بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه خبر داد؛
افتتاح و کلنگ زنی ۱۰۶ پروژه در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ در ۱:۰۷ ب.ظ
 
علی رستمی گفت: همزمان با هفته دولت 106 پروژه عمرانی و خدماتی با هزینه بری 77 میلیارد و 600 میلیون تومان در شهرستان تربت حیدریه افتتاح و کلنگ زنی می شود.

به گزارش تابان تربت؛ علی رستمی، معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت‌ حیدریه صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: همزمان با هفته دولت 96 پروژه افتتاحی با اعتباری بالغ بر 59 میلیارد تومان اعتبار و پروژه‌ های کلنگ‌زنی نیز 10 پروژه و با 18 میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار بصورت ویدیو کنفرانس افتتاح و کلنگ زنی می شود.

وی با بیان اینکه پروژه های راهداری، طرح های مخابراتی، شرکت برق، گاز و حوزه کشاورزی بیشترین پروژه های هفته دولت را به خود اختصاص داده، اطهار داشت: پروژه ها اغلب عمرانی و خدماتی و در حوزه زیر سآخت تعریف شده است.

فرماندار تربت حیدریه به ابتکار جدید امسال دولت در بودجه 99 اشاره کرد و افزود: دولت پروژه های نیمه تمام را به بخش خصوصی واگذار می کند که در شهرستان تربت حیدریه مجتمع فرهنگی هنری پیشکوه، دو سالن ورزشی و دو طرح مرمت و بهسازی کاروانسرای کامه و حمام حاج رئیس آماده واگذاری به بخش خصوصی است که برای تکمیل آن حدود 30 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی بیان کرد: این در حالی است که تمام بودجه شهرستان از محل اعتبارات تملک دارایی و ماده 180 برای سالجاری 28 میلیارد تومان است و اگر همه این بودجه را به این پنج پروژه اختصاص دهیم باز هم 3 میلیارد تومان اعتبار کم داریم.

فرماندار تربت حیدریه گفت: امسال دولت محور برنامه‌های رسانه‌ای خود را بر احیای اعتماد عمومی و سرمایه‌ های اجتماعی سلب شده، قرار داده‌ و این بدان معناست که رسانه‌های جمعی و مسوولان باید ضمن امتناع از تزریق امید واهی و نیز پمپاژ ناامیدی در جامعه، مردم را تنها با واقعیت‌ های موجود آشنا کرده و آگاه سازند و از سیاه نمایی بپرهیزند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سازمان بورس، مقصر اصلی روند فعلی این بازار است/مکانیزم ماشه آمریکا جنگ روانی است ضرورت رفع موانع قانونی بر سر راه مشکلات ساخت و ساز در شهرهای کوچک انتقاد رئیس شورای اسلامی خراسان رضوی از قوانین ۶۰ سال گذشته شهرداری‌ها جهش تولید حوزه کشاورزی کدکن با افزایش سطح کشت گلخانه ای پناهجویان نهضت آزادی و ترور شخصیت پناهیان/ترور دیده بان های انقلاب، شیوه تاریخی منافقین آغاز عملیات اجرایی طرح دوبانده شدن محور تربت حیدریه به رشتخوار بیش از ۱۴ هزار تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان در جلگه رخ تربت حیدریه خریداری شد نامه فعالان فضای مجازی به مجلس درباره کارنامه پراشکال وزیر ارتباطات در حوزه فضای مجازی مردم تربت حیدریه از نبود مهندس ناظر گلایه‌مند هستند ۴۱ درصد جامعه هدف روستایی تربت حیدریه تحت پوشش بیمه هستند اهانت به ساحت مقدس رسول خدا از سیاست‌های اسلام ستیزیانه غرب است پلمپ ۴۸ حلقه چاه غیر مجاز در تربت حیدریه