بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
ال سعود به اهداف شیطانی خود نرسید/نقطه سیاه و ننگ آلودی در تاریخ ال سعود ثبت و ضبط شد
تاریخ انتشار : ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۴ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با اشاره به شکست جبهه سعودی صهیونیستی در یمن اذعان کرد: ال سعود به هیچ یک از اهداف مد نظر خود نرسید و با ذلت و خواری با آتش بس موافقت کرد.

حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: 27 روز بمباران و موشک باران کودکان و زنان بی گناه یمن توسط دولت تروریستی ال سعود نتیجه ای جز ذلت و خواری و ننگ و تباهی برای دولتمردان این کشور در بر نداشت.

 

وی گفت: امروز هم ال سعود در اذهان عمومی دنیا به مانند رژیم غاصب صهیونیستی دولتی تروریستی و کودک کش مطرح شده که تنفر افکار جامعه بین المللی را به دنبال داشته است.

 

شریعتی تبار با اشاره به سخنان مقامات سعودی که در جنگ یمن به اهدافشان رسیده اند تصریح کرد: اگر اهدافشان کشتن زنان و کودکان بی گناه و از بین بردن زیر ساخت های کشور یمن بوده به این هدف رسیده اند اما اگر به دنبال خلع سلاح انصارالله و شکست مقاومت مردم و حاکم کردن رئیس جمهور خائن و مستعفی بود به این هدف شوم نرسیده و این آرزو را با خود به گور خواهند برد.

 

وی بیان کرد: بار دیگر نقطه ننگ و تباهی بر پیشانی دولتمردان سعودی نشست و تاریخ این فاجعه ننگین را در خود ضبط و ثبت خواهد کرد.

 

امام جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: بی تردید و به زودی خون مسلمانان و کودکان بی گناه یمن گریبان حاکمان مفسد ال سعود را می گیرد و دیگر عربستان روز خوش به خود نخواهد دید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است