بدون نظر
 
معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور:
امام یک جریان فکری و نقشه راه است/جبهه استکبار از فرصت داعش بیشترین استفاده را می برد
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ در ۳:۱۰ ب.ظ
 
معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور گفت: ملت و نظام اسلامی ایران برای اینکه در مسیر انحراف قرار نگیرد باید امام را بعنوان یک جریان فکری و نقشه راه سرلوحه سیاست های داخلی و خارچی خود قرار دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم علیزاده در جمع مردم تربت حیدریه اظهار کرد: برخی افراد در کشور به دنبال تحریف مکتب واقعی امام خمینی(ره) هستند تا مسیر و آرمانهای انقلابی ملت ایران را در جاده انحراف و تحریف قرار دهند.

 

وی بیان کرد: بازخوانی و توجه به معیارها و اصول انقلابی امام راحل تنها راه برون رفت از توطئه تحریف امام خمینی(ره) است.

 

علیزاده اذعان کرد: امام راحل بارها و به بهانه های مختلف استکبار ستیزی، بی اعتمادی به شیطان بزرگ و حمایت از مظلومان عالم را به ملت و مسئولان کشور گوش زد می کردند.

 

وی به ساخت و ساز های حرم امام اشاره کرد و افزود: معماری با کارشناسان فرامرزی در حرم امام راحل ممکن است چشمها را خیره کند، اما این خواست واقعی امام نیست و مردمی که ساده زیستی امام را دیدند، توقع دارند در حرم ایشان این ساده زیستی هم موج بزند.

 

علیزاده بیان داشت: برخی افراد درکشور برای حاکم کردن اندیشه های سکولار در جامعه اسلامی دست به هر اقدامی می زنند و به بهانه کار فرهنگی بودجه و اعتبارات خاصی را به کنسرت های موسیقی و ترویج آن در جامعه تخصیص می دهند.

 

معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گفت: امام راحل در زمان حیات خود حتی اجازه نمی داد در حسینیه جماران کوچکترین هزینه ای صورت گیرد و این ساده زیستی تا لحظه وفات در زندگی آن بزرگوار حاکم بود.

 

علیزاده در ادامه داعش و جریان تکفیر را آلت دست جبهه استکبار عنوان کرد و افزود: داعش و تکفیر یک خطر جدی و جریان فکری است که حالا حالا ها با جهان اسلام سر و کار دارد و هدف اصلی آنها نابودی اسلام ناب محمدی(ص) است.

 

وی گفت: امروز داعش با حمایتهای تسلیحاتی و اطلاعاتی امریکا و برخی کشورهای منطقه چهره خشنی از اسلام را به دنبا معرفی کرده و در این راه از هیچ توطئه و جنایتی فروگذار نیست.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اورژانس هوایی تربت حیدریه به زودی راه اندازی می شود تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد