بدون نظر
 
امروز قلب‌های مسلمانان در تسخیر خانواده‌های شهداست
تاریخ انتشار : ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۲۰ ب.ظ
 
دکتر پورابراهیمی گفت: به برکت انقلاب اسلامی امروز دشمن مجبور است خواسته‌های به حق ملت ما را به رسمت بشناسند و حقوق قانونی مردم را جایگزین کند و این به عزت شهدا حاصل شده است.

دکتر پورابراهیمی گفت: به برکت انقلاب اسلامی امروز دشمن مجبور است خواسته‌های به حق ملت ما را به رسمت بشناسند و حقوق قانونی مردم را جایگزین کند و این به عزت شهدا حاصل شده است.

به گزارش خشاب؛ نماینده  مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در یادواره شهدای مفقودالاثر گلباف و گرامیداشت شهید احراز هویت شده؛”علی خالقی”؛ افزود: شهید خالقی بعد از سال‌ها گمنامی، شناسایی شده و یاد و نامش در دل‌های ما زنده بوده و خواهد بود.

پورابراهیمی خاطر نشان کرد: خدا را شاکریم به برکت انقلاب اسلامی لایه‌های جدیدی از انقلاب خود را نشان می‌دهد و امروز بعد از سال‌ها از دفاع مقدس، حتی افرادی که جنگ را ندیده‌اند به عظمت شهدا واقف می‌شوند.

وی ابراز کرد: به برکت انقلاب اسلامی امروز دشمن مجبور است خواسته‌های به حق ملت ما را به رسمت بشناسند و حقوق قانونی مردم را جایگزین کند و این به عزت شهدا حاصل شده است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: در کشور ما آمریکایی‌ها قبل از انقلاب از ما حق توحش می‌گرفتند و امروز هم رفتار وقیحانه آمریکایی‌ها کاملاً مشهود است.

وی تصریح کرد: امروز به برکت خون شهدا ایران اسلامی در مقابل دشمن می‌ایستد و به اذعان دشمنان جرات مقابله با جمهوری اسلامی را ندارند.

پورابراهیمی افزود: سعودی‌ها در یمن شیعیان را از بین می‌برند و فاجعه می‌آفرینند، اوضاع عراق؛ سوریه و لبنان هم قابل مشاهده است و تنها ایران اسلامی است که با اقتدار به صیانت از دستاوردهای انقلاب می‌پردازد.

وی با اشاره به رشادتهای سردار حاج قاسم سلیمانی در منطقه؛ گفت: این شخصیت والا با روحیه‌ی دفاع مقدسی در سوریه و عراق عرصه نظامی و جنگ را تغییر مسیر داده و این رشادتها ماحصل قرار گرفتن وی در کنار شهدایی مانند شهید علی خالقی است.

پورابراهیمی افزود: امروز قلب‌های مسلمانان جهان در تسخیر شما خانواده‌های شهید داده است و خوشا به حال شهدا که نامشان تا ابد باقی خواهد ماند.

در ادامه حجت الاسلام عبدالرشیدی امام جمعه گلباف طی بیانات کوتاهی اظهار داشت: شهدا در بهشت در کنار انبیاء و صدیقین قرار دارند.

وی ادامه داد:  در قرآن نیز منزلت شهدا تا جایی مطرح است که  مرده پنداشنه نمی‌شوند،  حیاتی دارند که ما درک نمی‌کنیم و روزی‌شان نزد پرودگارشان است.

امام جمعه گلباف افزود: روز اول که خبر احزار هویت شهید علی خالقی را که به خانواده شهید دادیم، مادر شهید باور نکرد و گفت صبر کنید من بچه‌ام را شب در خواب ببینم.

وی اظهار داشت: دو هفته بعد از ایشان سوال کردم خواب فرزندت را دیدی؟ و مادر شهید در پاسخ گفت؛  دو هفته است که دارم با فرزند شهید زندگی می‌کنم.

لازم به یادآوری است،؛ شهید علی خالقی از شهدای مفقودالاثر گلباف بود که دو هفته پیش احراز هویت گردید و مشخص شد در مشکین شهر به خاک سپرده شده است.
خانواده شهید با حضور در مشکین شهر و استقبال باشکوه مردم از آن‌ها، اجازه دادند که پیکر مطهر فرزند شهیدشان در همانجا بماند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه