بدون نظر
 
معاون دانشگاه افسری امام حسین(ع) در جمع هزاران نفری بسیجیان تربت حیدریه:
امروز تفکر بسیج از تنگه خیبر تا تنگه جبل الطارق نفوذ کرده است/بن سلمان سعودی عامل تامین امنیت اسرائیل و گسترش فروش سلاح برای آمریکایی ها
تاریخ انتشار : ۰۵ آذر ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۵ ب.ظ
 
معاون داتشگاه افسری امام حسین(ع) گفت: بسیج بر پایه آموزه های دینی، اخلاص و صداقت شکل گرفته و اکنون این تفکر از تنگه خیبر تا تنگه جبل الطارق نفوذ کرده و در حال الگو برداری برای جهان اسلام است.

به گزازش خبرنگار تابان تربت، سردار الله نور نورالهی صبح امروز در اجتماع هزاران نفری بسیجیان تربت حیدریه اظهار داشت: انقلاب اسلامی بر محوریت آموزه های مکتب اسلام بنا نهاده شده و میدان داران آن علما بوده و هستند، لذا باید مراقبت کرد که برای این عنصر مهم جایگزین بدلی به اجتماع معرفی نشود.

وی از بسیج بعنوان الگوی ارتش برای جهان اسلام یاد کرد و افزود: تفکر بسیج بر پایه آموزه های دینی، اخلاص و صداقت شکل گرفته و اکنون تا تنگه جبل الطارق نفوذ کرده و در حال الگو برداری در سایر کشورهای اسلامی است.

نورالهی با بیان اینکه تفکر بسیجی فارغ از جناح بتدی های سیاسی است، گفت: جناح های سیاسی پذیرفته شده داخل نظام  همه عضوی از بسیج هستند و رهبرمعظم انقلاب بخاطر آنکه افراط و یا تفریطی صورت نگیرد همه افراد دلسوز به انقلاب را طرفدار نظام می دانند‌.

 

وی پیام امروز تجمع میلیونی بسیجیان در سراسر کشور را بیانگر عمق استراتژیک تفکر انقلاب اسلامی با محوریت بسیج در بدنه اقشار مختلف جامعه دانست.

این یادگار دفاع مقدس در ادامه با تبریک پیروزی جبهه مقاومت بر داعش در غرب آسیا، این موفقیت را مرهون تفکر بسیجی دانست که با ایده صداقت و اخلاص و همچنین ایثار و شهادت توانست مزدور تا دندان مسلح استکبار را به زانو درآورد.

وی بیان داشت: برخی می گفتند که تروریست های داعش آمدند عراق و سوریه را به اشغال خود درآورند کما اینکه به گفته فرمانده نیروی زمینی ارتش آنها تا دیاله(۱۰ کیلومتری) مرز با ایران پیش آمده و امکانات خود را برای هدف نهایی یعنی ورود به جمهوری اسلامی ایران دپو کرده بودند.

وی پایان داعش را یک شکست راهبردی برای آمریکا و ائتلاف کنندگان با او دانست و افزود: ورود عناصر تکفیری و تروریستی به کشورهای مصر و لیبی بیانگر آن است تا موجودیت خود را دوباره اعلام و کشور بزرگ اسلامی مانند مصر را درگیر جنگ های نیابتی کنند.

معاون دانشگاه افسری امام حسین(ع) از ولیعهد عربستان بعنوان عامل جبهه استکبار یاد کرد و گفت: ایالات متحده بن سلمان آفتاب ندیده جوان را برای تامین امنیت رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی و همچنین گسترش فروش سلاح های آمریکایی به جهت تامین مالی ایالات متحده می خواهد و او هم بعنوان یک مزدور گوش به فرمان است.

 

نورالهی خاطر نشان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران  حامی ملتهای مظلوم در هرجای دنیاست و برای مقابله با ظلم در هر نقطه آماده است، لذا جبهه استکبار گمان نکند که اگر درگیری با مزدوران منطقه ای اش با ایران رخ دهد آنها در امان خواهند بود بلکه در صورت هر گونه درگیری احتمالی رزمندگان اسلام به سراغ اربابان مواجب بگیر خواهند رفت.

 

وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران چهارمین قدرت موشکی دنیاست و رزمندگان برای نابودی غده سرطانی اسرائیل نیاز به موشک بالستیک با برد ۱۱۰۰ کیلومتر داشتند، اما امروز به برکت مدیریت جهادی و رهنمودهای رهبری برد موشک های نقطه زن کشور بالغ بر ۱۷۰۰ کیلومتر است.

 

پیش از این فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه در سخنانی کوتاه از اجرای بیش از ۷۰ عنوان برنامه شاخص در طول هفته بسیج خبر داد و گفت: اغلب برنامه های بسیج بر محوریت تقویت گفتمان انقلاب اسلامی و در راستای اعتلای فرهنگی  و خدمت رسانی به اجتماع برنامه ریزی شده بود.

 

علی نیک یاد گفت: شجره طیبه بسیج جریان تاثیر گذار در انقلاب اسلامی و جهان اسلام است و به برکت همین تفکر و با ایمان و خلوص نیت بسیجیان برای تشکیل تمدن نوین اسلامی بسیج جهانی را ایجاد خواهیم کرد.

 

در سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی(ره) در پنجم آذر هزاران نفر از بسیجیان گردانهای بیت المقدس، عاشورا و الزهرا(س) بسیج تربت حیدریه با اجتماع در تقاطع شورا این روز را گرامی داشتند.

 

سردار نورالهی جانشین دانشگاه افسری امام حسین(ع) به همراه شورای تامین تربت حیدریه از نیروهای حاضر در این اجتماع سان دیدند.

 

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیامبر اکرم(ص) انسان های تمدن ساز تربیت کرد  دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در بخش کشاورزی مشمول دریافت حمایت های مالی صندوق خاص هستند انفعال تشکل های دانشجویی تربت حیدریه در مطالبه گری از مسوولان پذیرش ۱۰۵ مقاله در همایش ملی زعفران تربت حیدریه نخبگان تربت حیدریه ایده های برتر را ارایه کردند پدافند غیر عامل، دفاعی غیر نظامی است سنت غلط ارایه گزارش های رفع تکلیفی باید برچیده شود شعار مرگ بر آمریکا تعطیل پذیر نیست/کسانی که با شعار مرگ بر آمریکا مخالفند در نهایت از دامان سیاستمداران جنایتکار ایالات متحده و مزدورانش سر درآوردند