بدون نظر
 
یادداشت/
امت اسلام در روز جهانی قدس تنفر خود را از آمریکا و اسرائیل فریاد می زند/ انقلاب اسلامی ایران در تغییر نظام حاکمیتی جهان نقش بسزایی دارد
تاریخ انتشار : ۱۸ تیر ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۹ ق.ظ
 
روز جهانی قدس روز همبستگی و اتحاد امت اسلام است و مسلمانان در این روز بار دیگر و در سایه وحدت و همدلی انزجار و تنفر خود را از اسرائیل و آمریکا و شرکای حنایتکارش را فریاد خواهند زد.

به گزارش تابان تربت، روز قدس روز بیداری و مقاومت مستضعفان عالم علیه ستمگران و روز مظلومیت ملتی است که با خون فرزندان خود پرده از چهره سیاه صهیونیسم خبیث، آمریکا و همپیمانانش برداشته و همچنان استوار و مقاوم باقی مانده است.

 

کارنامه ۶۶ ساله رژیم غاصب صهیونیستی مملو از قتل و غارت و کشتار زنان و کودکان بی گناه است و هر روز بر طبع وحشی گری این رژیم جعلی افزوده می شود.

 

روز جهانی قدس روز نمایش قدرت اسلام، در برابر چشمان جبهه استکبار و خونخواران جهان و اعلام نفرت و بیزاری ملتهای مسلمان و همه آزادگان جهان از این غده سرطانی و فرزند نامشروع شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار است.

 

حمایت از مردم فلسطین یک مسئله تاکتیکی و یا استراتژیکی نیست بلکه مسئله، عقیده و ایمان و انسانیتی است که شرف و آزادگی و دل دادگی به اسلام و قرآن ما را پای دفاع از این حمایت و مقاومت قرار داده است.

 

با مقاومت جانانه مردم مظلوم فلسطین و در سایه حمایتهای مسلمانان بخصوص انقلاب اسلامی ایران، بعنوان ام القری جهان اسلام و کانون بیداری اسلامی، اسرائیل هر روز نا امن تر و رو به اضمحلال و نابودی می رود.

 

یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون مسلمان درکشور های اسلامی با غیرت دینی، وحدت و اهتمامی که دارند می توانند بیت المقدس را از چنگال رژیم غاصب صهیونیستی آزاد و اسرائیل را نابود کنند.

 

راه اندازی جنگ های نیابتی توسط گروههای تکفیری داعش و النصره در سوریه و عراق و سایر کشورهای اسلامی در راستای اختلافات قومی و مذهبی و اسلام هراسی در دنیا توسط آمریکا و مزدورانش در منطقه شکل گرفته است.

 

امروز نقش انقلاب اسلامی ایران در تغییر نظام حاکمیتی جهان بر همگان محرز است و نقشی محوری و بی بدیل و تاثیر گذار است.

 

اما این روز برای ملت ایران جنبه های دیگری هم دارد، تحریمهای ظالمانه غربی ها و تهدیدات و گستاخی آمریکائی ها ملت ایران را بصیرتر و هوشمند تر از همیشه به صحنه آورده و فردا همنوا با سایر مسلمانان جهان در حمایت از مردم مظلوم جهان و همچنین احقاق حقوق مسلم خود بار دیگر فریاد هیهات منالذله و مرگ بر آمریکا و اسرائیل را در آسمان ایران طنین انداز خواهند کرد.

 

ملت ایران فردا در کنار حمایت از مردم مظلوم جهان بار دیگر اقتدار و صلابت خود را در برابر جبهه استکبار به رخ جهانیان می کشد و به سایر کشورهای اسلامی اعلام می دارد برای رهایی از ظلم و ستم مستکبرین عالم راهی بجز مبارزه و مقاومت وجود ندارد.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اختصاص هزینه جشن های نیمه شعبان به معیشت محرومان در تربت حیدریه مطالبات زعفرانکاران تا پایان اردیبهشت پرداخت می شود بیش از ۱۷ هزار جعبه تخم نوغان در استانهای خراسان توزیع می شود تولید ماسک های دولایه استریل در جلگه رخ تربت حیدریه تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز و رفع تصرف اراضی دولتی در تربت حیدریه تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن