بدون نظر
 
الهام بهره مند معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شد
تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ در ۱:۰۰ ب.ظ
 
در مراسمی با حضور مسئولان شهرستان تربت حیدریه دکتر الهام بهره مند بعنوان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در مراسم تودیع و معارفه افزود: طرح تحول نظام سلامت با نگاه تخصصی و در نظر گرفتن همه زوایای پیدا و پنهان آن تدوین شده و در حال اجرا است.

 

دکتر سید حسین خادمی گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت هزینه های بیماران کاهش یافته بطوری که رضایت عمومی مردم را در پی داشته است.

در این مراسم با حضور جمعی از مسوولان تربت حیدریه دکتر الهام بهره مند به عنوان معاون بهداشتی دانشگاه این شهرستان منصوب و از زحمات دکتر حسین عزیزی مدیر قبلی تقدیر شد.

بهره مند  مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان زاوه بود.

 

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با زیرپوشش داشتن سه شهرستان تربت حیدریه، مه ولات و زاوه به حدود یک میلیون نفر جمعیت در جنوب استان خراسان رضوی خدمات می دهد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست چشم زعفرانکاران به خرید حمایتی روشن نیمی از رقبات بلاتکلیف منطقه تربت حیدریه تعیین تکلیف شد/ثبت ۱۳ وقف جدید در سال جاری اسکان و پذیرایی از ۸ هزار زائر پیاده امام رضا(علیه السلام) در تربت حیدریه