بدون نظر
 
معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور:
امام یک جریان فکری و نقشه راه است/جبهه استکبار از فرصت داعش بیشترین استفاده را می برد
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ در ۳:۱۰ ب.ظ
 
معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور گفت: ملت و نظام اسلامی ایران برای اینکه در مسیر انحراف قرار نگیرد باید امام را بعنوان یک جریان فکری و نقشه راه سرلوحه سیاست های داخلی و خارچی خود قرار دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم علیزاده در جمع مردم تربت حیدریه اظهار کرد: برخی افراد در کشور به دنبال تحریف مکتب واقعی امام خمینی(ره) هستند تا مسیر و آرمانهای انقلابی ملت ایران را در جاده انحراف و تحریف قرار دهند.

 

وی بیان کرد: بازخوانی و توجه به معیارها و اصول انقلابی امام راحل تنها راه برون رفت از توطئه تحریف امام خمینی(ره) است.

 

علیزاده اذعان کرد: امام راحل بارها و به بهانه های مختلف استکبار ستیزی، بی اعتمادی به شیطان بزرگ و حمایت از مظلومان عالم را به ملت و مسئولان کشور گوش زد می کردند.

 

وی به ساخت و ساز های حرم امام اشاره کرد و افزود: معماری با کارشناسان فرامرزی در حرم امام راحل ممکن است چشمها را خیره کند، اما این خواست واقعی امام نیست و مردمی که ساده زیستی امام را دیدند، توقع دارند در حرم ایشان این ساده زیستی هم موج بزند.

 

علیزاده بیان داشت: برخی افراد درکشور برای حاکم کردن اندیشه های سکولار در جامعه اسلامی دست به هر اقدامی می زنند و به بهانه کار فرهنگی بودجه و اعتبارات خاصی را به کنسرت های موسیقی و ترویج آن در جامعه تخصیص می دهند.

 

معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گفت: امام راحل در زمان حیات خود حتی اجازه نمی داد در حسینیه جماران کوچکترین هزینه ای صورت گیرد و این ساده زیستی تا لحظه وفات در زندگی آن بزرگوار حاکم بود.

 

علیزاده در ادامه داعش و جریان تکفیر را آلت دست جبهه استکبار عنوان کرد و افزود: داعش و تکفیر یک خطر جدی و جریان فکری است که حالا حالا ها با جهان اسلام سر و کار دارد و هدف اصلی آنها نابودی اسلام ناب محمدی(ص) است.

 

وی گفت: امروز داعش با حمایتهای تسلیحاتی و اطلاعاتی امریکا و برخی کشورهای منطقه چهره خشنی از اسلام را به دنبا معرفی کرده و در این راه از هیچ توطئه و جنایتی فروگذار نیست.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود