بدون نظر
 
صبح امروز انجام گرفت:
افتتاح و کلنگ زنی ۳ پروژه آموزشی در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۷ آبان ۱۳۹۶ در ۱۲:۵۳ ب.ظ
 
سه پروژه خیرساز آموزشی صبح امروز با حضور خیران و مسئولان استانی و شهرستانی در تربت حیدریه با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه در آئین بهره برداری از این پروژه ها اظهار داشت: کتابخانه خیر ساز دبیرستان استعدادهای درخشان فرزانگان در زمینی به مساحت ۱۵۰ متر مربع و هزینه بری ۶۰۰ میلیون ریال برای استفاده ۱۹۷ دانش آموز احداث شده است.

 

سعید نیروئی با بیان اینکه این پروژه ۱۰۰ درصد خیر ساز است، افزود: این پروژه فرهنگی توسط خیر نیک اندیش نسرین عسکری موحد به یادبود همسرش مرحوم ابوالقاسم یزدانیان بنا شده تا بعنوان یک عمل صالح و صدقه جاریه برای نشر تعالیم و مفاهیم نظام تعلیم و تربیت مثمر ثمر باشد.

 

خیّر بنا در این مراسم گفت: یکی از مهمترین اهدافم در پایان بازنشستگی احداث بناهای آموزشی و فرهنگی  است تا بتوانم در ارتقای سطح علمی و آموزشی کشورم بعنوان یک فرهنگی نقش داشته باشم.

 

نسرین عسکری موحد اظهار داشت: اگر بتوانیم فعالیت های کتابخوانی در بین خانواده ها را رواج دهیم به یقین در آینده خانواده ای خلاق و متفکر خواهیم داشت و این مستلزم تجهیز و توسعه فضاهای آموزشی و فرهنگی و اهمیت خانواده ها به مقوله کتابخوانی است.

 

در ادامه این مراسم کلنگ احداث مجتمع فرهنگی آموزشی در یکی از میادین اصلی شهر تربت حیدریه توسط خیران بر زمین خورد

 

مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه در آئین کلنگ زنی این پروژه گفت: این پروژه خیر ساز در زمینی به مساحت  ۳۵۰ متر و با زیر بنای ۱۵۴۰ متر مربع در ۵ طبقه بعنوان اتاق فکر آموزش و پرورش تربت حیدریه احداث می شود.

 

نیروئی بیان داشت: زمین این پروژه توسط خیر نیک اندیش رحیمه فاضل بهشتی به آموزش و پرورش تربت حیدریه اهدا شده و یکی دیگر از خیران با مساعدت مبلغ ۲ میلیارد ریالی برای آغاز عملیات اجرائی این پروژه نیز اعلام آمادگی کرده است.

 

وی افزود: این پروژه در ۵ طبقه شامل، پژوهشسرای دانش آموزی، کانون بازنشستگان، کتابخانه عمومی، سایت کامپیوتر و دارالقران با هزینه بری ۱۳ میلیارد ریال بعنوان اتاق فکر نظام تعلیم و تربیت در تربت حیدریه احداث می شود.

 

همچنین پروژه دبستان ۱۲ کلاسه شکوه وزیری نژاد با زیر بنای ۱۵۰۰ متر مربع و هزینه بری ۷ میلیارد ریال در سه طبقه با مشارکت خیرین و اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس خراسان رضوی به بهره برداری رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیکر جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس در تربت حیدریه تشیع شد+تصاویر لشکر بسیج هیمنه پوشالی جبهه استکبار را در هم شکسته است احداث گرمخانه در تربت حیدریه در پیچ و خم کاغذ بازی اداری اجرای ۷۰ عنوان برنامه در هفته بسیج/جمع آوری ۱۰ تن اقلام زیستی برای زلزله زدگان/اعلام آمادگی ۳ گروه جهادی برای اعزام به کرمانشاه جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس به یاران شهیدش پیوست خرید توافقی زعفران به چهار تن رسید جمع آوری ۷ هزار اقلام مورد نیاز زلزله زدگان در تربت حیدریه مردم با هر توانی به یاری زلزله زدگان بشتابند اعمال محدودیت ترافیکی در محور تربت حیدریه به مشهد/ممنوعیت تردد خودروهای سنگین تا پایان ماه صفر زیارت امام رضا(ع) سرمایه فرهنگی برای جامعه اسلامی است/مهمترین پیام سیره زندگی امام هشتم مبارزه خستگی ناپذیر با ظلم و استبداد است امروز دشمن از بستر شبکه های اجتماعی به دنبال انحراف و فروپاشی انقلاب اسلامی است جمعیت کم و بذل و بخشش های گذشته مانع جذب دومین سهمیه نمایندگی برای حوزه انتخابیه تربت حیدریه شده است