بدون نظر
 
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری تربت حیدریه:
افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۲:۳۲ ب.ظ
 
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری تربت حیدریه از افزایش نرخ ٢٠ درصدی کرایه تاکسی ها خبر داد.

محسن قندهاری در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ با بیان اینکه روند افزایش نرخ کرایه طبق قانون فرایند مشخصی دارد، افزود: سازمان اسفند ماه هر سال کارشناسی نرخ های کرایه تاکسی را انجام داده و سپس به صورت لایحه از سوی شهرداری به شورای اسلامی شهر ارسال می شود و بعد تصویب شورا به فرمانداری ارسال و در نهایت بعد تصویب در فرمانداری مصوبه اجرا می شود.

 

وی تصریح کرد: قیمت گذاری نرخ کرایه تاکسی ها وضعیت حساسی هست زیرا از یک طرف با مسافران و شهروندان روبرو هستیم و طرف دیگر رانندگان تاکسی که از جنس مردم هستند و افزایش قیمت ها و هزینه سفر بر زندگی انها تاثیرگذار است.

 

قندهاری افزود: البته ما در تربت حیدریه با یک مشکل دیگر نیز مواجه هستیم و آن وجود ۷۵۰ دستگاه تاکسی زرد است که به جمعیت ۱۳۰ هزار نفری این شهر خدمات می دهند که این رقم دو برابر استانداردهای این حوزه است.
انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه ارائه تسهیلات بانکی نیازمند سند راهبردی است/پرداخت ۸۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی خراسان رضوی حکم جالب قاضی برای صیاد پرندگان وحشی در تربت حیدریه هنرمندان با ابتکار عمل خود، مردم را به سمت کار و تلاش و رونق تولید هدایت کنند وضعیت نا بسامان یک اثر ملی در تربت حیدریه