بدون نظر
 
کارشناس مسائل سیاسی در تربت حیدریه
افسران امنیتی فرودگاه جده بار دیگر مهر ننگ و فساد ال سعود را پر رنگ تر کردند/ دولت با این موضوع قاطعانه برخورد کند
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ در ۶:۱۵ ب.ظ
 
کارشناس مسائل سیاسی در تربت حیدریه برخورد قاطعانه با مرتکبین جنایات فرودگاه جده را ضروری دانست و افزود: افسران امنیتی فرودگاه جده بار دیگر مهر ننگ و فساد را بر چهره خاندان ال سعود پر رنگ تر کردند.

جواد محمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، اظهار کرد: دولت تروریستی ال سعود پس از ادامه خوش خدمتی هایش در منطقه به سران جبهه استکبار و پس از توطئه نفتی و سرکوب قیام مردم بحرین و یمن این بار روحیه فساد و تباهی خود را به جهانیان آشکار تر کرد.

 

وی بیان کرد:  این تنها نمونه ای از آزار و اذیت های سعودی است که رسانه ای شد و جای شگفتی دارد که  به مهمان آن هم مهمان خانه خدا در جوار خانه ای که هر انسان آزاده ای را به سختی منقلب می کند بی حرمتی شود.

 

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به تجاوز به شرف ایرانی توسط سعودی ها افزود: دولت باید با پیگیری مجددانه و با قاطعیت با عوامل این جنایات برخورد کند تا امنیت زائران ایرانی تامین شود.

 

محمدی اظهار کرد: امید است دستگاه دیپلماسی کشورمان هر چه زودتر و با قاطعیت عزتمندانه راه را برای تکرار چنین حوادثی ببندد و به کمتر از اعدام مامورین فرودگاه جده رضایت نداده تا ال سعود وهابی بداند که سرنوشت صدام تکریتی در انتظارش خواهد بود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد پرداخت مطالبات زعفرانکاران خراسان طی هفته جاری نماز جمعه شهر کدکن ۱۰ ساله شد