بدون نظر
 
نماینده مردم تربت حیدریه:
ال سعود در باتلاق یمن نابود خواهد شد/ مردم در عمره های مستحبی تجدید نظر کنند
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ در ۵:۳۳ ب.ظ
 
نماینده مردم شهرستانهای تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم تروریستی ال سعود تحت تاثیر افکار انحرافی تکفیری ها اقدام جاهلانه ای را علیه مسلمانان یمن انجام داده که در نهایت به نابودی دولت ال سعود منتهی می شود.

ابوالقاسم خسروی عصر امروز در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: حمله ال سعود به یمن اقدامی جاهلانه و ناشی از ناکامی این دولت تروریستی در راستای اهداف شوم استکباری اش در منطقه می باشد.

 

وی بیان کرد:  این رزیم تحت تاثیر تفکرات تکفیری این اقدام وحشیانه را علیه مسلمانان یمن انجام می دهد و تمام جنایتهای صورت گرفته نتیجه ای جز شکست و ذلت برای ال سعود نخواهد داشت.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به جایگاه عربستان در بین کشورهای مسلمان اذعان کرد: دولت عربستان آن جایگاهی را که در افکار مسلمانان جهان داشته را از دست داده و به مانند فرد گرفتار در دریا  هر چه  دست و پا می زند به انحطاط و نابودی نزدیک تر می شود.

 

وی  در ادامه  اقدام ماموران فرودگاه جده در هتک حرمت به دو نوجوان ایرانی را غیر انسانی و غیر اخلاقی دانست و افزود:  دو مامور خبیث و آلوده صفت ال سعود اقدامی خیانت آمیز و غیر انسانی انجام دادند که موجبات تاثر و تاسف ملت شریف ایران را رقم زده است.

 

خسروی گفت: دستگاه دیپلماسی و  وزارت امور خارجه کشورمان باید قاطعانه در برابر این اقدام جاهلانه و غیر قانونی به هر شکل ممکن برخورد کرده و پیگیر اشد مجازات برای عاملان این اقدام غیر اخلاقی باشد.

 

نماینده مردم تربت حیدریه به مردم توصیه کرد بهتر است تا عذرخواهی دولت ال سعود در انجام عمره های مستحبی تجدید نظر کنند  و سفر به عتبات عالیات را جایگزین آن کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود