بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند
تاریخ انتشار : ۲۹ تیر ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۲ ق.ظ
 
فرماندار تربت حیدریه با بیان اینکه بین دستگاههای اجرای باید هماهنگی باشد، افزود: متاسفانه به کرار شاهد اقدامات جزیره ای، موازی کاری و عدم مستندسازی بین دستگاههای اجرایی هستیم در حالی که می توان با انسجام، تعامل و هماهنگی بین بخشی در مواقع اضطرار به نتایج مثبت تری دست یافت.

به گزارش تابان تربت؛ علی رستمی صبح امروز در جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان تربت حیدریه با بیان اینکه بین دستگاه‌های اجرایی باید باشد، افزود: متاسفانه به کرار شاهد اقدامات جزیره ای، موازی کاری و عدم مستندسازی دستگاههای اجرایی هستیم در حالی که می توان با انسجام، تعامل و هماهنگی بین بخشی در مواقع اضطرار به نتایج مثبت تری دست یافت.

 

وی تصریح کرد: مدیران دستگاه های اجرایی ‌گزارش مکتوب از اقدامات، تجهیزات، امکانات و برنامه های مرتبط با پدافند غیرعامل را در دستور کار قرار دهند و نسبت به تهیه کتابچه پدافندغیرعامل سریعا اقدام کنند.

 

معاون استاندار خراسان رضوی با تاکید بر آموزش و آگاه سازی به عنوان مهمترین موضوع در زمینه پدافند غیرعامل بیان کرد: پدافند غیرعامل یعنی مصون سازی و هدف از آن کاهش آسیب ها و افزایش بازدارندگی در مقابل تهدیدهاست که جزو ضروریات بوده و باید همه دستگاههای اجرایی از آن شناخت کافی داشته باشند.

 

رئیس شورای پدافند غیرعامل شهرستان تربت حیدریه اظهار داشت: ما در ارتباط با پدافند غیرعامل می‌خواهیم بازدارندگی را افزایش، آسیب پذیری را کاهش، پایداری را افزایش و مدیریت بحران را تسریع کنیم، بنابراین از هر کدام از اعضای شورای پدافند غیرعامل انتظارمی رود به وظایف خود به بهترین نحو ممکن توجه کنند و هیچ کوتاهی و ضعف پذیرفتنی نیست.

 

رستمی افزود: مسئولین ادارات در مواجه با هرگونه تهدید های احتمالی در آمادگی کامل باشند و گزارشات و اقدامات خود را در اولین فرصت به دبیر خانه پدافند غیر عامل گزارش کنند‌.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای