بدون نظر
 
معاون سابق قوه قضائیه
امروز موشک های سپاه خواب را از چشم آمریکا و رژیم صهیونیستی ربوده است
تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ در ۷:۵۰ ب.ظ
 
معاون سابق اداری، مالی قوه قضائیه گفت: آنچه که امروز بیش از همه جبهه استکبار را رنج می دهد بالندگی نظامی و توان بازدارندگی انقلاب اسلامی است که خواب را از چشم آمریکا و رژیم صهیونیستی ربوده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ عباسعلی علیزاده چهارشنبه شب در مراسم یادبود شهید گمنام دفاع مقدس در تربت حیدریه اظهار کرد: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی ایران جبهه استکبار با انواع توطئه ها سعی در براندازی درخت نوپای انقلاب اسلامی داشت و جنگ سخت نظامی را بر این کشور تحمیل کرد اما رشادت ها و روحیه شهادت طلبی جوانان غیور این دسیسه را خنثی کرد.

وی تصریح کرد: آمریکا با تحریم و محاصره اقتصادی و نظامی فروپاشی انقلاب را هدف قرار داد اما با وجود همین بحرانها و تحریم ها کشور به اوج بازدارندگی در عرصه دفاعی رسید.

معاون سابق اداری، مالی قوه قضائیه گفت: آنچه که امروز بیش از همه جبهه استکبار را رنج می دهد بالندگی نظامی و توان بازدارندگی انقلاب اسلامی است که موشک های سپاه خواب را از چشم آمریکا و رژیم صهیونیستی ربوده است.

وی گفت: این وضعیت در شرایطی بوجود آمده که دشمنان انقلاب از هر سمت و سو و با تجدید قوا سعی بر ایجاد چالش و ناامنی برای جمهوری اسلامی ایران دارد و امروز بر همه ما واجب است تا به مانند شهدا تکلیف گرا عمل کرده و در راه رسیدن به اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی تلاش کنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریه