بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
ال سعود به اهداف شیطانی خود نرسید/نقطه سیاه و ننگ آلودی در تاریخ ال سعود ثبت و ضبط شد
تاریخ انتشار : ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۴ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با اشاره به شکست جبهه سعودی صهیونیستی در یمن اذعان کرد: ال سعود به هیچ یک از اهداف مد نظر خود نرسید و با ذلت و خواری با آتش بس موافقت کرد.

حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: 27 روز بمباران و موشک باران کودکان و زنان بی گناه یمن توسط دولت تروریستی ال سعود نتیجه ای جز ذلت و خواری و ننگ و تباهی برای دولتمردان این کشور در بر نداشت.

 

وی گفت: امروز هم ال سعود در اذهان عمومی دنیا به مانند رژیم غاصب صهیونیستی دولتی تروریستی و کودک کش مطرح شده که تنفر افکار جامعه بین المللی را به دنبال داشته است.

 

شریعتی تبار با اشاره به سخنان مقامات سعودی که در جنگ یمن به اهدافشان رسیده اند تصریح کرد: اگر اهدافشان کشتن زنان و کودکان بی گناه و از بین بردن زیر ساخت های کشور یمن بوده به این هدف رسیده اند اما اگر به دنبال خلع سلاح انصارالله و شکست مقاومت مردم و حاکم کردن رئیس جمهور خائن و مستعفی بود به این هدف شوم نرسیده و این آرزو را با خود به گور خواهند برد.

 

وی بیان کرد: بار دیگر نقطه ننگ و تباهی بر پیشانی دولتمردان سعودی نشست و تاریخ این فاجعه ننگین را در خود ضبط و ثبت خواهد کرد.

 

امام جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: بی تردید و به زودی خون مسلمانان و کودکان بی گناه یمن گریبان حاکمان مفسد ال سعود را می گیرد و دیگر عربستان روز خوش به خود نخواهد دید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه