بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
اقتدار اسلام با دشمن شناسی و ایستادگی جلوه می کتد/تدبیر در الفاظ دردی از مردم درمان نمی کند
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ در ۱:۳۴ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: جلوه گری اقتدار اسلام به معنای واقعی کلمه، دشمن شناسی و شناخت از توطئه های اوست که باید با هوشیاری و بصبرت مقابل دشمن ایستاد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: دشمنی که امروز گاهی زیر تعهدنامه و معاهده خود می زند و گاهی سخن از مذاکره با پیش شرط و بدون پیش شرط می کند بهر حال دشمن است و چنانچه کسی تدبری در دین داشته باشد ساده لوحانه فریب او را نخواهد خورد.

امام جمعه تربت حیدریه گفت: جلوه گری اقتدار به معنای واقعی کلمه دشمن شناسی و شناخت از توطئه های اوست که باید با هوشیاری و بصبرت مقابل دشمن ایستاد.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی به سالروز ورود ازادگان به کشور اشاره کرد و افزود: آزادگان دوران دفاع مقدس اسوه صبر و عصاره مقاومت ملت ایران هستند و امروز به این روحیه در تمام سطوح کشور نیازمندیم و چنانچه در جامعه ای صبر و مقاومت وجود داشته باشد بی شک بر مشکلات و فتنه ها فائق خواهد آمد.

عصمتی بیان داشت: امروز در شرایط جنگ اقتصادی قرار گرفتیم و انچه که مهم است هوشیاری و بصبرت مردم و درایت مسوولان کشور است تا با صبر و هوشیاری از این میدان محاربه با سرافرازی خارج شویم.

وی اتفاقات اخیر بازار سکه و ارز را ناشی از بی تدبیری مسوولان دانست و افزود: دولتمردان باید با برنامه صحیح و حساب شده و استفاده از نظر کارشناسان برای رفع معضلات جامعه تلاش جهادی داشته باشند.

امام جمعه تربت حیدریه گفت: استفاده از تدبیر در الفاظ و کلام دردی از مردم درمان نمی کند و این مردم تشنه خدمت صادقانه از سوی مسوولان خود هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آغاز دوره باز آموزی طرح نوروزی جنوب خراسان رضوی در تربت حیدریه بالغ بر چهار هزار نجاتگر در طرح نوروزی خراسان رضوی حضور دارند فعالیت های ستاد خدمات سفر بر قابلیت های گردشگری روستایی متمرکز شده است حرکت در گام دوم انقلاب نیازمند ولایت پذیری است/هرکس پای ولایت می ایستد باید هزینه بدهد اقتدار امروز جبهه مقاومت مرهون بصیرت امت اسلامی و خون مطهر شهداست/مادران شهدا پرچمداران معرفت و بصیرت مجموعه عکس نوشته بیانات مهم رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان شرقی حملات تروریستی اخیر ناشی از ناکامی دشمن بود/نظام باید راهبرد دفاعی خود را به استراتژی پیشگیرانه تغییر دهد/بیانیه گام دوم انقلاب رهبری راهبردی عملیاتی نسبت به آینده انقلاب است آغاز مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۱۷ سال کشور در تربت حیدریه پایان رقابتهای سنگ نوردی خراسان رضوی در تربت حیدریه حضور حماسی ملت ایران در ۲۲ بهمن دشمنان انقلاب را ناامید کرد/حملات تروریستی حاکی از ضعف دشمنان و عصبانیت از نظام اسلامی است دست های آلوده آمریکا و همپیمانانش در حمله تروریستی شرق کشور دخیل است/داعیه داران مبارزه با تروریسم میزبان تروریست ها هستند بزرگترین واحدفراوری زعفران خاورمیانه در تربت حیدریه بلااستفاده مانده است