بدون نظر
 
کارشناس مسائل سیاسی در تربت حیدریه
افسران امنیتی فرودگاه جده بار دیگر مهر ننگ و فساد ال سعود را پر رنگ تر کردند/ دولت با این موضوع قاطعانه برخورد کند
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ در ۶:۱۵ ب.ظ
 
کارشناس مسائل سیاسی در تربت حیدریه برخورد قاطعانه با مرتکبین جنایات فرودگاه جده را ضروری دانست و افزود: افسران امنیتی فرودگاه جده بار دیگر مهر ننگ و فساد را بر چهره خاندان ال سعود پر رنگ تر کردند.

جواد محمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، اظهار کرد: دولت تروریستی ال سعود پس از ادامه خوش خدمتی هایش در منطقه به سران جبهه استکبار و پس از توطئه نفتی و سرکوب قیام مردم بحرین و یمن این بار روحیه فساد و تباهی خود را به جهانیان آشکار تر کرد.

 

وی بیان کرد:  این تنها نمونه ای از آزار و اذیت های سعودی است که رسانه ای شد و جای شگفتی دارد که  به مهمان آن هم مهمان خانه خدا در جوار خانه ای که هر انسان آزاده ای را به سختی منقلب می کند بی حرمتی شود.

 

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به تجاوز به شرف ایرانی توسط سعودی ها افزود: دولت باید با پیگیری مجددانه و با قاطعیت با عوامل این جنایات برخورد کند تا امنیت زائران ایرانی تامین شود.

 

محمدی اظهار کرد: امید است دستگاه دیپلماسی کشورمان هر چه زودتر و با قاطعیت عزتمندانه راه را برای تکرار چنین حوادثی ببندد و به کمتر از اعدام مامورین فرودگاه جده رضایت نداده تا ال سعود وهابی بداند که سرنوشت صدام تکریتی در انتظارش خواهد بود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بلاتکلیفی باغداران کامه ادامه دارد! نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود