بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
اقتدار نظامی از ابعاد مهم انتظار فرج است/دشمن از نفوذ تفکر انقلاب اسلامی به هراس افتاده است
تاریخ انتشار : ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ در ۹:۲۰ ق.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: یکی از ابعاد مهم زمینه سازی برای ظهور و همچنین انتظار فرج رشد و ارتقای توان نظامی و بازدارندگی دفاعی است که در مقابل، دشمنان خدا از این اقتدار نیز دائم در هراس باشند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمدرضا عصمتی صبح امروز در دیدار با پرسنل تیپ 177 متحرک هجومی شهید محمد جعفر نصر اصفهانی که بمناسب 29 فروردین در حسینیه مقام معظم رهبری برگزار شد، اظهار کرد: امروز پس از گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی دشمن به هراس افتاده و همه این آشفتگی بدان خاطر است که شاهد استقبال بی نظیری از تفکر حکومتی انقلاب اسلامی در جهان اسلام هستیم.

 

وی تصریح کرد: اگر امروز می بینید که رییس جمهور سفیه آمریکا یک نهاد مردمی و بر آمده از قانون اساسی کشور را تروریست می خواند بیانگر عجز و ناتوانی در برابر این نهاد انقلابی و در مجموع نظام اسلامی است که با این اقدامات بر ذلت خود نیز صحه گذاشته است.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی در ادامه به موضوع زمینه سازی ظهور و انتظار فرج اشاره کرد و افزود: یکی از ابعاد مهم زمینه سازی برای ظهور و همچنین انتظار فرج رشد و ارتقای توان نظامی و بازدارندگی دفاعی است که در مقابل، دشمنان خدا از این اقتدار نیز دائم در هراس باشند.

 

عصمتی خاطر نشان کرد: این اقتدارابعاد مختلفی دارد که در مرحله نخست نیروی انسانی مومن، متعهد و متخصص با امکانات و تجهیزات است که قبل از آن توجه به خدا و معنویت و اصلاح رابطه بین انسان و خدا نیز در اولویت قرار دارد.

 

امام جمعه تربت حیدریه از ولایت مداری و ولایت پذیری بعنوان رکن دیگر اقتدار یاد کرد و بیان داشت: امروز عامل مهم اقتدار و اسلامیت نظام مقدس جمهوری اسلامی آن نعمت و موهبت بزرگ الهی یعنی ولی فقیه است که تحت فرماندهی آن معظم له نیروهای مسلح با اتحاد و همدلی نظم و امنیت و کمک رسانی به مردم را در دستور کار خود قرار دادند.

 

تیپ 177  متحرک هجومی شهید محمدجعفر نصر اصفهانی در خرداد سال 90 از لشکر 77 پیروز ثامن الائمه (ع) خراسان جدا شده و ماموریت خود را به صورت مستقل پی گرفت.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام