بدون نظر
 
فرمانده سپاه تربت حیدریه:
امروز دشمن از بستر شبکه های اجتماعی به دنبال انحراف و فروپاشی انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۶ در ۱۲:۳۷ ب.ظ
 
فرمانده سپاه تربت حیدریه با بیان اینکه عملیات روانی و جنگ نرم دشمن در فضای مجازی بسیار سخت تر و پیچیده تر از دوران دفاع مقدس است، افزود: امروز دشمن از بستر شبکه های اجتماعی به دنبال انحراف و فروپاشی انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، سرهنگ علی نیک یاد در یادواره ۳۸ شهید دانش آموز تربت حیدریه گرامیداشت شهیده زینب کمائی اظهار داشت: در هشت سال جنگ تحمیلی علیه ملت ایران اسلامی تمام کشورهای عربی و اروپائی علاوه بر تامین منابع مالی با ارسال تجهیزات و سلاح های خود به رژیم بعث عراق، در صدد فروپاشی درخت نوپای انقلاب اسلامی بر آمده بودند.

 

وی با بیان اینکه اختلافات مرزی تنها بعنوان بهانه ای برای راه اندازی جنگ نظامی علیه ایران مطرح شده بود، گفت: به اذعان بسیاری از کارشناسان و مسئولان رژیم بعث عراق از جمله “طه یاسین رمضان، نخست وزیر وقت عراق” این جنگ نظامی فقط برای از بین بردن انقلاب اسلامی بود و برای آن میلیاردها دلار و تجهیزات نیز هزینه شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه خاطر نشان کرد: دشمن پس از ترورها و جنگ تحمیلی و همچنین تهدید و تحریم و فتنه راه به جای نبرده و اکنون در تهاجم فرهنگی و جنگ نرم به دنبال انحطاط انقلاب اسلامی است.

 

نیک یاد با بیان اینکه عملیات روانی و جنگ نرم دشمن در فضای مجازی بسیار سخت تر و پیچیده تر از دوران دفاع مقدس است، افزود: امروز دشمن از بستر شبکه های مجازی به دنبال انحراف و فروپاشی انقلاب اسلامی است.

 

وی گفت: بسیاری از کانالها و گروههای مجازی و فیلم هایی که در شبکه های اجتماعی برای جوانان و نوجوانان و حتی خردسالان مهیا شده بخش اعظمی از برنامه ریزی جبهه استکبار است تا جوانان امت اسلامی را نسبت به عقاید و باورهای دینی بی اراده و آنان را در یک عملیات روانی گرفتار کند.

 

فرمانده سپاه تربت حیدریه با تاکید بر هوشیاری جوانان و بخصوص دانش آموزان، یاد آور شد: استفاده صحیح و بهینه در شبکه های اجتماعی و همچنین انجام فعالیت های فرهنگی در برابر این هجمه از تهاجمات فرهنگی دشمن می تواند دانش آموزان و آینده سازان انقلاب اسلامی را مصون نگه دارد.

 

شهرستان تربت حیدریه دارای ۶۷۵ شهید، ۲۵۰۰ جانباز و ۱۴۱ آزاده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کشف ۱۳۹۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در خراسان رضوی قیام انقلابی نهم دیماه ۵۷ تربت حیدریه بیانگر ولایتمداری مردم این دیار است تلاش میراث فرهنگی تربت حیدریه برای احیای بخشی از تاریخ تحقیق و تفحص از بزرگترین تخلف مالی کشور در ایستگاه شفاف سازی/از مصلحت سنجی تا فشار لابی های زر و زور فقه اسلامی مهمتربن رکن ولی فقیه است فوتبال خراسان رضوی گرفتار روز مرگی شده است کارگاه آموزشی دانَش افزایی فوتبال در تربت حیدریه برگزار شد تعلیم و تربیت بستر تغییر در فضاهای ورزشی را فراهم می کند اعتماد نابجا به دوست باز هم دردسر ساز شد گرمخانه ای که زمستان را برای بی سرپناهان گرم می کند غاصبان بیت المقدس یک گام تا نابودی پیروزی و استحکام زنجیره مقاومت صهیونیست ها را به هراس انداخته است