بدون نظر
 
یادداشت/
امت اسلام در روز جهانی قدس تنفر خود را از آمریکا و اسرائیل فریاد می زند/ انقلاب اسلامی ایران در تغییر نظام حاکمیتی جهان نقش بسزایی دارد
تاریخ انتشار : ۱۸ تیر ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۹ ق.ظ
 
روز جهانی قدس روز همبستگی و اتحاد امت اسلام است و مسلمانان در این روز بار دیگر و در سایه وحدت و همدلی انزجار و تنفر خود را از اسرائیل و آمریکا و شرکای حنایتکارش را فریاد خواهند زد.

به گزارش تابان تربت، روز قدس روز بیداری و مقاومت مستضعفان عالم علیه ستمگران و روز مظلومیت ملتی است که با خون فرزندان خود پرده از چهره سیاه صهیونیسم خبیث، آمریکا و همپیمانانش برداشته و همچنان استوار و مقاوم باقی مانده است.

 

کارنامه ۶۶ ساله رژیم غاصب صهیونیستی مملو از قتل و غارت و کشتار زنان و کودکان بی گناه است و هر روز بر طبع وحشی گری این رژیم جعلی افزوده می شود.

 

روز جهانی قدس روز نمایش قدرت اسلام، در برابر چشمان جبهه استکبار و خونخواران جهان و اعلام نفرت و بیزاری ملتهای مسلمان و همه آزادگان جهان از این غده سرطانی و فرزند نامشروع شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار است.

 

حمایت از مردم فلسطین یک مسئله تاکتیکی و یا استراتژیکی نیست بلکه مسئله، عقیده و ایمان و انسانیتی است که شرف و آزادگی و دل دادگی به اسلام و قرآن ما را پای دفاع از این حمایت و مقاومت قرار داده است.

 

با مقاومت جانانه مردم مظلوم فلسطین و در سایه حمایتهای مسلمانان بخصوص انقلاب اسلامی ایران، بعنوان ام القری جهان اسلام و کانون بیداری اسلامی، اسرائیل هر روز نا امن تر و رو به اضمحلال و نابودی می رود.

 

یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون مسلمان درکشور های اسلامی با غیرت دینی، وحدت و اهتمامی که دارند می توانند بیت المقدس را از چنگال رژیم غاصب صهیونیستی آزاد و اسرائیل را نابود کنند.

 

راه اندازی جنگ های نیابتی توسط گروههای تکفیری داعش و النصره در سوریه و عراق و سایر کشورهای اسلامی در راستای اختلافات قومی و مذهبی و اسلام هراسی در دنیا توسط آمریکا و مزدورانش در منطقه شکل گرفته است.

 

امروز نقش انقلاب اسلامی ایران در تغییر نظام حاکمیتی جهان بر همگان محرز است و نقشی محوری و بی بدیل و تاثیر گذار است.

 

اما این روز برای ملت ایران جنبه های دیگری هم دارد، تحریمهای ظالمانه غربی ها و تهدیدات و گستاخی آمریکائی ها ملت ایران را بصیرتر و هوشمند تر از همیشه به صحنه آورده و فردا همنوا با سایر مسلمانان جهان در حمایت از مردم مظلوم جهان و همچنین احقاق حقوق مسلم خود بار دیگر فریاد هیهات منالذله و مرگ بر آمریکا و اسرائیل را در آسمان ایران طنین انداز خواهند کرد.

 

ملت ایران فردا در کنار حمایت از مردم مظلوم جهان بار دیگر اقتدار و صلابت خود را در برابر جبهه استکبار به رخ جهانیان می کشد و به سایر کشورهای اسلامی اعلام می دارد برای رهایی از ظلم و ستم مستکبرین عالم راهی بجز مبارزه و مقاومت وجود ندارد.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود