بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
اقتدار نظامی از ابعاد مهم انتظار فرج است/دشمن از نفوذ تفکر انقلاب اسلامی به هراس افتاده است
تاریخ انتشار : ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ در ۹:۲۰ ق.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: یکی از ابعاد مهم زمینه سازی برای ظهور و همچنین انتظار فرج رشد و ارتقای توان نظامی و بازدارندگی دفاعی است که در مقابل، دشمنان خدا از این اقتدار نیز دائم در هراس باشند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمدرضا عصمتی صبح امروز در دیدار با پرسنل تیپ ۱۷۷ متحرک هجومی شهید محمد جعفر نصر اصفهانی که بمناسب ۲۹ فروردین در حسینیه مقام معظم رهبری برگزار شد، اظهار کرد: امروز پس از گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی دشمن به هراس افتاده و همه این آشفتگی بدان خاطر است که شاهد استقبال بی نظیری از تفکر حکومتی انقلاب اسلامی در جهان اسلام هستیم.

 

وی تصریح کرد: اگر امروز می بینید که رییس جمهور سفیه آمریکا یک نهاد مردمی و بر آمده از قانون اساسی کشور را تروریست می خواند بیانگر عجز و ناتوانی در برابر این نهاد انقلابی و در مجموع نظام اسلامی است که با این اقدامات بر ذلت خود نیز صحه گذاشته است.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی در ادامه به موضوع زمینه سازی ظهور و انتظار فرج اشاره کرد و افزود: یکی از ابعاد مهم زمینه سازی برای ظهور و همچنین انتظار فرج رشد و ارتقای توان نظامی و بازدارندگی دفاعی است که در مقابل، دشمنان خدا از این اقتدار نیز دائم در هراس باشند.

 

عصمتی خاطر نشان کرد: این اقتدارابعاد مختلفی دارد که در مرحله نخست نیروی انسانی مومن، متعهد و متخصص با امکانات و تجهیزات است که قبل از آن توجه به خدا و معنویت و اصلاح رابطه بین انسان و خدا نیز در اولویت قرار دارد.

 

امام جمعه تربت حیدریه از ولایت مداری و ولایت پذیری بعنوان رکن دیگر اقتدار یاد کرد و بیان داشت: امروز عامل مهم اقتدار و اسلامیت نظام مقدس جمهوری اسلامی آن نعمت و موهبت بزرگ الهی یعنی ولی فقیه است که تحت فرماندهی آن معظم له نیروهای مسلح با اتحاد و همدلی نظم و امنیت و کمک رسانی به مردم را در دستور کار خود قرار دادند.

 

تیپ ۱۷۷  متحرک هجومی شهید محمدجعفر نصر اصفهانی در خرداد سال ۹۰ از لشکر ۷۷ پیروز ثامن الائمه (ع) خراسان جدا شده و ماموریت خود را به صورت مستقل پی گرفت.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
Dirty Factual Statements About free spins Unveiled Celebrating the Women at Tufts کمیته برنامه ریزی شهرستان بی خاصیت است Top Five casino real money Urban myths تخلف دفاتر پیشخوان دولت در تربت حیدریه خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی