بدون نظر
 
وزیر آموزش و پرورش در جمع خانواده آزادگان در تربت حیدریه:
امروز بیش از هر زمانی نیازمند روحیه آزادگان دفاع مقدس در سطوح مدیریتی کشور هستیم
تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ در ۱:۵۲ ب.ظ
 
وزیر آموزش و پرورش گفت: در شرایطی که انقلاب اسلامی با موج جدیدی از دشمنی ها مواجه شده، امروز الگو گرفتن از روحیه آزادگان و ایثارگران دفاع مقدس در سطوح مدیریتی کشور بیش از هر زمانی احساس می شود

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سید محمد بطحایی ظهر امروز در دیدار با خانواده آزادگان دفاع مقدس در تربت حیدریه اظهار کرد: آزادگان دوران دفاع مقدس با ورود خود به کشور روح امید و فضای تازه ای در کشور ایجاد کردتد هر چند آن لحظه غمباری که آزادگان با ورود خود متوجه رحلت امام خمینی(ره) شدند را هیچ کس فراموش نخواهد کرد که آزادگان برای امام خود چگونه اشک ریختند.

 

وی تصریح کرد: ورود آزادگان به کشور فضای امید و انرژی مضاعفی برای ادامه خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلانی ایجاد کرد.

 

بطحایی افزود: صبوری خانواده آزادگان و کسانی که در خوف و رجا برای بازگشت عزیزانشان بودند لحظات سختی است که تنها خانواده ایثارگران آن را درک می کنند.

 

وزیر آنوزش و پرورش بیان کرد: آزادگان با تحمل لحظه به لحظه سختی های دوران اسارت سرافرازانه این دوران را سپری کردند به امید آنکه مستضعفان در این کشور هم سرافرازانه زندگی کنند.

 

بطحایی گفت: در شرایطی که انقلاب اسلامی با موج جدیدی از دشمنی ها مواجه شده، الگو گرفتن از روحیه آزادگان و ایثارگران دفاع مقدس در سطوح مدیریتی کشور امروز بیش از هر زمانی احساس می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بسیج جهان اسلام در حال شکل گیری است/اجرای ۲۴۰ عنوان برنامه در هفته بسیج افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت طلای سرخ پیامبر اکرم(ص) انسان های تمدن ساز تربیت کرد  دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در بخش کشاورزی مشمول دریافت حمایت های مالی صندوق خاص هستند انفعال تشکل های دانشجویی تربت حیدریه در مطالبه گری از مسوولان پذیرش ۱۰۵ مقاله در همایش ملی زعفران تربت حیدریه نخبگان تربت حیدریه ایده های برتر را ارایه کردند پدافند غیر عامل، دفاعی غیر نظامی است