بدون نظر
 
فرمانده سپاه تربت حیدریه:
امروز دشمن از بستر شبکه های اجتماعی به دنبال انحراف و فروپاشی انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۶ در ۱۲:۳۷ ب.ظ
 
فرمانده سپاه تربت حیدریه با بیان اینکه عملیات روانی و جنگ نرم دشمن در فضای مجازی بسیار سخت تر و پیچیده تر از دوران دفاع مقدس است، افزود: امروز دشمن از بستر شبکه های اجتماعی به دنبال انحراف و فروپاشی انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، سرهنگ علی نیک یاد در یادواره ۳۸ شهید دانش آموز تربت حیدریه گرامیداشت شهیده زینب کمائی اظهار داشت: در هشت سال جنگ تحمیلی علیه ملت ایران اسلامی تمام کشورهای عربی و اروپائی علاوه بر تامین منابع مالی با ارسال تجهیزات و سلاح های خود به رژیم بعث عراق، در صدد فروپاشی درخت نوپای انقلاب اسلامی بر آمده بودند.

 

وی با بیان اینکه اختلافات مرزی تنها بعنوان بهانه ای برای راه اندازی جنگ نظامی علیه ایران مطرح شده بود، گفت: به اذعان بسیاری از کارشناسان و مسئولان رژیم بعث عراق از جمله “طه یاسین رمضان، نخست وزیر وقت عراق” این جنگ نظامی فقط برای از بین بردن انقلاب اسلامی بود و برای آن میلیاردها دلار و تجهیزات نیز هزینه شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه خاطر نشان کرد: دشمن پس از ترورها و جنگ تحمیلی و همچنین تهدید و تحریم و فتنه راه به جای نبرده و اکنون در تهاجم فرهنگی و جنگ نرم به دنبال انحطاط انقلاب اسلامی است.

 

نیک یاد با بیان اینکه عملیات روانی و جنگ نرم دشمن در فضای مجازی بسیار سخت تر و پیچیده تر از دوران دفاع مقدس است، افزود: امروز دشمن از بستر شبکه های مجازی به دنبال انحراف و فروپاشی انقلاب اسلامی است.

 

وی گفت: بسیاری از کانالها و گروههای مجازی و فیلم هایی که در شبکه های اجتماعی برای جوانان و نوجوانان و حتی خردسالان مهیا شده بخش اعظمی از برنامه ریزی جبهه استکبار است تا جوانان امت اسلامی را نسبت به عقاید و باورهای دینی بی اراده و آنان را در یک عملیات روانی گرفتار کند.

 

فرمانده سپاه تربت حیدریه با تاکید بر هوشیاری جوانان و بخصوص دانش آموزان، یاد آور شد: استفاده صحیح و بهینه در شبکه های اجتماعی و همچنین انجام فعالیت های فرهنگی در برابر این هجمه از تهاجمات فرهنگی دشمن می تواند دانش آموزان و آینده سازان انقلاب اسلامی را مصون نگه دارد.

 

شهرستان تربت حیدریه دارای ۶۷۵ شهید، ۲۵۰۰ جانباز و ۱۴۱ آزاده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است