بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه خبر داد؛
افتتاح و کلنگ زنی ۱۰۶ پروژه در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ در ۱:۰۷ ب.ظ
 
علی رستمی گفت: همزمان با هفته دولت 106 پروژه عمرانی و خدماتی با هزینه بری 77 میلیارد و 600 میلیون تومان در شهرستان تربت حیدریه افتتاح و کلنگ زنی می شود.

به گزارش تابان تربت؛ علی رستمی، معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت‌ حیدریه صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: همزمان با هفته دولت 96 پروژه افتتاحی با اعتباری بالغ بر 59 میلیارد تومان اعتبار و پروژه‌ های کلنگ‌زنی نیز 10 پروژه و با 18 میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار بصورت ویدیو کنفرانس افتتاح و کلنگ زنی می شود.

وی با بیان اینکه پروژه های راهداری، طرح های مخابراتی، شرکت برق، گاز و حوزه کشاورزی بیشترین پروژه های هفته دولت را به خود اختصاص داده، اطهار داشت: پروژه ها اغلب عمرانی و خدماتی و در حوزه زیر سآخت تعریف شده است.

فرماندار تربت حیدریه به ابتکار جدید امسال دولت در بودجه 99 اشاره کرد و افزود: دولت پروژه های نیمه تمام را به بخش خصوصی واگذار می کند که در شهرستان تربت حیدریه مجتمع فرهنگی هنری پیشکوه، دو سالن ورزشی و دو طرح مرمت و بهسازی کاروانسرای کامه و حمام حاج رئیس آماده واگذاری به بخش خصوصی است که برای تکمیل آن حدود 30 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی بیان کرد: این در حالی است که تمام بودجه شهرستان از محل اعتبارات تملک دارایی و ماده 180 برای سالجاری 28 میلیارد تومان است و اگر همه این بودجه را به این پنج پروژه اختصاص دهیم باز هم 3 میلیارد تومان اعتبار کم داریم.

فرماندار تربت حیدریه گفت: امسال دولت محور برنامه‌های رسانه‌ای خود را بر احیای اعتماد عمومی و سرمایه‌ های اجتماعی سلب شده، قرار داده‌ و این بدان معناست که رسانه‌های جمعی و مسوولان باید ضمن امتناع از تزریق امید واهی و نیز پمپاژ ناامیدی در جامعه، مردم را تنها با واقعیت‌ های موجود آشنا کرده و آگاه سازند و از سیاه نمایی بپرهیزند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسابقات قرآن کریم تیپ ١٧٧ تربت‌حیدریه برگزار شد ظرفیت بیمارستانهای تربت حیدریه تقریبا تکمیل شده است / ۳۲ بستری کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته پاسخگویی سامانه کارت هوشمند سوخت تربت‌حیدریه به ۳۵۰۰ شهروند چرخه معیوب مدیریت پسماند و مافیای طلای کثیف در تربت حیدریه ۳ هزار هکتار از مزارع بخش رخ تربت حیدریه زیر کشت چغندر قند رفته است کسانی که مدیریت اجرایی کشور را عهده دار می شوند از تجربه تلخ دولت دوازدهم استفاده کنند احداث ۲۸۹ واحد مسکن روستایی در تربت حیدریه طرح صیانت آغاز قانونمند شدن فضای مجازی برای حمایت از کاربران است در این دولت معلوم شد اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد/ دیگران از این تجربه استفاده کنند تلاش دولت روحانی برای حذف بودجه زیارت/ هزینه اسکان زائران در مشهد ۴۵ درصد افزایش یافت مرمت و بهسازی ۱۶۰ منزل مسکونی نیازمندان توسط گروههای جهادی بسیج تولید سالانه ۷۰ تن گوشت سفید ماهی در بخش رخ