بدون نظر
 
الهام بهره مند معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شد
تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ در ۱:۰۰ ب.ظ
 
در مراسمی با حضور مسئولان شهرستان تربت حیدریه دکتر الهام بهره مند بعنوان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در مراسم تودیع و معارفه افزود: طرح تحول نظام سلامت با نگاه تخصصی و در نظر گرفتن همه زوایای پیدا و پنهان آن تدوین شده و در حال اجرا است.

 

دکتر سید حسین خادمی گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت هزینه های بیماران کاهش یافته بطوری که رضایت عمومی مردم را در پی داشته است.

در این مراسم با حضور جمعی از مسوولان تربت حیدریه دکتر الهام بهره مند به عنوان معاون بهداشتی دانشگاه این شهرستان منصوب و از زحمات دکتر حسین عزیزی مدیر قبلی تقدیر شد.

بهره مند  مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان زاوه بود.

 

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با زیرپوشش داشتن سه شهرستان تربت حیدریه، مه ولات و زاوه به حدود یک میلیون نفر جمعیت در جنوب استان خراسان رضوی خدمات می دهد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد پرداخت مطالبات زعفرانکاران خراسان طی هفته جاری نماز جمعه شهر کدکن ۱۰ ساله شد