بدون نظر
 
یادداشت/
امت اسلام در روز جهانی قدس تنفر خود را از آمریکا و اسرائیل فریاد می زند/ انقلاب اسلامی ایران در تغییر نظام حاکمیتی جهان نقش بسزایی دارد
تاریخ انتشار : ۱۸ تیر ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۹ ق.ظ
 
روز جهانی قدس روز همبستگی و اتحاد امت اسلام است و مسلمانان در این روز بار دیگر و در سایه وحدت و همدلی انزجار و تنفر خود را از اسرائیل و آمریکا و شرکای حنایتکارش را فریاد خواهند زد.

به گزارش تابان تربت، روز قدس روز بیداری و مقاومت مستضعفان عالم علیه ستمگران و روز مظلومیت ملتی است که با خون فرزندان خود پرده از چهره سیاه صهیونیسم خبیث، آمریکا و همپیمانانش برداشته و همچنان استوار و مقاوم باقی مانده است.

 

کارنامه ۶۶ ساله رژیم غاصب صهیونیستی مملو از قتل و غارت و کشتار زنان و کودکان بی گناه است و هر روز بر طبع وحشی گری این رژیم جعلی افزوده می شود.

 

روز جهانی قدس روز نمایش قدرت اسلام، در برابر چشمان جبهه استکبار و خونخواران جهان و اعلام نفرت و بیزاری ملتهای مسلمان و همه آزادگان جهان از این غده سرطانی و فرزند نامشروع شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار است.

 

حمایت از مردم فلسطین یک مسئله تاکتیکی و یا استراتژیکی نیست بلکه مسئله، عقیده و ایمان و انسانیتی است که شرف و آزادگی و دل دادگی به اسلام و قرآن ما را پای دفاع از این حمایت و مقاومت قرار داده است.

 

با مقاومت جانانه مردم مظلوم فلسطین و در سایه حمایتهای مسلمانان بخصوص انقلاب اسلامی ایران، بعنوان ام القری جهان اسلام و کانون بیداری اسلامی، اسرائیل هر روز نا امن تر و رو به اضمحلال و نابودی می رود.

 

یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون مسلمان درکشور های اسلامی با غیرت دینی، وحدت و اهتمامی که دارند می توانند بیت المقدس را از چنگال رژیم غاصب صهیونیستی آزاد و اسرائیل را نابود کنند.

 

راه اندازی جنگ های نیابتی توسط گروههای تکفیری داعش و النصره در سوریه و عراق و سایر کشورهای اسلامی در راستای اختلافات قومی و مذهبی و اسلام هراسی در دنیا توسط آمریکا و مزدورانش در منطقه شکل گرفته است.

 

امروز نقش انقلاب اسلامی ایران در تغییر نظام حاکمیتی جهان بر همگان محرز است و نقشی محوری و بی بدیل و تاثیر گذار است.

 

اما این روز برای ملت ایران جنبه های دیگری هم دارد، تحریمهای ظالمانه غربی ها و تهدیدات و گستاخی آمریکائی ها ملت ایران را بصیرتر و هوشمند تر از همیشه به صحنه آورده و فردا همنوا با سایر مسلمانان جهان در حمایت از مردم مظلوم جهان و همچنین احقاق حقوق مسلم خود بار دیگر فریاد هیهات منالذله و مرگ بر آمریکا و اسرائیل را در آسمان ایران طنین انداز خواهند کرد.

 

ملت ایران فردا در کنار حمایت از مردم مظلوم جهان بار دیگر اقتدار و صلابت خود را در برابر جبهه استکبار به رخ جهانیان می کشد و به سایر کشورهای اسلامی اعلام می دارد برای رهایی از ظلم و ستم مستکبرین عالم راهی بجز مبارزه و مقاومت وجود ندارد.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود بهره برداری از ۴۹ پروژه عمرانی در شهرستان زاوه شکوه و بالندگی انقلاب اسلامی در شهر پیشتاز انقلاب اداره کشور نیازمند مسئولانی با قواره انقلابی است/جمهوری اسلامی با شهید سلیمانی رسم مقاومت را به ملت‌های منطقه آموخت