بدون نظر
 
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری تربت حیدریه:
افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۲:۳۲ ب.ظ
 
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری تربت حیدریه از افزایش نرخ ٢٠ درصدی کرایه تاکسی ها خبر داد.

محسن قندهاری در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ با بیان اینکه روند افزایش نرخ کرایه طبق قانون فرایند مشخصی دارد، افزود: سازمان اسفند ماه هر سال کارشناسی نرخ های کرایه تاکسی را انجام داده و سپس به صورت لایحه از سوی شهرداری به شورای اسلامی شهر ارسال می شود و بعد تصویب شورا به فرمانداری ارسال و در نهایت بعد تصویب در فرمانداری مصوبه اجرا می شود.

 

وی تصریح کرد: قیمت گذاری نرخ کرایه تاکسی ها وضعیت حساسی هست زیرا از یک طرف با مسافران و شهروندان روبرو هستیم و طرف دیگر رانندگان تاکسی که از جنس مردم هستند و افزایش قیمت ها و هزینه سفر بر زندگی انها تاثیرگذار است.

 

قندهاری افزود: البته ما در تربت حیدریه با یک مشکل دیگر نیز مواجه هستیم و آن وجود 750 دستگاه تاکسی زرد است که به جمعیت 130 هزار نفری این شهر خدمات می دهند که این رقم دو برابر استانداردهای این حوزه است.
انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شهیدی که بر سر مزار حاج قاسم آرزوی شهادت کرد انقلاب اسلامی تا کنار کاخ سفید آمریکا به پیش رفته است پیروزی انقلاب اسلامی یکی از پایه های قدرت آمریکا در خاورمیانه را فروریخت/انتفاضه فلسطین فرزند انقلاب اسلامی است رزمایش مواسات باعث ترویج روحیه همدلی و تلاش شد دامادی که پدر همسر سابقش را آتش زد تجمع اعتراضی زعفرانکاران تربت حیدریه مقابل فرمانداری مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت