بدون نظر
 
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری تربت حیدریه:
افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۲:۳۲ ب.ظ
 
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری تربت حیدریه از افزایش نرخ ٢٠ درصدی کرایه تاکسی ها خبر داد.

محسن قندهاری در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ با بیان اینکه روند افزایش نرخ کرایه طبق قانون فرایند مشخصی دارد، افزود: سازمان اسفند ماه هر سال کارشناسی نرخ های کرایه تاکسی را انجام داده و سپس به صورت لایحه از سوی شهرداری به شورای اسلامی شهر ارسال می شود و بعد تصویب شورا به فرمانداری ارسال و در نهایت بعد تصویب در فرمانداری مصوبه اجرا می شود.

 

وی تصریح کرد: قیمت گذاری نرخ کرایه تاکسی ها وضعیت حساسی هست زیرا از یک طرف با مسافران و شهروندان روبرو هستیم و طرف دیگر رانندگان تاکسی که از جنس مردم هستند و افزایش قیمت ها و هزینه سفر بر زندگی انها تاثیرگذار است.

 

قندهاری افزود: البته ما در تربت حیدریه با یک مشکل دیگر نیز مواجه هستیم و آن وجود ۷۵۰ دستگاه تاکسی زرد است که به جمعیت ۱۳۰ هزار نفری این شهر خدمات می دهند که این رقم دو برابر استانداردهای این حوزه است.
انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The problem of Plagiarism or Academic Citation English paper Most readily useful motivation for assess Essay Topics for pupils Science Fair Venture A Few Ideas Typical Examples of Plagiarism for Pupils You Need To Know خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی