بدون نظر
 
مدیر شرکت نفت تربت حیدریه:
افزایش ۴ درصدی مصرف گاز سی ان جی در منطقه تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۴ ب.ظ
 
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه گفت: با افزایش 4 درصدی مصرق گاز سی ان جی در سال گذشته، روزانه 262 هزار مترمکعب از طریق 32 باب جایگاه عرضه سوخت در منطقه تربت حیدریه توزیع شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، جواد بلندی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: پارسال به دلیل استقبال مردم از گاز طبیعی به عنوان سوخت پاک و ارزان، بیش از 95 میلیون و 600 هزار لیتر بنزین در منطقه تربت حیدریه صرفه جویی شد.

 

وی تصریح کرد: در مدت یاد شده مصرف گاز سی ان جی با 4 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل، روزانه 262 هزار مترمکعب گاز سی ان جی از طریق 32 باب جایگاه عرضه سوخت در منطقه تربت حیدریه توزیع گردید.

 

رییس روابط عمومی این شرکت نیز گفت: در پی اعلام تغییر شرایط جوی و احتمال آب گرفتگی و سیلاب در شهرهای استان خراسان رضوی و به خصوص شهرستان تربت حیدریه، مدیر منطقه با اتفاق اعضای ستاد بحران ضمن بازدید میدانی از مسیل رودخانه و تاسیسات انبار نفت و بنا بر ضرورت، اقدام به به علف چینی و پاکسازی مسیر رودخانه در حداقل زمان ممکن کردند.

 

علی نیرویی افزود: همزمان با این اقدام، همکاران واحدهای فنی و مهندسی، HSE، ایمنی، آتش نشانی تامین و توزیع و بازرگانی منطقه تمهدیدات لازم در خصوص مواجهه با خطرات احتمالی ناشی از آب گرفتگی را پیش بینی و در برنامه ریزی لازم معمول کردند.

 

وی تعداد جایگاههای عرضه سوخت اعم از بنزین و سی.ان.جی در منطقه تربت حیدریه را 56 باب عنوان و بیان کرد: از این تعداد 28 باب با اشتغالزایی مستقیم برای 100 نفر به جایگاههای عرضه سی.ان.جی اختصاص دارد که ظرفیت عرضه آنها افزون بر 21 هزار کیلوگرم در ساعت است.

 

نیرویی همچنین گفت: عرضه سوخت سی.ان.جی در سطح منطقه توسط 79 دستگاه دیسپنسر و 158 نازل فعال صورت می گیرد و روزانه 156 هزار کیلوگرم از این سوخت عرضه می شود.

 

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه، شهرستانهای تربت حیدریه، مه ولات، زاوه، گناباد، رشتخوار، بجستان، خواف، کاشمر و خلیل آباد را زیر پوشش خود دارد.

 

منطقه تربت حیدریه دارای 59 باب جایگاه اختصاصی و فروشندگی سکودار ، 9 فروشندگی داخل اتاقک، 200 فروشندگی و تعاونی روستایی و همچنین 33 باب جایگاه فعال عرضه CNG است.

ناوگان حمل و نقل منطقه دارای 174 نفتکش شامل 110 دستگاه تریلر و 54 دستگاه 10 چرخ و 10دستگاه 6 چرخ می باشد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه