بدون نظر
 
سردار اشتری
اقتدار همراه با مهربانی و عقلانیت سرلوحه فعالیت های پلیس باشد
تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۴۰۰ در ۱۲:۴۵ ب.ظ
 
سردار سرتیپ پاسدار اشتری گفت: پلیس باید در مقابل کسانی که به حقوق مردم تجاوز می کنند و امنیت جامعه را برهم می زنند با صلابت و اقتدار و در عین حال با عموم مردم حتی در حین اعمال قانون مهربان و با عقلانیت رفتار کند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در جمع پرسنل ناجا در تربت حیدریه اظهار کرد: نیروی انتظامی باید در تمامی حوزه های مختلف اشراف کامل اطلاعاتی و عملیاتی داشته و بر اساس آن برنامه ریزی شود و ضمن پیشگیری با جرایم مقتدرانه برخورد کند.

وی با بیان اینکه همه ما در قبال شهدا و خانواده آنان وظیفه داریم، افزود: پلیس باید تمام تلاش خود را بکار گیرد تا در درون جامعه کسانی که امنیت مردم را سلب می کنند، احساس ناامنی و افراد ضعیف نیز پلیس را مأمن و پناه خود قلمداد کنند.

وی بیان کرد: پلیس باید در مقابل کسانی که به حقوق مردم تجاوز می کنند و امنیت جامعه را برهم می زنند با صلابت و اقتدار و در عین حال با عموم مردم حتی در حین اعمال قانون مهربان و با عقلانیت رفتار کند.

فرمانده ناجا بیان کرد: باید دست کسانی که قمه به سوی مردم می کشند و باعث رعب و وحشت در جامعه می شوند چنانچه با تذکر از رفتار خود دست برندارد و همچنان مقاومت و عرض اندام می کنند را قلم کرد، چرا که پلیس نمی تواند تحمل کند کسی در جامعه موجبات آزار و اذیت مردم را فراهم کند.

وی به پرسنل ناجا توصیه کرد: با مردم حتی در حین اعمال قانون با اخلاق و مهربانی رفتار و اصول را نیز رعایت کنند.

وی از رونمایی سیستم جدید پلیس هوشمند در هفته ناجا خبر داد و گفت: از ابتکارات جدید و هوشمند سازی در حوزه های مختلف در هفته ناجا رونمایی خواهد شد تا شاهد یک حرکت بسیار خوب در اجرای ماموریت ها باشیم.

سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران صبح امروز برای افتتاح و بازدید از چند پروژه عمرانی پلیس وارد تربت حیدریه شد.

بازدید از سایت مسکن مهر، کلانتری در حال احداث محله شهید چمران و همچنین دیگر پروژه پلیس در منطقه گردشگری رودمعجن بخش بایگ و دیدار با خانواده شهدا از دیگر برنامه های سردار اشتری در تربت حیدریه بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بیش از ۹۰ درصد تجهیزات پزشکی بیمارستان‌ آموزشی درمانی امام حسین علیه السلام تولید داخل است تمرین مقابله با زلزله آسیب را کاهش می‌دهد پرداخت حقوق معوق پرسنل شهرداری تربت حیدریه/برای اداره امورات جاری باید روزانه ۱۷۰ میلیون تومان درآمد داشته باشیم سفرهای استانی دولت شیوه صحیح حکمرانی اسلامی است اهداف انقلاب اسلامی از ضروریات جهاد تبیین است نخبگان توان رفع تمامی مشکلات کشور را دارند حدود ۱۵۰۰ شهروند مه ولاتی در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند جولان دلالان در سایه چشم انتظاری زعفرانکاران خراسان رضوی/معاون وزیر جهاد؛ هرگونه دخالتی منجر به ضرر زعفرانکاران با ورود دولت همراه خواهد شد علمی که در بسیج تعلیم می شود همراه با عمل است شوراها اقتصاد و اشتغال را راهبرد اصلی برنامه های خود قرار دهند اراده بسیج برای تشکیل تمدن اسلامی/دیپلماسی ایران باید بر اساس تعامل قدرتمندانه باشد سرمایه گذار آداک باید نسبت به جمع آوری سازه اقدام و زمین را تحویل شهرداری دهد/تخلفات متعدد سرمایه گذار در مراجع قضایی در حال پیگیری است