بدون نظر
 
کارشناس مسائل سیاسی در تربت حیدریه
افسران امنیتی فرودگاه جده بار دیگر مهر ننگ و فساد ال سعود را پر رنگ تر کردند/ دولت با این موضوع قاطعانه برخورد کند
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ در ۶:۱۵ ب.ظ
 
کارشناس مسائل سیاسی در تربت حیدریه برخورد قاطعانه با مرتکبین جنایات فرودگاه جده را ضروری دانست و افزود: افسران امنیتی فرودگاه جده بار دیگر مهر ننگ و فساد را بر چهره خاندان ال سعود پر رنگ تر کردند.

جواد محمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، اظهار کرد: دولت تروریستی ال سعود پس از ادامه خوش خدمتی هایش در منطقه به سران جبهه استکبار و پس از توطئه نفتی و سرکوب قیام مردم بحرین و یمن این بار روحیه فساد و تباهی خود را به جهانیان آشکار تر کرد.

 

وی بیان کرد:  این تنها نمونه ای از آزار و اذیت های سعودی است که رسانه ای شد و جای شگفتی دارد که  به مهمان آن هم مهمان خانه خدا در جوار خانه ای که هر انسان آزاده ای را به سختی منقلب می کند بی حرمتی شود.

 

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به تجاوز به شرف ایرانی توسط سعودی ها افزود: دولت باید با پیگیری مجددانه و با قاطعیت با عوامل این جنایات برخورد کند تا امنیت زائران ایرانی تامین شود.

 

محمدی اظهار کرد: امید است دستگاه دیپلماسی کشورمان هر چه زودتر و با قاطعیت عزتمندانه راه را برای تکرار چنین حوادثی ببندد و به کمتر از اعدام مامورین فرودگاه جده رضایت نداده تا ال سعود وهابی بداند که سرنوشت صدام تکریتی در انتظارش خواهد بود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه