بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
اقتدار اسلام با دشمن شناسی و ایستادگی جلوه می کتد/تدبیر در الفاظ دردی از مردم درمان نمی کند
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ در ۱:۳۴ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: جلوه گری اقتدار اسلام به معنای واقعی کلمه، دشمن شناسی و شناخت از توطئه های اوست که باید با هوشیاری و بصبرت مقابل دشمن ایستاد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: دشمنی که امروز گاهی زیر تعهدنامه و معاهده خود می زند و گاهی سخن از مذاکره با پیش شرط و بدون پیش شرط می کند بهر حال دشمن است و چنانچه کسی تدبری در دین داشته باشد ساده لوحانه فریب او را نخواهد خورد.

امام جمعه تربت حیدریه گفت: جلوه گری اقتدار به معنای واقعی کلمه دشمن شناسی و شناخت از توطئه های اوست که باید با هوشیاری و بصبرت مقابل دشمن ایستاد.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی به سالروز ورود ازادگان به کشور اشاره کرد و افزود: آزادگان دوران دفاع مقدس اسوه صبر و عصاره مقاومت ملت ایران هستند و امروز به این روحیه در تمام سطوح کشور نیازمندیم و چنانچه در جامعه ای صبر و مقاومت وجود داشته باشد بی شک بر مشکلات و فتنه ها فائق خواهد آمد.

عصمتی بیان داشت: امروز در شرایط جنگ اقتصادی قرار گرفتیم و انچه که مهم است هوشیاری و بصبرت مردم و درایت مسوولان کشور است تا با صبر و هوشیاری از این میدان محاربه با سرافرازی خارج شویم.

وی اتفاقات اخیر بازار سکه و ارز را ناشی از بی تدبیری مسوولان دانست و افزود: دولتمردان باید با برنامه صحیح و حساب شده و استفاده از نظر کارشناسان برای رفع معضلات جامعه تلاش جهادی داشته باشند.

امام جمعه تربت حیدریه گفت: استفاده از تدبیر در الفاظ و کلام دردی از مردم درمان نمی کند و این مردم تشنه خدمت صادقانه از سوی مسوولان خود هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
Dirty Factual Statements About free spins Unveiled Celebrating the Women at Tufts کمیته برنامه ریزی شهرستان نقشی در تصمیم گیری ها ندارد Top Five casino real money Urban myths تخلف دفاتر پیشخوان دولت در تربت حیدریه خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی