بدون نظر
 
مدیر شرکت نفت تربت حیدریه:
افزایش ۴ درصدی مصرف گاز سی ان جی در منطقه تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۴ ب.ظ
 
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه گفت: با افزایش 4 درصدی مصرق گاز سی ان جی در سال گذشته، روزانه 262 هزار مترمکعب از طریق 32 باب جایگاه عرضه سوخت در منطقه تربت حیدریه توزیع شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، جواد بلندی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: پارسال به دلیل استقبال مردم از گاز طبیعی به عنوان سوخت پاک و ارزان، بیش از ۹۵ میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر بنزین در منطقه تربت حیدریه صرفه جویی شد.

 

وی تصریح کرد: در مدت یاد شده مصرف گاز سی ان جی با ۴ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل، روزانه ۲۶۲ هزار مترمکعب گاز سی ان جی از طریق ۳۲ باب جایگاه عرضه سوخت در منطقه تربت حیدریه توزیع گردید.

 

رییس روابط عمومی این شرکت نیز گفت: در پی اعلام تغییر شرایط جوی و احتمال آب گرفتگی و سیلاب در شهرهای استان خراسان رضوی و به خصوص شهرستان تربت حیدریه، مدیر منطقه با اتفاق اعضای ستاد بحران ضمن بازدید میدانی از مسیل رودخانه و تاسیسات انبار نفت و بنا بر ضرورت، اقدام به به علف چینی و پاکسازی مسیر رودخانه در حداقل زمان ممکن کردند.

 

علی نیرویی افزود: همزمان با این اقدام، همکاران واحدهای فنی و مهندسی، HSE، ایمنی، آتش نشانی تامین و توزیع و بازرگانی منطقه تمهدیدات لازم در خصوص مواجهه با خطرات احتمالی ناشی از آب گرفتگی را پیش بینی و در برنامه ریزی لازم معمول کردند.

 

وی تعداد جایگاههای عرضه سوخت اعم از بنزین و سی.ان.جی در منطقه تربت حیدریه را ۵۶ باب عنوان و بیان کرد: از این تعداد ۲۸ باب با اشتغالزایی مستقیم برای ۱۰۰ نفر به جایگاههای عرضه سی.ان.جی اختصاص دارد که ظرفیت عرضه آنها افزون بر ۲۱ هزار کیلوگرم در ساعت است.

 

نیرویی همچنین گفت: عرضه سوخت سی.ان.جی در سطح منطقه توسط ۷۹ دستگاه دیسپنسر و ۱۵۸ نازل فعال صورت می گیرد و روزانه ۱۵۶ هزار کیلوگرم از این سوخت عرضه می شود.

 

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه، شهرستانهای تربت حیدریه، مه ولات، زاوه، گناباد، رشتخوار، بجستان، خواف، کاشمر و خلیل آباد را زیر پوشش خود دارد.

 

منطقه تربت حیدریه دارای ۵۹ باب جایگاه اختصاصی و فروشندگی سکودار ، ۹ فروشندگی داخل اتاقک، ۲۰۰ فروشندگی و تعاونی روستایی و همچنین ۳۳ باب جایگاه فعال عرضه CNG است.

ناوگان حمل و نقل منطقه دارای ۱۷۴ نفتکش شامل ۱۱۰ دستگاه تریلر و ۵۴ دستگاه ۱۰ چرخ و ۱۰دستگاه ۶ چرخ می باشد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روحیه جهاد و شهادت سایه جنگ را از این کشور دور کرد نه سازش و مذاکره! مطالعه زندگی نامه علما و اندیشمندان جهان اسلام از مهمترین سنت های کارآمد حوزه علمیه است ۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند توفیقات توئیتری جبهه انقلاب خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه!