بدون نظر
 
معاون سابق قوه قضائیه
امروز موشک های سپاه خواب را از چشم آمریکا و رژیم صهیونیستی ربوده است
تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ در ۷:۵۰ ب.ظ
 
معاون سابق اداری، مالی قوه قضائیه گفت: آنچه که امروز بیش از همه جبهه استکبار را رنج می دهد بالندگی نظامی و توان بازدارندگی انقلاب اسلامی است که خواب را از چشم آمریکا و رژیم صهیونیستی ربوده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ عباسعلی علیزاده چهارشنبه شب در مراسم یادبود شهید گمنام دفاع مقدس در تربت حیدریه اظهار کرد: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی ایران جبهه استکبار با انواع توطئه ها سعی در براندازی درخت نوپای انقلاب اسلامی داشت و جنگ سخت نظامی را بر این کشور تحمیل کرد اما رشادت ها و روحیه شهادت طلبی جوانان غیور این دسیسه را خنثی کرد.

وی تصریح کرد: آمریکا با تحریم و محاصره اقتصادی و نظامی فروپاشی انقلاب را هدف قرار داد اما با وجود همین بحرانها و تحریم ها کشور به اوج بازدارندگی در عرصه دفاعی رسید.

معاون سابق اداری، مالی قوه قضائیه گفت: آنچه که امروز بیش از همه جبهه استکبار را رنج می دهد بالندگی نظامی و توان بازدارندگی انقلاب اسلامی است که موشک های سپاه خواب را از چشم آمریکا و رژیم صهیونیستی ربوده است.

وی گفت: این وضعیت در شرایطی بوجود آمده که دشمنان انقلاب از هر سمت و سو و با تجدید قوا سعی بر ایجاد چالش و ناامنی برای جمهوری اسلامی ایران دارد و امروز بر همه ما واجب است تا به مانند شهدا تکلیف گرا عمل کرده و در راه رسیدن به اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی تلاش کنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حماسه فتح خرمشهر با مقاومت و مبارزه به دست آمد/هر زمان محکم ایستادیم دشمن عقب نشینی کرد اینفوگرافی/فتح خرمشهر آینده نگری برای افزایش ۲۰ درصدی سهمیه مدیریتی بانوان تربت حیدریه نخستین تالار بورس زعفران جهان در تربت حیدریه راه اندازی شد خسارت ۹۵ میلیارد ریالی سیل در تربت حیدریه پیروزی ائتلاف مقاومت و ضد آمریکایی در انتخابات بیانگر بلوغ سیاسی مردم عراق است/پیروزی محور مقاومت در حال تسری به میدان سیاسی است اروپا با سیاست چماق و هویچ عمق استراتژیک و قدرت منطقه ای ایران را هدف قرار داده است/سران اروپا تکمیل کننده پازل بازی ترامپ هستند کشف منطقه تاریخی در تربت حیدریه بهره برداری از پردیس سینمایی تربت حیدریه تا پایان شهریور تقویت اراده پولادین، موفقیت در عرصه های مختلف را رقم می زند ورزشکار معلول تربت حیدریه قهرمان مسابقات دو ومیدانی کشور شد