بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند
تاریخ انتشار : ۲۹ تیر ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۲ ق.ظ
 
فرماندار تربت حیدریه با بیان اینکه بین دستگاههای اجرای باید هماهنگی باشد، افزود: متاسفانه به کرار شاهد اقدامات جزیره ای، موازی کاری و عدم مستندسازی بین دستگاههای اجرایی هستیم در حالی که می توان با انسجام، تعامل و هماهنگی بین بخشی در مواقع اضطرار به نتایج مثبت تری دست یافت.

به گزارش تابان تربت؛ علی رستمی صبح امروز در جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان تربت حیدریه با بیان اینکه بین دستگاه‌های اجرایی باید باشد، افزود: متاسفانه به کرار شاهد اقدامات جزیره ای، موازی کاری و عدم مستندسازی دستگاههای اجرایی هستیم در حالی که می توان با انسجام، تعامل و هماهنگی بین بخشی در مواقع اضطرار به نتایج مثبت تری دست یافت.

 

وی تصريح كرد: مديران دستگاه هاي اجرايي ‌گزارش مكتوب از اقدامات، تجهیزات، امکانات و برنامه هاي مرتبط با پدافند غيرعامل را در دستور كار قرار دهند و نسبت به تهیه کتابچه پدافندغیرعامل سریعا اقدام کنند.

 

معاون استاندار خراسان رضوی با تاكيد بر آموزش و آگاه سازي به عنوان مهمترين موضوع در زمينه پدافند غيرعامل بيان كرد: پدافند غيرعامل يعني مصون سازي و هدف از آن كاهش آسيب ها و افزايش بازدارندگي در مقابل تهديدهاست كه جزو ضروريات بوده و بايد همه دستگاههاي اجرايي از آن شناخت كافي داشته باشند.

 

رئیس شورای پدافند غیرعامل شهرستان تربت حیدریه اظهار داشت: ما در ارتباط با پدافند غیرعامل می‌خواهیم بازدارندگی را افزایش، آسیب پذیری را کاهش، پایداری را افزایش و مدیریت بحران را تسریع کنیم، بنابراین از هر کدام از اعضای شورای پدافند غیرعامل انتظارمی رود به وظایف خود به بهترین نحو ممکن توجه کنند و هیچ کوتاهی و ضعف پذیرفتنی نیست.

 

رستمی افزود: مسئولین ادارات در مواجه با هرگونه تهدید های احتمالی در آمادگی کامل باشند و گزارشات و اقدامات خود را در اولین فرصت به دبیر خانه پدافند غیر عامل گزارش کنند‌.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The Simple Most useful Strategy To Use For games Revealed Enjoyable What to Neutralize An individual’s Leisure Instance that Price Virtually Very little The Ugly Side of games How can you gauge members’entertainment? Concepts Meant for The Free of cost Effort The Little-Known Tips For games Greatest Activity Pertaining to You will Guidelines With regard to An individual’s Totally free Moment بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور به بهره برداری رسید سریعترین مرد ایران سهمیه المپیک توکیو را کسب کرد افتتاح و کلنگ زنی ۹۲ پروژه در هفته دولت/ مرکز تعمیر لکوموتیو و ریل شرق کشور به زودی در تربت حیدریه راه اندازی می شود گلزار شهدای بهشت عسکری تربت حیدریه عطرافشانی شد