بدون نظر
 
صبح امروز انجام گرفت:
افتتاح و کلنگ زنی ۳ پروژه آموزشی در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۷ آبان ۱۳۹۶ در ۱۲:۵۳ ب.ظ
 
سه پروژه خیرساز آموزشی صبح امروز با حضور خیران و مسئولان استانی و شهرستانی در تربت حیدریه با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه در آئین بهره برداری از این پروژه ها اظهار داشت: کتابخانه خیر ساز دبیرستان استعدادهای درخشان فرزانگان در زمینی به مساحت ۱۵۰ متر مربع و هزینه بری ۶۰۰ میلیون ریال برای استفاده ۱۹۷ دانش آموز احداث شده است.

 

سعید نیروئی با بیان اینکه این پروژه ۱۰۰ درصد خیر ساز است، افزود: این پروژه فرهنگی توسط خیر نیک اندیش نسرین عسکری موحد به یادبود همسرش مرحوم ابوالقاسم یزدانیان بنا شده تا بعنوان یک عمل صالح و صدقه جاریه برای نشر تعالیم و مفاهیم نظام تعلیم و تربیت مثمر ثمر باشد.

 

خیّر بنا در این مراسم گفت: یکی از مهمترین اهدافم در پایان بازنشستگی احداث بناهای آموزشی و فرهنگی  است تا بتوانم در ارتقای سطح علمی و آموزشی کشورم بعنوان یک فرهنگی نقش داشته باشم.

 

نسرین عسکری موحد اظهار داشت: اگر بتوانیم فعالیت های کتابخوانی در بین خانواده ها را رواج دهیم به یقین در آینده خانواده ای خلاق و متفکر خواهیم داشت و این مستلزم تجهیز و توسعه فضاهای آموزشی و فرهنگی و اهمیت خانواده ها به مقوله کتابخوانی است.

 

در ادامه این مراسم کلنگ احداث مجتمع فرهنگی آموزشی در یکی از میادین اصلی شهر تربت حیدریه توسط خیران بر زمین خورد

 

مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه در آئین کلنگ زنی این پروژه گفت: این پروژه خیر ساز در زمینی به مساحت  ۳۵۰ متر و با زیر بنای ۱۵۴۰ متر مربع در ۵ طبقه بعنوان اتاق فکر آموزش و پرورش تربت حیدریه احداث می شود.

 

نیروئی بیان داشت: زمین این پروژه توسط خیر نیک اندیش رحیمه فاضل بهشتی به آموزش و پرورش تربت حیدریه اهدا شده و یکی دیگر از خیران با مساعدت مبلغ ۲ میلیارد ریالی برای آغاز عملیات اجرائی این پروژه نیز اعلام آمادگی کرده است.

 

وی افزود: این پروژه در ۵ طبقه شامل، پژوهشسرای دانش آموزی، کانون بازنشستگان، کتابخانه عمومی، سایت کامپیوتر و دارالقران با هزینه بری ۱۳ میلیارد ریال بعنوان اتاق فکر نظام تعلیم و تربیت در تربت حیدریه احداث می شود.

 

همچنین پروژه دبستان ۱۲ کلاسه شکوه وزیری نژاد با زیر بنای ۱۵۰۰ متر مربع و هزینه بری ۷ میلیارد ریال در سه طبقه با مشارکت خیرین و اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس خراسان رضوی به بهره برداری رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حضرت زینب (س) اسوه صبر و استقامت است برگزاری نخستین المپیاد ورزش همگانی در تربت حیدریه مشکلات باید تفکیک شده و در کارگروههای تخصصی بررسی شود ادامه اجرای تبصره ۳ به صلاح مدیریت شهری نیست عبور اصلاح طلبان از دولت، بازی سیاسی و رسانه ای است/جریان اصلاحات انتخابات آینده را هدف قرار داده است دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در شناسائی و رفع آسیب های اجتماعی حضور کم رنگ دارند عوامل پیروزی انقلاب اسلامی و آفاتی که این نهضت الهی را تهدید می کند انتقاد معاون برنامه ریزی فرماندار تربت حیدریه از حرکت لاک پشتی بانک ها در پرداخت تسهیلات بانکی وعده سرخرمن برای تسویه حساب زعفرانکاران درآمد ۱۳ هزار میلیارد تومانی خراسان رضوی از بخش کشاورزی/تنها راه نجات بخش کشاورزی تجمیع خرده مالکان و تشکیل شرکت های تعاونی است سناریوی جدید آمریکا حفظ برجام با اهرم فشار برای دستیابی به امتیازات بیشتراست طلای سرخ به نام ایران به کام خارجی ها!