بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
ال سعود به اهداف شیطانی خود نرسید/نقطه سیاه و ننگ آلودی در تاریخ ال سعود ثبت و ضبط شد
تاریخ انتشار : ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۴ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با اشاره به شکست جبهه سعودی صهیونیستی در یمن اذعان کرد: ال سعود به هیچ یک از اهداف مد نظر خود نرسید و با ذلت و خواری با آتش بس موافقت کرد.

حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: 27 روز بمباران و موشک باران کودکان و زنان بی گناه یمن توسط دولت تروریستی ال سعود نتیجه ای جز ذلت و خواری و ننگ و تباهی برای دولتمردان این کشور در بر نداشت.

 

وی گفت: امروز هم ال سعود در اذهان عمومی دنیا به مانند رژیم غاصب صهیونیستی دولتی تروریستی و کودک کش مطرح شده که تنفر افکار جامعه بین المللی را به دنبال داشته است.

 

شریعتی تبار با اشاره به سخنان مقامات سعودی که در جنگ یمن به اهدافشان رسیده اند تصریح کرد: اگر اهدافشان کشتن زنان و کودکان بی گناه و از بین بردن زیر ساخت های کشور یمن بوده به این هدف رسیده اند اما اگر به دنبال خلع سلاح انصارالله و شکست مقاومت مردم و حاکم کردن رئیس جمهور خائن و مستعفی بود به این هدف شوم نرسیده و این آرزو را با خود به گور خواهند برد.

 

وی بیان کرد: بار دیگر نقطه ننگ و تباهی بر پیشانی دولتمردان سعودی نشست و تاریخ این فاجعه ننگین را در خود ضبط و ثبت خواهد کرد.

 

امام جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: بی تردید و به زودی خون مسلمانان و کودکان بی گناه یمن گریبان حاکمان مفسد ال سعود را می گیرد و دیگر عربستان روز خوش به خود نخواهد دید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای