بدون نظر
 
وزیر نیرو عنوان کرد؛
افزایش ۱۱ برابری ظرفیت نیرو گاههای کشور
تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ در ۲:۲۲ ب.ظ
 
وزیر نیرو گفت: در شرایطی که از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون جمعبت کشور از ۳۵ به ۸۰ میلیون نفر افزایش یافته با این وجود ظرفیت نیروگاههای ما نیز ۱۱ برابر شده است.

به گزارش تابان تربت، رضا اردکانیان صبح امروز در جلسه شورای اداری تربت حیدریه اظهار داشت: در بخش خطوط انتقال برق نیز ظرفیت ما بیش از ۱۱ برابر و در بخش پست های برق ظرفیت ما بیش از ۱۴ برابر شده است.

 

وزیر نیرو افزود: ۴۵۸ طرح بزرگ در بخش‌های مختلف آب و فاضلاب  و برق در خراسان رضوی با هزینه‌ای بالغ بر ۴ هزار میلیارد تومان در دست اجرا است، علاوه بر این، ۶ طرح بزرگ امروز و فردا  نیز مورد بهره‌برداری قرار گرفته و عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود

 

وی گفت: همچنین روستاهای صاحب برق ما از ۴ هزار به بیش از ۵۷ هزار روستا افزایش یافته و در بخش بهره برداری از آب و فاضلاب و شبکه آب شرب روستایی تعداد روستاهای بهره مند از ۲ میلیون نفر به ۱۷ میلیون نفر رسیده که ارایه این خدمات با هدف افزایش رضامندی مردم انجام شده است.

معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه نیز گفت: به دلیل خشکسالی های پیاپی چند ده ساله در این منطقه، نیازمند برنامه های مدیریتی نوین استفاده بهینه از منابع آب هستیم.

 

علی رستمی افزود: همچنین پیشنهاد ما ایجاد کارگزاری بورس آب برای مبادله می باشد زیرا معتقد هستیم می تواند زمینه رفع مشکلات منطقه را فراهم بیاورد و با توجه به اینکه تجربه موفق بورس زعفران را داریم، می توانیم از این تجربه خوب برای ایجاد کارگزاری بورس آب استفاده کنیم.

 

وی همچنین اظهار داشت: ما نیازمند افزایش اعتبارات در حوزه تعادل بخشی منابع آب هستیم زیرا سفره های آب زیرزمینی ما دچار مشکل هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The Simple Most useful Strategy To Use For games Revealed Enjoyable What to Neutralize An individual’s Leisure Instance that Price Virtually Very little The Ugly Side of games How can you gauge members’entertainment? Concepts Meant for The Free of cost Effort The Little-Known Tips For games Greatest Activity Pertaining to You will Guidelines With regard to An individual’s Totally free Moment بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور به بهره برداری رسید سریعترین مرد ایران سهمیه المپیک توکیو را کسب کرد افتتاح و کلنگ زنی ۹۲ پروژه در هفته دولت/ مرکز تعمیر لکوموتیو و ریل شرق کشور به زودی در تربت حیدریه راه اندازی می شود گلزار شهدای بهشت عسکری تربت حیدریه عطرافشانی شد