بدون نظر
 
کارشناس مسائل سیاسی:
امروز ما هم معتقدیم برجام باید با محوریت شناخت از ماهیت استکباری آمریکا در مدارس تدریس شود
تاریخ انتشار : ۲۲ آذر ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۳ ب.ظ
 
کارشناس مسائل سیاسی گفت: بعد از تصویب برجام برخی گفتند؛ برجام به عنوان یک تجربه موفق دیپلماسی در مدارس تدریس شود، امروز ما هم معتقدیم برجام باید با محوریت شناخت از ماهیت استکباری آمریکا در مدارس تدریس شود.

حسین محمدی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: مذاکرات هسته ای تجربه تلخی را برای ملت بدنبال آورد، مذاکراتی که اگر در آن شرکت هم کردیم داشته های ما توسط دانشمندانی همچون شهید شهریاری واحمدی روشن  با عجله و بی تدبیری مسئولان به تعلیق درآمد و از دست رفت.

 

وی تصریح کرد: بعد از تصویب برجام برخی گفتند؛ برجام به عنوان یک تجربه موفق دیپلماسی در مدارس تدریس بشود امروز ما هم معتقدیم برجام باید در مدارس تدریس شود اما به عنوان این که برجام به ما آموخت که آمریکا بسیار حیله گر وعهد شکن است وبه هیچ وجه نمی توان به او اعتماد کرد.

 

کارشناس مسائل سیاسی گفت: متاسفانه دستگاه دیپلماسی در این مدت سه سال تمام توان و تمرکز خود را روی پروژه برجام معطوف کرده بود به امید دل بستن به کشورهای غربی که شاید گره ای از مشکلات اقتصادی کشور را باز کنند اما منتقدان و صاحب نظرانی که در تبیین هشدارها و مطالبات مردم و رهبری نظام انتقاداتی داشتند را بیسواد و دلواپس خواندند.

 

وی تنها راه مقابله با توطئه های دشمن را مقاومت و صبر عنوان کرد و افزود: باید در کنار مقاومت و ایستادگی به ظرفیت های درونی و تولید داخل توجه و اهتمام ورزید تا اقتصاد کشور شکوفا شود.

 

محمدی تاکید کرد: یکی از این کشورها که جنایات او از آمریکایی ها کمتر هم نیست انگلیس است که عامل بوجود آورنده غده سرطانی اسرائیل در منطقه خاورمیانه می باشد وهم اکنون نیروهای سرکوبگر آل خلیفه را برای سرکوب مردم مظلوم بحرین و یمن آموزش می دهد.

 

این تحلیلگر مسائل سیاسی اذعان کرد: مدعیان دروغین حقوق بشر بالاترین آمار فروش اسلحه به کشورهای عربی را دارند  که متاسفانه نخست وزیرش در نشست سران شورای همکاری خلیج فارس مطالبی را برعلیه کشورمان برزبان جاری کرد که باید از این کشور هم بازخواست شود که چرا در مقابل نقض برجام توسط آمریکا ساکتند؟
محمدی بیان داشت:  پیروزی های جبهه حق علیه باطل در طول تاریخ با ایستادگی ومقاومت وایثار بدست آمده و اگر امروز هم تروریستهای تکفیری در حلب وموصل به حال احتضار افتاده اند واربابان مستکبر وحامیان منطقه ای آنها هم هیچ غلطی نمی توانند انجام دهند به خاطر ایستادگی ومقاومت است نه مذاکره و دیپلماسی!

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
هزینه ۲ میلیارد ریالی شهرداری برای فضای سبز ویژه نوروز حضور در مسابقات آسیایی جاکارتا مهمترین میدان رقابت حسن تفتیان در سال آینده پرداخت ۹۰ درصد مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی/توزیع ۲۰۰ تن میوه شب عید در تربت حیدریه خراسان رضوی با جشن نوروزگاه به استقبال بهار می رود نظام اسلامی ایران با دو رکن جمهوریت و اسلامیت پایدار است کلنگ زنی ۵ واحد آموزشی خیر ساز در جلگه رخ تربت حیدریه ۸۴ میلیون لیتر بنزین در تربت حیدربه صرفه جویی شد استقبال شهروندان تربت حیدریه از بهار با چهارشنبه ای بدون خطر نخستین مرکز بی خطر سازی زباله های عفونی خراسان رضوی به بهره برداری رسید ابریشم بایگ تربت حیدریه ثبت آثار ملی می شود زعفرانی ترین شهر جهان به استقبال زائران و مسافران نوروزی می رود فعالیت تشکیلاتی و اثربخش جامعه مداحان، توطئه ها و نقشه دشمنان انقلاب را خنثی می کند