بدون نظر
 
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه
افزایش ۴ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۲ ق.ظ
 
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه گفت:بی رغبتی شهروندان در استفاده از گاز طبیعی CNG مصرف بنزین در 8 ماهه نخست امسال را 4 درصد افزایش داده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، مجتبی دلبری صبح امروز در جمع خبرنگاران تربت حیدریه اظهار کرد: در هشت ماهه نخست امسال ۸۳ میلیون لیتر بنزین در منطقه تربت حیدریه مصرف شده که نسبت به مدت مشابه پارسال این رقم چهار درصد افزایش داشته است.

 

وی تصریح کرد: بی رغبتی شهروندان در استفاده از گاز طبیعی CNG باعث افزایش این میزان شده و این در شرایطی است که میزان فعالیت جایگاههای گاز طبیعی در مشهد ۱۶ ساعت، کشور ۱۲ ساعت و منطقه تربت حیدریه نیز ۷ ساعت است.

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تربت حیدریه با بیان اینکه در این مدت شاهد کاهش ۲۷ درصدی نفت سفیذ بودیم، افزود: امسال برای هر خانوار ۵ فقره کالا برگ توزیع شده که سهیمه آنها بنا به استفاده مورد نیاز در فصل زمستان ۱۰۴۰ لیتر است که در نهایت باید ۱۶ میلیون ۶۰۰ هزار لیتر مصرف می کردند، اما با صرفه جویی تنها ۱۳ میلیون ۴۰۰ هزار لیتر مصرف کردند.

 

منطقه تربت حیدریه یکی از مناطق ۳۷ گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است که دارای چهار ناحیه و مشتمل بر ۹ شهرستان تربت حیدریه، مه ولات، رشتخوار، کاشمر، خلیل آباد، گناباد، بجستان و خواف با ظرفیت ذخیره سازی حدود ۲۳۵میلیون لیتر که عمده فرآورده های نفتــــی مورد نیاز را از طریق خط لوله هشت اینچ منشعب از خط ۲۰ اینچ شاهرود، امام تقی تامین می کند و سوخت رسانی جنوب خراسان رضوی و تامین قسمتی از نیاز مصرفی سوخت منطقه خراسان جنوبی را عهده دار است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
«هلیا باغبانی» مشعلدار المپیک زمستانی۲۰۱۸ از تربت حیدریه مردم تربت حیدریه به دنبال یک وجب پارکینگ! حضرت زینب (س) اسوه صبر و ایثار است برگزاری نخستین المپیاد ورزش همگانی در تربت حیدریه مشکلات باید تفکیک شده و در کارگروههای تخصصی بررسی شود ادامه اجرای تبصره ۳ به صلاح مدیریت شهری نیست عبور اصلاح طلبان از دولت، بازی سیاسی و رسانه ای است/جریان اصلاحات انتخابات آینده را هدف قرار داده است دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در شناسائی و رفع آسیب های اجتماعی حضور کم رنگ دارند عوامل پیروزی انقلاب اسلامی و آفاتی که این نهضت الهی را تهدید می کند انتقاد معاون برنامه ریزی فرماندار تربت حیدریه از حرکت لاک پشتی بانک ها در پرداخت تسهیلات بانکی وعده سرخرمن برای تسویه حساب زعفرانکاران درآمد ۱۳ هزار میلیارد تومانی خراسان رضوی از بخش کشاورزی/تنها راه نجات بخش کشاورزی تجمیع خرده مالکان و تشکیل شرکت های تعاونی است