیت پایدار است کلنگ زنی ۵ واحد آموزشی خیر ساز در جلگه رخ تربت حیدریه ۸۴ میلیون لیتر بنزین در تربت حیدربه صرفه جویی شد استقبال شهروندان تربت حیدریه از بهار با چهارشنبه ای بدون خطر نخستین مرکز بی خطر سازی زباله های عفونی خراسان رضوی به بهره برداری رسید ابریشم بایگ تربت حیدریه ثبت آثار ملی می شود زعفرانی ترین شهر جهان به استقبال زائران و مسافران نوروزی می رود فعالیت تشکیلاتی و اثربخش جامعه مداحان، توطئه ها و نقشه دشمنان انقلاب را خنثی می کند